Skocz do zawartości

Pinkamena vs Pinkie Pie - Pierwsze Starcie!


Lemuur

Recommended Posts

No tutaj faktycznie Pinkamena "lepiej" poradzi sobie, ze stresem, bo zwyczajnie on Jej nie dotyczy wcale. Jest Ona samotnikiem, więc co, lub kto może Ją zestresować? Dlatego nie musi go zwalczać, bo nie zna tego uczucia, nigdzie się nie śpieszy, wszystko co robi, robi dla siebie, niema nikogo, kto mógłby Ją zdenerwować. Pinkie natomiast, "nauczyła" się sobie radzić, z nim jak to kolega wspominał wyżej...

 


Too Many Pinkie Pie's gdzie  nie mogła się zdecydować z którą z przyjaciółek się spotkać, albo raczej którą wybrać.

Na końcu tego odcinka, chyba coś zrozumiała, prawda? Lecz jak już wspominałem, Pinkamena niema czym i kim się stresować, Pinkie ma i to sporo powodów do stresu, jak chociażby w odcinku z tym Osłem (nie pamiętam tytułu), ale Pinkie nie mogła znieść, że ktoś Ją zwyczajnie olewał. Pinkamena, nawet by nie spojrzała na tego Osła i nie psuła sobie dnia. Podsumowując: Pinkamena, lepiej sobie poradzi ze stresem, albowiem ma taki charakter i tryb życia, który temu sprzyja.

 

 

Ps. To niespodzianka xD

 


Wygrała drużyna Pinkie Pie, a właściwie to reprezentant Pinkie, bo tylko on się odzywa
Brawo BiP!

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No cóż, dziękuję dwóm osobom, którym nadal chce się tu bawić, szkoda, że nie są to drużyny tak jak było wcześniej, no ale...
Wygrywa drużyna Pinkie Pie! Ale reprezentuje ją tylko BiP :v
Punktacja powinna wyglądać zatem tak?

Pinkie Pie Team 8p.

Pinkamena Team 4p.

BRONIESiPEGASIS 1p.

 

Uznajmy, że to była niepunktowana runda :v

 

No, więc oto następny temat...

Która z klaczy Waszym zdaniem wiedzie lepszy tryb życia?

Edytowano przez Arctic Cat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepszy tryb życia wiedzie oczywiście Pinkie. W końcu ma przyjaciół, prace (dodam, że robi to co kocha czyli zajmuje się słodkociami) umie się bawić i ma znajomości w śród najwyżej ustanowionych władz (Celestia, Luna, Discord) dzięki temu nie musi płacić podatków i ma immunitet. Dodatkowo zawsze pomaga innym i wszyscy ją lubią i szanują. Ale najważniejsze jest to że ma przyjaciół którzy oddali by za nią życia, a ona za nich.

Poza tym bądźmy szczerzy jest jedną z 6 znanych na całą Equestrie bohaterek, idoli, V.I.P-ów. A takim nikt nie podskoczy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Sorry, że DOPIERO teraz piszę, ale wcześniej zapomniałem)

I ja potwierdzę słowa kolegi, że Pinkie, albowiem jest energiczna, co sprawia, że ma dużo ruchu, ma wielu przyjaciół, co sprawia, że nie jest "zamknięta" w sobie i dba o innych. Co do tego "płacenia podatków", ja osobiście tak dalece bym się nie posuwał w interpretacji, albowiem zasadniczo tego nie wiemy, czy Kucyki płacą jakieś podatki, a jeśli nawet, to nie wiemy, czy Mane 6 są z tego obowiązku zwolnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ironię Pinkamena jest całkiem sama, a ja podobnie. Mam nadzieję że nie zostanę jedynym strażnikiem Pinkameny który nie ma szans przy ogromnej liczbie wyznawców Pinkie.

 

Jako wierny i możliwe że jedyny przyjaciel Pinkameny sądzę oczywiście że ona wiedzie lepszy żywot niż Pinkie.

 

 

 

Moim zdaniem lepszy tryb życia wiedzie oczywiście Pinkie. W końcu ma przyjaciół, prace (dodam, że robi to co kocha czyli zajmuje się słodkociami) umie się bawić i ma znajomości w śród najwyżej ustanowionych władz (Celestia, Luna, Discord) dzięki temu nie musi płacić podatków i ma immunitet. Dodatkowo zawsze pomaga innym i wszyscy ją lubią i szanują. Ale najważniejsze jest to że ma przyjaciół którzy oddali by za nią życia, a ona za nich.

Poza tym bądźmy szczerzy jest jedną z 6 znanych na całą Equestrie bohaterek, idoli, V.I.P-ów. A takim nikt nie podskoczy 

 

Chciałbym przypomnieć że Pinkamena to ciemna strona Pinkie, więc posiada wszystko to samo co ona. Prawdopodobnie ma pracę. Jej wredny charakter  nie znaczy że nigdzie nie pracuje. Prawdopodobnie posiada takową robotę, ale inni muszą się borykać z jej brakiem sympatii. Pinkamena prawdopodobnie również takową znajomość posiada. Dodatkowo ma plusy u Discorda ze względu na to że nie może nic jej zrobić, bo i tak gorsza już nie będzie, a Discord pewnie ją za to lubi. Discord pewnie coś z podatkami by wykombinował. Pinkamene pewnie nie lubi za wiele osób, co nie znaczy że nikt jej nie szanuję. Na pewno są osoby które akceptują ją taka jaka jest. Ogólnie jej życie jest spokojne i pozbawione jakichkolwiek zmartwień, co więcej nie musi dbać o nikogo innego niż o siebie co sprawia że jest niesamowicie niezależna. Pinkie pewnie nie wytrzymała by jednego dnia bez przyjaciela. Nie róbmy też z niej jakiejś świruski która nigdy nie wychodzi z domu i nie ma własnego życia. Reasumując Pinkamena ma o wiele lepsze życie niż Pinkie. 

 

 

 

Sajback. Rycerz jej mości Pinkameny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pozbawione jakichkolwiek zmartwień

 

Owszem jednak, brak też szczęścia i radości, a wiele osób uważa, że bez tego, to nie ma życia, lecz jest wegetacja. Oczywiście, wszystko zależy od punktu widzenia, lecz coś w tym chyba jest, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przepraszam za brak wypowiedzi, aczkolwiek nie widzę sensu odpowiadać na to pytanie, gdyż jestem za połączeniem obu stron życia. 

To ja może przypomnę, w zabawie nie wygrywa drużyna, która poparła wcześniej ustaloną prawidłową opcję, tylko ta, której argumenty są bardziej przekonywujące. Znaczy to, że pisząc, dlaczego uważasz, że jesteś za połączeniem obydwu stron życia i jakoś to argumentując pracujesz na wygraną Swojej drużyny, a tak, no niby jest to fajna opinia, aczkolwiek nie widzę sensu pisania tego.

 

No, ale czas powrócić do naszej zabawy :x

Pełną zwrotów akcji rundę wygrywa tym razem drużyna, naszej różowej klaczy! Tym razem chodzi o Pinkamenę! Gratuluję :pinkie4:

W takim razie czas chyba podać temat, który porwie Was do dyskusji...

Wyobraźmy sobie, że niedaleko od Ponyville, na jednej z łąk pojawiło się marzenie wielu członków fandomu. Dumnie stojący portal do naszego świata.

Więc Waszym zdaniem, która z klaczy lepiej poradziłaby sobie po tej gorszej ( naszej ) stronie ? :portalface:

 

Edytowano przez Arctic Cat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz, ale jakoś czasu i weny nie miałem wcześniej...

Pytasz która z klaczy lepiej sobie poradzi w "naszym" świecie? Cóż, to zależy jeszcze w jakie towarzystwo "wpadną", bo jak wiemy, na Ziemi są ludzie o charakterze obu tych klaczy, więc jeśli np Pinkie trafiłaby, na ludzi też tak pozytywnie nastawionych do życia, to z pewnością dopasowałaby się. Ale idzie tu o przetrwanie, jak mniemam... Cóż Pinkie widząc ilu jest ponurych i niecieszących się z życia ludzi, zapewne usilnie chciałaby ich "nawrócić" na weselszy tryb życia, że nie wspomnę o zaprzyjaźnianiu się ze wszystkimi ludźmi, jakich zobaczy. Zasadniczo uważam, że Pinkie zwyczajnie nie dałaby rady temu wszystkiemu, bo zwyczajnie to wszystko przerosłoby Ją. Natomiast Pinkamena, zajmuje się głównie sobą i swoimi sprawami, więc nie zatracałaby się w problemach ludzi, a zajęła się zapewne szukaniem drogi powrotnej, a nie "ratowaniem" świata ludzi.

 

Dziś mija mi rok na forum!!!

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Cóż, tak zależy to na jakich ludzi by trafiły, ale myślę że Pinkie lepiej by sobie poradziła szła by sobie nie zwracając uwagi na dziwne spojrzenia ludzi, a gdyby ktoś próbował by ją złapać po prostu używając intuicji uciekała by i myślała że ludzie chcą się bawić z nią w berka, a nagle ku zdziwieniu ludzi znikła by i znalazłaby się spowrotem w Equestrii. A Pinkamena, cóż nikt nie wie czy ma takie zdolności, ale załóżmy że tak i tak pewnie nie zrobiła by tego bo do tego potrzebna jest wiara, a Pinka od razu by się zniechęciła.

Edytowano przez Lissi Dzióbek_Piwczyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Pinkamena o wiele lepiej poradziłaby sobie w naszym świecie, ponieważ nasz świat jest podobny do jej wewnętrznego, czyli szary i do niczego. Najpewniej spodobałby się jej na tyle że nawet nie chciałaby wracać do Equestrii. Najpewniej nie wchodziłaby nikomu w drogę, a gdyby ktoś ją zaczepił, najprawdopodobniej, nie najlepiej by skończył. Po za tym, ona o wiele szybciej potrafiłaby utożsamić się z naszym światem i zintegrować się z innymi (podłymi i złymi) ludźmi. Jej umiejętność unikania innych kucyków, byłaby bardzo przydatna u nasz, natomiast Pinkie natychmiast zaczęłaby wariować i najprawdopodobniej wzięliby ją na jakieś eksperymenty.  

 

(Sorki że tak długo nie pisałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jeśli są chętni zabawę należy rozruszać na nowo :giggle: Proponuję nowe drużyny i wyzerowanie starych punktów.
Reszta należy do Was, powiedzmy, że do końca tego miesiąca potrwają nabory do drużyn, potem rozpoczniemy ruszymy z dyskusjami.

Rozpocznijmy zapisy! :pinkie4:

 

Drużyny:

 

Reprezentacja Pinkie Pie:
 

-BlackHawk

-BRONIESiPEGASIS

-Harmony

Reprezentacja Pinkameny:

 

-Sajback claus

-GoForGold

Edytowano przez Arctic Cat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas śledzę dyskusję, choć z tego co widzę mam co raz więcej pracy i nie będę przeszkadzał swoją osobą, że najpierw się zapiszę, a później nic nie zapiszę (chyba, że może zapisze się do Pinkameny i będę robił za sabotaż :crazy:

 

Nie chcę zatem podawać Wam złudnej nadziei, że będę się starać coś napisać ( bo się starałem, a jak widzę nie wyrabiam się nawet z moimi sesjami xD) Przepraszam, duchem jednak wspieram drużynę Pinkie i dalej będę obserwować rozmowę.

 

Pozdrawiam przepinkastycznie :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to "prawie" mamy składy, ale jednak PROOOSZĘ, abyście byli zdecydowani, do brania udziału w zabawie, bo już kilka takich reaktywacji było i już od samego początku prawie wszyscy znikali. Dlatego każdy, kto się zgłasza, niechaj będzie pewny, że na zgłoszeniu się nie skończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...