Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] [Grimdark]Silent_Ponyville: Śmierć przyjaciela (by Bellamina)


Nightmare

Recommended Posts

Nut szedł wraz z Grass'em przez pola. W torbach trzymali części do budowy ich wynalazku. W pewnym momencie Nut potknął się o kamień. Wszystkie części wysypały się. Nagle kilka trybików zadrżało i podsunęły się do Nut'a. Z toreb Grass'a, również wysunęły się części. Wszystkie otoczyły Nut'a. Przerażony kuc spojrzał na Grass'a. Części zaczęły czerwienić się. Oboje zaczęli rozsuwać części, ale pod ich dotykiem się mnożyły i układały w mur dookoła Nut'a. Kiedy próbowali dotknąć części, okazało się, że są rozgrzane. Stały się przeźroczyste i Grass mógł zobaczyć Nut'a. Kiedy części rozgrzały się do białości, kawałki śrubek zaczęły spadać na Nut'a. Grass słyszał jego krzyk bólu, widział jego cierpienie. Nagle części wybuchły oślepiającym ogniem. Grass odskoczył i zakrył twarz kopytem. Kiedy ponownie spojrzał na miejsce, w którym niedawno stał jego przyjaciel, zobaczył tam jedynie zwęglone kości.

Grass obudzi się z krzykiem, oblany potem. Obok niego stanęła Pinkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No weź, przecież tylko się popatrzyła, nie nazwałabym tego taką "pełnoprawną" czynnością. Poza tym opisuję wrażenia bohatera, czyli m.in. swoje wrażenia na temat emocji innych. I tak przy okazji, to już bardziej do akcji w Silent Ponyville; Grass jest lekarzem i podczas swojej kariery widział niejedno. - Niezupełnie ducha... - odpowiedziałem, kręcąc głową. - Coś gorszego...ale to i tak nie twoja sprawa. Wybacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mówię co zrobiła Twi ^^ offgame@ co sądzisz o mojej nowej sygnie?


Pinkie wpadła jak burza do środka, ciągnąc cię po ziemi. Nagle puściła cię i wylądowałeś na regale. Pinkie stanęła przed Twilight. - Twilight! O-on ma...ma... TO CO JA! Jednorożec podszedł do ciebie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie nie zwracała na ciebie uwagi, tylko dalej dyskutowała z Twi. - Daj mi chociaż sprawdzić te koszmary! - Twilight odsunęła klacz magią i stuknęła twoje czoło rogiem. (Nie mam pomysłu na koszmary.) Po minucie odrzuciło ją na regał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To zaklęcie, które powstrzyma twoje koszmary. AJ, co ty tu robisz? - Twilight spojrzała na kucyka. - Miałam ci przynieść ciasto... Co się stało? Pinkie wygląda jak wtedy, kiedy miała koszmary. Rzeczywiście, na wiadomość o zaklęciu, włosy klaczy oklapły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie zbliżyła się do ciebie. - A mogłabyś... Jeśli już musisz używać tego zaklęcia... Przenieść mnie do umysłu Grass'a? - Hmm... Nie mam ważnych zajęć, więc... możesz przenieść też i mnie? - AJ podeszła do Twi. Skonfundowana Twi wzięła jakąś książkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...