Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

6 godzin temu Agleć ^^ napisał:


Swoją drogą, gdzie sightstone? :OTE2F:

 

3 godziny temu Requie napisał:

Karna brązowa odznaka za supporta bez sightstona.

 

Przeczytać jeszcze raz zapraszam. Pisałem o sighstonie. Dodam, że build jest dobry do grania w duecie, gdzie z swoim partnerem razem dbacie o wizje ( trinket zawsze użyty+ kupowanie pinków). Dodatkowo polecam zapoznać się z czymś takim jak off-meta playstyle ( "o nie! o bosche! Jak można grać poza metą! powinieneś robić to, to i tamto! Gra ma być rytuną a nie zabawą!").

 

I warmog może działa tylko po za walką, ale regeneracja nie przerywa się po healowaniu. Jeśli już do walki dojdzie, potem wystarczy trochę odejść, zregenerować hp i wyhealować sojuszników ( np. po TF'cie).

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do gry po dłuższej przerwie i zacytuję mantrę starych ludzi - "dawniej było lepiej". Jakoś granie jako adc nie daje mi już tej frajdy, zwłaszcza że często trzeba dostosowywać się do zmieniającej mechaniki i niekoniecznie są to zmiany na plus. Może zacznę grać rankedy, tylko najpierw muszę uzbierać odpowiednią ilość champów i sprawdzić pozostałe linie (Nasus top i Veigar mid, to były czasy!). Ostatnio widziałem nawet Mordekaisera, a była to pierwsza postać, którą grałem. Wiele się zmieniło i wiele się jeszcze zmieni, bo to przecież RIOT i zawsze musi coś $^%^%&, zwłaszcza wygląd ikonek, żeby graficy mieli co robić. Nie wiem, skąd się biorą tacy ludzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu FirstChoice napisał:

 

 

Przeczytać jeszcze raz zapraszam. Pisałem o sighstonie. Dodam, że build jest dobry do grania w duecie, gdzie z swoim partnerem razem dbacie o wizje ( trinket zawsze użyty+ kupowanie pinków). Dodatkowo polecam zapoznać się z czymś takim jak off-meta playstyle ( "o nie! o bosche! Jak można grać poza metą! powinieneś robić to, to i tamto! Gra ma być rytuną a nie zabawą!").

 

I warmog może działa tylko po za walką, ale regeneracja nie przerywa się po healowaniu. Jeśli już do walki dojdzie, potem wystarczy trochę odejść, zregenerować hp i wyhealować sojuszników ( np. po TF'cie).

Ja zawsze kupuje ten stawiacz wardów (wyleciało mi z głowy jak się nazywa) potem ognisty trybularz potem oblicze ducha i warmroga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Ensifer napisał:

Wiele się zmieniło i wiele się jeszcze zmieni, bo to przecież RIOT i zawsze musi coś $^%^%&, zwłaszcza wygląd ikonek, żeby graficy mieli co robić. Nie wiem, skąd się biorą tacy ludzie.

 

To dobrze, że gra się zmienia, bo dzięki temu jest ciekawsza. Chyba nie chciałbyś grać trzydziestoma bohaterami, bo więcej nie będzie, żeby nie psuć klimatu?

Edytowano przez Salto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minuty temu Maffle Fluff napisał:

Ja zawsze kupuje ten stawiacz wardów (wyleciało mi z głowy jak się nazywa) potem ognisty trybularz potem oblicze ducha i warmroga :)

 

Też brzmi ciekawie. Ognisty trybularz na supportach typu Janna/Soraka co mają często tarcze/heale super działa. Ten stawiacz wardów to właśnie sighstone ( kamień widzenia) ulepszany w czerwony ( ruby of sight? Chyba tak się nazywał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FirstChoice napisał:

 

Też brzmi ciekawie. Ognisty trybularz na supportach typu Janna/Soraka co mają często tarcze/heale super działa. Ten stawiacz wardów to właśnie sighstone ( kamień widzenia) ulepszany w czerwony ( ruby of sight? Chyba tak się nazywał).

nie nie chodziło mi o ten item co składa się z 2 ulepszenia monety i sightstoona

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że gra się zmienia, bo dzięki temu jest ciekawsza. Chyba nie chciałbyś grać trzydziestoma bohaterami, bo więcej nie będzie, żeby nie psuć klimatu?

 

Jeśli gadamy o zmianach- fakt, nie wszystkie są dobre ale muszę się zgodzić- urozmaicają grę i dzięki temu jest ciekawsza.

 

1 minutę temu Maffle Fluff napisał:

nie nie chodziło mi o ten item co składa się z 2 ulepszenia monety i sightstoona

 

 

Oasis?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Maffle Fluff napisał:

Tak oasiss teraz pamiętam :)

Żeby nie robić tak krótkich odpowiedzi=spam
to powiem też, że sam mainuje Barda choć to tylko dlatego, że za dużo noobów w srebrze V a Bardem ładnie się carruje tf :)

 

 

Barda? W low elo? Szacunek jak tym carrujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu FirstChoice napisał:

 

Barda? W low elo? Szacunek jak tym carrujesz.

A jak tym cudem nie carrować?:)

Q- stun/slow 

W-Heal,speed boost
E-Czyli trolling na przeciwnikach

R-Obszarowy stun
czego chcieć więcej :)?
Aha i jeszcze passywa która już po 5 stackach slowuje a po 25 zaczyna się obszarówka choć zabawa zaczyna się po 100 stacku jak się bije 400 dmg z tego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Maffle Fluff napisał:

A jak tym cudem nie carrować?:)

Q- stun/slow 

W-Heal,speed boost
E-Czyli trolling na przeciwnikach

R-Obszarowy stun
czego chcieć więcej :)?
Aha i jeszcze passywa która już po 5 stackach slowuje a po 25 zaczyna się obszarówka choć zabawa zaczyna się po 100 stacku jak się bije 400 dmg z tego :)

 

Nie twierdze, że ty źle grasz. Tylko, że sojusznicy na tym poziomie nie potrafią wykorzystać pomocy Barda. Albo włażą w nienaładowane heale mając full hp ( zostaw takiej bronzowej Vayne 3 heale pod wieżą i od razu sobie w nie wejdzie dla zabawy -,-')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

 

Nie twierdze, że ty źle grasz. Tylko, że sojusznicy na tym poziomie nie potrafią wykorzystać pomocy Barda. Albo włażą w nienaładowane heale mając full hp ( zostaw takiej bronzowej Vayne 3 heale pod wieżą i od razu sobie w nie wejdzie dla zabawy -,-')

Ja dla tego stawiam jednego do ucieczki z lini na wypadek ganku a resztą  warduje krzaki przynajmniej na early bo brakuje wardów ;v w mid game zazwyczaj zostawiam heal dla midera/toppera bo mając moje szczęście to jungler to kompletny debil ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu Salto napisał:

 

To dobrze, że gra się zmienia, bo dzięki temu jest ciekawsza. Chyba nie chciałbyś grać trzydziestoma bohaterami, bo więcej nie będzie, żeby nie psuć klimatu?

Zmiany jako "sztuka dla sztuki" mnie nie interesują, ponieważ tylko zaciemniają obraz i powodują frustrację. Przecież zmienianie ikonek przedmiotów/postaci nic nie wnosi, a wprowadza zamęt - człowiek nie może się odnaleźć, trzeba od nowa przyzwyczajać się do nowego wyglądu czegoś, co już znasz. Bezsens. Równie dobrze M$ mógłbym co ~2 miesiące wymieniać ikonki menu start i mojego komputera. Po co? A bo tak, żeby "było ciekawiej". Niech sobie dodają nowych bohaterów, proszę bardzo. Dziwi mnie tylko fakt, że fajne tryby rozgrywki (np. 5x5 tych samych bohaterów) były tylko jako test i już nie wróciły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.08.2016 at 17:21 FirstChoice napisał:
4.08.2016 at 17:15 FirstChoice napisał:

 

Barda? W low elo? Szacunek jak tym carrujesz.

A co to za zabawa jeżeli gra się łatwą postacią :) 

Ps. ostatnio mam coraz więcej bugów na MLPP ala te cytaty których nie mogę skasować ani pisać poza nimi ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.08.2016 at 10:19 FirstChoice napisał:

 

 

Przeczytać jeszcze raz zapraszam. Pisałem o sighstonie. Dodam, że build jest dobry do grania w duecie, gdzie z swoim partnerem razem dbacie o wizje ( trinket zawsze użyty+ kupowanie pinków). Dodatkowo polecam zapoznać się z czymś takim jak off-meta playstyle ( "o nie! o bosche! Jak można grać poza metą! powinieneś robić to, to i tamto! Gra ma być rytuną a nie zabawą!").

 

I warmog może działa tylko po za walką, ale regeneracja nie przerywa się po healowaniu. Jeśli już do walki dojdzie, potem wystarczy trochę odejść, zregenerować hp i wyhealować sojuszników ( np. po TF'cie).


Piszesz tak, bo wytknęłam Ci błąd i napisałam własne zdanie.
Gdzie napisałam, że mój build jest metowy i jedyny słuszny? Czy napisałam gdzieś mój własny build?
Widać, że nie rozumiesz jak działa ta gra i ten heros.
Nie będę sie produkować, jedź na swoich głupich trinketach, bez itemów supportowych i nadal myśl, że grasz dobrze :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu Agleć ^^ napisał:


Piszesz tak, bo wytknęłam Ci błąd i napisałam własne zdanie.
Gdzie napisałam, że mój build jest metowy i jedyny słuszny? Czy napisałam gdzieś mój własny build?
Widać, że nie rozumiesz jak działa ta gra i ten heros.
Nie będę sie produkować, jedź na swoich głupich trinketach, bez itemów supportowych i nadal myśl, że grasz dobrze :v 

 

Błąd? Jaki błąd? Bo gram sobie tak jak nie jest przyjęte w mecie ( bo tak powinno być)?


I jako main supporta nie mówię, że gram bez itemów supportowych- ten build, który wymyśliłem to tylko odskocznia i coś nowego, co można zagrać ze znajomymi 4fun i na prawdę fajnie działa. Większość meczów gram normalnie. Ale każdą sytuację wykorzystasz żeby wylać trochę Twojej taniej ironii, która nikogo nie rusza i ciutke chamstwa. 

 

I gram dobrze na supporcie, nigdy ze mną nie grałaś nie oceniaj.

 

Powodzenia w traktowaniu gry dalej jako zasadę, której trzeba przestrzegać a nie zabawę. Szczerze to lekko Ci współczuje. Ale spokojnie, z wielu rzeczy się wyrasta ( z nastoletniej pyskatości również).

 

Pozdrawiam i dobranoc. ( Od teraz możesz pisać sobie już co chcesz, również nie będę się produkować, żeby to przeczytać a tym bardziej odpisywać).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cze :v 

Powróciłem do LoLa jakiś miesiąc temu po półtorarocznej przerwie. Oczywiście nowy sezon, nowa ranga (brąz V, a jakże) i nowe champy. Jakoś nie będę się czepiał Riotu, za takie, a nie inne decyzje. Gra mi się dobrze... dopóki enemy team nie spickuje Jhina. Błagam, koleś potrafi w 40 minucie mieć 620 damage i 100% krytyka + szybkość ataku ;__;.

 

Anyway, mam pytanie: które itemki i champy polecacie na countrowanie Teemo? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Zexel napisał:

No cze :v 

Powróciłem do LoLa jakiś miesiąc temu po półtorarocznej przerwie. Oczywiście nowy sezon, nowa ranga (brąz V, a jakże) i nowe champy. Jakoś nie będę się czepiał Riotu, za takie, a nie inne decyzje. Gra mi się dobrze... dopóki enemy team nie spickuje Jhina. Błagam, koleś potrafi w 40 minucie mieć 620 damage i 100% krytyka + szybkość ataku ;__;.

 

Anyway, mam pytanie: które itemki i champy polecacie na countrowanie Teemo? 

Żeby zabić teemo trzeba być innym zje... ekhm bardzo mocnym yordlem ponieważ nie ma słabego yordla, a więc wystarczy ci yordle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Zexel napisał:

Anyway, mam pytanie: które itemki i champy polecacie na countrowanie Teemo? 

Yorick, Donger i Azir lub po prostu  jakikolwiek mag. Podstawa to trinkety i pinki,  itemy to Budować MR albo po prostu być magiem i mieć burst.

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Zexel napisał:

No cze :v 

Powróciłem do LoLa jakiś miesiąc temu po półtorarocznej przerwie. Oczywiście nowy sezon, nowa ranga (brąz V, a jakże) i nowe champy. Jakoś nie będę się czepiał Riotu, za takie, a nie inne decyzje. Gra mi się dobrze... dopóki enemy team nie spickuje Jhina. Błagam, koleś potrafi w 40 minucie mieć 620 damage i 100% krytyka + szybkość ataku ;__;.

 

Anyway, mam pytanie: które itemki i champy polecacie na countrowanie Teemo? 

 

Itemy: Spirit Visage i Banshee Veil ( Oblicze ducha i Całun Banshee). Teemo nie jest taki straszny, jaki się wydaje. Polecam wypróbować Pantheona na niego, Rumble albo Jayce. Ogólnie postacie, które mają dobry poke lub mogą szybko się do niego dostać. Pantheon używa W, stunuje, wtedy E, AA, q na dobicie i Teemo jest martwy. Nie należy walczyć z Teemo, zwłaszcza jeśli jest nafidowany postaciami, które opierają się na AA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady odnośnie Caitlyn (ew. inny, "stary", ADC?). Coś ostatnio średnio mi to wychodzi i mam ochotę odinstalować. Korzystam z gotowego builda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :). Ogólnie to zawsze na Teemo brałem Gnara (mój main na topa <3) i jakoś go tam cisnąłem, ale pomyślałem,  że muszą być jakieś inne champy, które by go do ziemi totalnie przygniotły.

 

Tak hejtuje tego chomika, że denerwuje, że agresor, a na mojej liście został Volibear. Musze się przyznać, że jakim champem bym nie grał albo czego bym nie składał, to ten pierdolony miś zawsze ora moją linie. Macie jakieś tipy?

 

1 minutę temu Ensifer napisał:

Jakieś porady odnośnie Caitlyn (ew. inny, "stary", ADC?). Coś ostatnio średnio mi to wychodzi i mam ochotę odinstalować. Korzystam z gotowego builda.

Niestety ja nie pomogę. Nie gram jako ADC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Zexel napisał:

Tak hejtuje tego chomika, że denerwuje, że agresor, a na mojej liście został Volibear. Musze się przyznać, że jakim champem bym nie grał albo czego bym nie składał, to ten pierdolony miś zawsze ora moją linie. Macie jakieś tipy?

Darius w early na pewno go przyciśnie, jakiś toplejnowy adc np vayne albo quinn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...