Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Niewielka, ledwo okrywająca całe ciało bariera, która nagle zaczyna rosnąć z wielką szybkością - tak zazwyczaj radziłem sobie z wielkimi grupami przeciwników. I tak też chciałem zrobić tym razem..

Wytworzyłem barierę i zainicjowałem proces jej powiększania. Teraz tylko mogłem mieć nadzieję, że zadziała. Przymrużyłem oczy, a moje mięśnie napięły się w niepewności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko przeanalizowałem swoje szanse. Bariera i tak nie wytrzyma długo. Ale oni nie są jedi ani sithami, chyba. Czyli mam szansę, jeśli użyję mocy.

Skupiłem się, osłabiłem barierę tak, by wytrzymała jeszcze dwie sekundy, które spędziłem na przygotowywaniu fali uderzeniowej, która miała odrzucić wszystkie podmieńce dookoła bariery.

Zamknąłem oczy. Od razu, gdy poczułem, że bariera pękła, użyłem mocy, tworząc falę.

Otworzyłem oczy, gotów bronić się za wszelką cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieńce wpadły w jeszcze większy szał. Kilka ruszyło na ciebie, wyciągając ze skrzyń po bokach żywiołowe miecze. "Widownia" ustawiła się dookoła, tak, że utworzyli pole bitew. Na prymitywnej arenie stałeś tylko ty i Podmieniec z ognistym mieczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...