Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

12 minuty temu Ensifer napisał:

Solo...

 

Cóż... to ciężkie życie ludzi, co wybierają ADC a grają solo. Niestety ADC cechuje się tym, że bez dobrej obrony i pozycjonowania jest na 2 strzały i nic nie zrobi. Moim zdaniem, jak już tak bardzo chcesz grać adc i grasz solo, proponuje wypróbować Vayne/Jinx/Luciana. Mają te same cechy- duże obrażenia i wymagają trochę umiejętności do nauczenia się. Dobre są też ADC'ki pod late game, które potrafią wycarrować gre- Vayne, Twitch itp.

 

Co do innych ADC'ków... skupiaj się na farmie i na tym, aby nie dać się zabić. Nie ryzykuj i nie rób głupich akcji. Nie autoatakuj minionów ciągle, tylko last hituj, staraj się freezować linie i pozwolić junglerowi na dobre ganki.

 

Wspominałeś, że lubisz grać Cait- przed teamfightem staraj się jak najbardziej obijać przeciwników z dystansu za pomocą AA i Q. Korzystaj z pasywki, która jest bardzo dobra i korzystaj z E+Q Combo. 

 

Niestety ADC'kami nie gram i na tym kończy się moja mała na ich temat wiedza.

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FirstChoice napisał:

Wspominałeś, że lubisz grać Cait- przed teamfightem staraj się jak najbardziej obijać przeciwników z dystansu za pomocą AA i Q. Korzystaj z pasywki, która jest bardzo dobra i korzystaj z E+Q Combo. 

 

To tylko na linii, w teamfighcie E zostawiasz jak Ci się tyłek pali i musisz uciekać, bo jeśli je szybko zużyjesz to padniesz od pierwszej lepszej postaci z doskokiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda, chociaż teraz akurat zmieniło się na plus z jej pasywką i najpierw maksuję W, a nie Q jak wcześniej. Dziękuję za pomoc. Chętnie z kimś zagram, jeśli to nie problem. Mam 30, mogę wziąć ADC/support (mid i top tylko na waszą odpowiedzialność). Ogólnie to gram od dosyć dawna, zwłaszcza ADC i trochę już to rozgryzłem, chociaż ostatnio gram tylko Cait. Może zmienię na tego nowego lub Lucka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Ensifer napisał:

Taka prawda, chociaż teraz akurat zmieniło się na plus z jej pasywką i najpierw maksuję W, a nie Q jak wcześniej. Dziękuję za pomoc. Chętnie z kimś zagram, jeśli to nie problem. Mam 30, mogę wziąć ADC/support (mid i top tylko na waszą odpowiedzialność). Ogólnie to gram od dosyć dawna, zwłaszcza ADC i trochę już to rozgryzłem, chociaż ostatnio gram tylko Cait. Może zmienię na tego nowego lub Lucka.

Ja bym chętnie zagrał chcialbym poprawić swoje umiejętności :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że ustnieje jeszcze czat publiczny ,,mlppolska" w LoLu. Dziś widziałem tam tylko jedną osobę, a ostatnio max 2.

Jak ktoś coś chce grać to pisać. Uprzedzam, że mikrofonu nie posiadam i gram n każdej linii.

Nick: TraveledAtol2, jeśli ktoś jeszcze nie wie (albo woli nie wiedzieć)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Simplistic napisał:

Przypominam, że ustnieje jeszcze czat publiczny ,,mlppolska" w LoLu. Dziś widziałem tam tylko jedną osobę, a ostatnio max 2.

Jak ktoś coś chce grać to pisać. Uprzedzam, że mikrofonu nie posiadam i gram n każdej linii.

Nick: TraveledAtol2, jeśli ktoś jeszcze nie wie (albo woli nie wiedzieć)

 

Ja aktualnie gram tylko duo bo mam z koleżanką taki event "droga do platyny" :D ale z chęcią mogę do was dołączyć. A jakie macie dywizje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myślałem o normalach, specjalnych trybach dla rozluźnienia i funu. Rankedy zbyt dużo nerwów mnie kosztują. Drużyna rankingowa istnieje ale nikogo od miesięcy w niej nie widziałem.

Ostatnio wogóle coś słabo z aktywnością, piszę bo chciałem ludziom przypomnieć i ich rozruszać.

moja dywizja to brąz I, ale tylko ze względu że z 12 rozegranych meczy w 6 były AFKi, a kilka razy celowy feed bo: ,,i called mid first you noob, i go feed now"

Dlatego nie przepadam za rankedami. Zabijcie mnie ku#wa mać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Simplistic napisał:

 

Bardziej myślałem o normalach, specjalnych trybach dla rozluźnienia i funu. Rankedy zbyt dużo nerwów mnie kosztują. Drużyna rankingowa istnieje ale nikogo od miesięcy w niej nie widziałem.

Ostatnio wogóle coś słabo z aktywnością, piszę bo chciałem ludziom przypomnieć i ich rozruszać.

Ukryta zawartość

 

Gram tylko rankedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Zexel napisał:

Ja mialem elitarny brąz V, ale udało mi się w miesiąc wejść do brązu III :x. I tak jak First, też gram tylko rankedy.

 

Anyway, mam nadzieję, że moja ranga was nie odstrasza ;-;

 

Nie odstrasza. Jak zaczynałem grać, w sezonie III sam skończyłem go na Bronzie III.

 

W sezonie 4  znowu wrzuciło mnie do Bronzu 5. Wbiłem gold III głownie Leoną i Tristaną.

 

W sezonie 5 wrzuciło mnie ponownie do Bronzu 5 po 8 na 10 wygranych placementach... wyszedłem do srebra też supportami ale tylko srebro bo lol mi się znudził i jakoś nie miałem inspiracji do gry aby wbijać golda. Po drugie w sezonie 5 zwycięska skórka była bardzo słaba.

 

W sezonie 6... znowu wrzuciło mnie do Bronzu 5. Z bronzu już wyszedłem, również samymi supportami, teraz gram trochę jungla, support, czasami mid. Ogólnie teraz gram na poważniej i planuje min. Platynę V na ten sezon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

W sezonie 6... znowu wrzuciło mnie do Bronzu 5. Z bronzu już wyszedłem, również samymi supportami, teraz gram trochę jungla, support, czasami mid. Ogólnie teraz gram na poważniej i planuje min. Platynę V na ten sezon.

Ja nigdy nie miałem szczęścia do rang. Moim rekordem był Silver, bodajże, 4, a w CSie utknąłem w Goldzie 4 ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bohaterów na rankedy. Na razie muszę skilla trenować, ale oczywiście wrócę do "poważniejszego" grania, jak tylko się ogarnę i lepiej się zaopatrzę. Na razie zapraszam na normale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godziny temu Ensifer napisał:

Nie mam bohaterów na rankedy. Na razie muszę skilla trenować, ale oczywiście wrócę do "poważniejszego" grania, jak tylko się ogarnę i lepiej się zaopatrzę. Na razie zapraszam na normale.

 

A co jak Ci powiem, że każdy bohater nadaje się na rankedy?

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Zexel napisał:

Pewnie jemu chodziło o to, że nie ma wystarczającej liczby championów. Bodajże potrzeba 16. Sam musiałem dokupywać.

 

Przecież napisał, że wróci do poważniejszego grania. Czyli już kiedyś grał rankedy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...