Skocz do zawartości

[Pojedynek] Dolar84 vs Zandi


Gość

Który z brodatych czarodziejów był lepszy?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Który z brodatych czarodziejów był lepszy?

    • Dolar84
      16
    • Zandi
      14


Recommended Posts

Nie miałem żadnych inkantacji. Miałem nazwy czarów. Ale to szczegół.

Nikt Ci nie zabraniał skorzystania z istniejącej wiedzy. Ja nie miałem czasu bawić się w wymyślanie całkowicie nowych rzeczy, więc skorzystałem z takich które już są.

Spoko nie mam nic ci do zarzucenia, stwierdzam tylko fakt, że jednak miałeś prościej, a ja chciałem być bardzo kreatywny więc zaklęcia wymyślałem sam opierając się trochę opisy ich skutków w książkach Tolkiena czasami a czasami, wymyślałem zupełnie nowe opierając się o zdarzenia zawarte w książkach Profesora. Mogłem co prawda użyć Magii Nekromancji z Diablo 2 bo gram właśnie tą postacią, ale wydawało mi się to zbyt hm nudne,
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnus my tylko z Dolarem Robimy se jaja to nie kłótnie trochę Smile'u nikomu nie zaszkodziło i tak wiem że wygra Dolar dlaczego bo jego posty były krótsze od moich i ludziom bardziej się je chciało ludziom czytać niż moją zaklęciowo Valarową epopeję z resztą mój ulubiony Isitari Gandalf nawet z Sarumanem się nie kłócił być może nie pochwalał jego działań ale nigdy nie sprzeciwił się jego decyzjom, dopóki nie zobaczył jak Saruman "upadł", ale nawet wówczas raczej się nie cieszył z tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zandi nie mów hop ;). Ludzie głosują różnie i wielu bardziej mogła się spodobać Twoja pełna kreatywność od moich wierszyków i lekkiego tonu :).

A z innej beczki - Cygnus uspokaja nas! Świat się kończy :D

no ale i tak wygrasz bo to jest różnica 1 głosu a ja wiem kto dał ten głos na ciebie nie mam do tej osoby pretensji z resztą ale masz ładnie osobie podziękować repkiem zgoda ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc jednak nos mnie nie zawiódł Dolarek wygrał cieszę się jego zwycięstwem i mam nadzieję że widzom pojedynek się podobał - zwróciłem sie do widowni a potem podszedłem do Dolarka z uśmiechem na twarzy podarowałem mu kryształ ze światła Elendila mówiąc. Mam Nadzieje że kiedyś gwiazdy znów zajaśnieją w dzień naszego ponownego spotkania i na pożegnanie przytuliłem go mocno :lunahug: :Lunahug: :lunahug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PBF - Play By Forum - forma rozrywki nosząca znamiona RPG tyle tylko że prowadzona przez forum - czyli wszystkie nasze gry RPG na forum są grami PBF. A co do samego pojedynku. Zandi - owszem twoje formuły były pomysłowe, owszem wykazałeś się kreatywnością godną podziwu. I obyś tak trzymał dalej. Ale. Mimo tych zalet głosowałem na Dolara - wszak uwielbiam Zapomniane krainy i on w nie uderzył. Sam też popisał się kreatywnością co do inkantacji. Oboje mieliście takie same szanse, lecz przeważył ten jeden szczegół. Cenię bardziej Zapomniane Krainy od Śródziemia, przykro mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie moja wina że Tolkien już nie tworzy bo nie żyje. Mogę jedynie liczyć na to że kiedyś zostanie w Polsce wydana cała Historia Śródziemia bowiem tam znajdują się niepublikowane w Polsce jak dotąd elementy, albo publikowane szczątkowo np. 2 proroctwo Mandosa czy Pieśni Berienlandu.Z zapomnianymi Krainami jest inna sprawa bo to projekt a nie dzieło jednego Autora. co oznacza że każdy może tam dołożyć cegiełkę co tworzy ten świat Nawiasem mówiąc sam kiedyś liznąłem Zapomniane Krainy a Ściślej mówiąc Trylogie Mrocznego Elfa a więc poznałem jedną z najbardziej kultowych postaci tego uniwersum - Drizzta Do'Urdena. Naprawdę zaciekawiła mnie ta postać jak i kultura Drowów, a więc nie dziwię się zwyciestwem Dolara wybrał Magię Świata który choć od Śródziemia jest prostszy, to nadal jest rozwijany, a o Śródziemiu nie da się tego do końca powiedzieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest prostszy? Lepiej powiedzieć inny. Sam uwielbiam Tolkiena i jego twórczość, ale Zapomniane Krainy też mają potężnie rozbudowaną mitologię, bohaterów et cetera. Drizzt to tylko wierzchołek, warto się zagłębić w resztę tego świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i warto Dolarku, ale rjest jeden problem, że obecne książki FR są trudno dostępne wyjątkiem są książki traktujące o Dirizztcie których jest dosyć sporo, ja szczerze mówiąc mimo że do Drizta nic nie mam bardzej bym chciał przeczytać "Wojnę Pajęczej Królowej" niestety nawet na Allegro nie ma wszystkich ksiąg, a o e bookach to nawet nie ma co marzyć: eh co poradzę że bardziej lubię magów a Drowy mają ponoć do tego niesamowity talent

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chba znowu obudziłeś mojego mrocznego elfa :) żeby to tylko nie wpłynęło na nasz rewanż bo Drowy bardzo często grają nie czysto przynajmniej te które oddają cześć Loth czyli Elfy z Menzoberranzan, a byłem wyznawcą właśnie tej Bogini wtedy gdy miałem etap mrocznoelfi

tak w ogóle to znalzłem, bardzo ciekawą wersję Derpy nadawała by się na avek dla ciebie

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...