Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Było co najmniej kilka wyjaśnień takiego stanu rzeczy. I miałem nadzieję, że jest nią tylko zły sen. Ale niespokojny sen to wciąż regenerujący sen. Sam byłem zmęczony, więc także chciałem się przespać. Lecz wcześniej ubiłem kilka złotych owoców i delikatnie posmarowałem rany Kate, do których miałem dostęp bez budzenia jej. Po tym zasnąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Osz ty!-wycedziłem przez zęby-Nie będziesz mi tu podskakiwał.

Podniosłem magią zwierze na niewielką odległość od mojej twarzy i spojrzałem się na nie wzrokiem mówiącym " Jestem na ciebie zły, więc grzecznie łap łopatę i idź wykopać sobie grób". Pozostałe stworzenia oddaliłem magią od resztki owoców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie zebrałem wszystkich, a poza tym w większych ilościach były trujące. Przeniosłem kupkę za drzewo. Nie chciało mi się walczyć z zwierzątkami. Po prostu nie będę robił zapasów. Kate coś długo się nie budziła. Przygotowałem kilka owoców, trochę wody i zacząłem lekko ją budzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony lasu nadleciał gryf. Nie był to jeden z gatunku tych brązowych wredot, które potrafiły się komunikować. Był czarny, a dziób żółty. Jego ciało pokrywała srebrna zbroja. (obrazek niżej)

sonicboom.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...