Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] [Grimdark]Silent_Ponyville: Śmierć przyjaciela (by Bellamina)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 313
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Po drugiej stronie pokoju są drzwi na korytarz, a stamtąd można się dostać do twojego pokoju. Czekajcie, sprawdzę coś. - Pinkie otworzyła drzwi do łazienki i weszła do środka. Wybiegła stamtąd z piskiem i pokazała za siebie. Z łazienki wyczołgał się kolejny potwór przypominający zwęglonego kucyka. Nie miał tylnych nóg, a czołgając się po podłodze, zostawiał na niej ślady popiołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwęglony potwór czołgał się szybko. Drzwi do twojego pokoju były zamknięte. - To nic nie da. Musimy go pokonać i dostać się do łazienki! - Pinkie pierwsza kopnęła stwora, kiedy się zbliżył. Cofnął się, a z jego ciała odpadło trochę popiołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś stwora w pysk. Zaczęła z niego ciec, przypominająca krew, gorąca ciecz. AJ uderzyła go w to samo miejsce. Stwór zakaszlał i lekko się odsunął. Odbił się od podłogi i wylądował przed tobą. Ukazał czarne jak węgiel zęby i wgryzł je w twoją nogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ skoczyła na potwora i uderzyła go w coś przypominające brzuch obrośnięty spaloną skórą. Stwór wyleciał w powietrze, a Pinkie dopełniła dzieła odbijając go w stronę ściany. Uderzył w nią z głuchym łoskotem, po czym padł na podłogę bez życia, a jego ciało rozsypało się w popiół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Substancja, czymkolwiek byla, szybko przywrocila mnie do stanu uzywalnosci. Gdy Pinkie skonczyla bandazowac moja noge, wstalem. Sprobowalem przejsc pare krokow. - Powoli, ale jakos idzie. Podnioslem klucz i wlozylem go do torby. Chwile potem to samo zrobilem z apteczka. Wydawalo mi sie, ze zeby tego potwora wcale nie sa najgorsza rzecza, jaka moze mnie spotkac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...