Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

5 godzin temu Clockwork Ruby Who napisał:

Głównie preferowałabym granie Jayce'm lub ewentualnie jakąś Quinnką lub Shyvaną na jungli.

 

5 godzin temu Clockwork Ruby Who napisał:

Eventualnie mogę pograć jakąś Lux, Morganą czy czymś innym

 

Morgana i Lux są dobre, bo mają duży zasięg i stuny, a Jayce przy odpowiednio dobranym teamie też powinien być spoko. Wysłałem zaproszenie. 

Edytowano przez Salto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... u mnie nie wiem, jak akurat ten weekend wypadnie, biorąc pod uwagę, iż data zbieżna jest z Pyrkonem, ale kto wie? Ani nie jest pewne, czy tam faktycznie pojadę, ani nie wiadomo, czy (tak jak się zdarzało w zeszłych latach) na miejscu imprezy w strefie graczy nie będzie całodobowych dostępnych stanowisk specjalnie pod LoLa  przygotowanych x]

 

Generalnie mogę grać na każdej pozycji... chociaż za lasem specjalnie nie przepadam, a choć nie grywam wszystkimi bohaterami, to sądzę, iż ci, których posiadam stanowią dość różnorodną mieszankę, przeto nie będzie problemu z dostosowaniem się. Ale nie powiem, mam pewne preferencje, a są to niewątpliwie strzelcy... ewentualnie magowie, albo i nawet... jedno i drugie jednocześnie! (AD Morgana <3 etc.) 

 

24.04.2017 at 16:18 Zexel napisał:

A tak swoją drogą to ja nienawidzę Treeline. Głównie dlatego, że nigdy nie brałem gry na tej mapie na poważnie (tak samo na Aramie). Do tego jakoś nigdy nie potrafiłem tam się odnaleźć - często feedowałem i tiltowałem się tylko. #onlysummonersrift

#summonersriftistzumeinstream

Z kolei w moim wypadku do pierwszych meczów TT miałem ogromne szczęście, nawet jak mnie nie szło, to sojusznikom owszem, koniec końców uzbierało się z tego wesołe 80% winratio, co niestety nie trwało wiecznie ni nie powtórzyło się na żadnej innej mapie/trybie. Z drugiej strony też nigdy nie brałem tej mapy poważnie, czyli w zasadzie tak samo jak pozostałe, które gra oferuje ^^

 

24.04.2017 at 11:03 Clockwork Ruby Who napisał:

Jeżeli pasuje wam grać z dziewczynaą i do tego brązem 5 to mogę w majówkę pograć.

Brąz V? Cóż, mogło być gorzej, dobrze że nie drewno VII, ale grać z dziewczyną?!?! D:

No nie, nie, nie ma takiej opcji... a w każdym razie ja przynajmniej o takiej nie słyszałem, by ktoś takiej propozycji odmówił, lol xD

 

Ekhm, znaczy ten tego... żaden z powyższych czynników w moim odczuciu to nie problem, tak, tak lepiej - zaproszenie wysłano! ^^"

 

24.04.2017 at 10:56 Salto napisał:

Już myślałem, że nikt nie będzie chętny. Mój nick Phosky. 

Ok, tak i w tym przypadku ~ zaproszenie wysłane! Yyy... chyba, w każdym razie już jesteś w znajomych! x)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jest tu ktoś kto lubi namiętnie klikać aramy, doom boty, hexakilla, legend of the poro king?

Od ponad pół roku nie mam zapału do gry i jedyne co gram to właśnie te tryby.

Jak ktoś chętny to zaproście: Aglecia

 

Ew. w ramach rekreacji mogę spróbować komuś wyjść z niskiej dywizji :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na czacie ale to taki mindfuck że się powtórzę; 2 takie same champy na tych samych liniach. 

17 minut przekazywania sobie double buffa. 

 

#####-*-####

Mogę grać, w tej chwili dobrze czuję mid supp adc, albo trynda. Zobaczymy czy się zgramy. TraveledAtol2, mikro kupię niedługo, 

 

o boostingu proszę mi nie gadać bo po kumplu z diamentu mam raka, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Jedną z umiejętności jest przenikanie przez ściany. W tym zewnętrzne granice mapy.

Ma potencjał do wykonywania totalnie odjechanych ganków, których mógłby mu pozazdrościć nawet Bard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na pogranie sobie rankedów na przełomie Silvera i Golda? Chcę w końcu wyjść, a ostatnie gry doprowadzają mnie do coraz większego poczucia bezsilności i stopnia zdenerwowania wystarczającego, żebym zaczął grać Teemo na wszystkich liniach, by zniszczyć ludziom życie równie mocno jak oni mnie xD

Kayne natomiast wygląda na kolejną postać, z której będzie można wycisnąć 500% mocy jeśli posiada się mózg i ogarnia co do sekundy co i jak on potrafi zrobić. Bardzo fajnie, że można wybrać pomiędzy stylami rozgrywki, bo utrudnia to kontrowanie go podczas samego wyboru postaci, a zawsze może nadrobić rolę, z którą sojusznik sobie nie radzi, albo której niedostatek czuć w początkowych teamfightach. Właściwie fajnie, że Rito zaczęło robić postaci wymagające trochę więcej niż walnięcia w klawiaturę i kliknięcia prawym na wroga, ale pytanie czy znowu nie skończy się to pickrate na poziomie 1%, z których połowa będzie ssać jak "typical main yasuo", a druga połowa po prostu się przejedzie po wrogach grając jedną ręką... 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim. Jeżeli jest ktoś chętny do grania na poziomie platyny/golda to ogólnie zapraszam(KurczakZajonc, main mid/top), ewentualnie chętnie mogę pograć i na niższym elo(posiadam konto w silverze 5 i silverze 3-2).

Kayn wygląda na kolejną przekombinowaną postać, która będzie albo broken albo zbyt słaba zależnie od cyferek. Ewentualnie może skończyć na perma banie ala Yasuo, jednak wierzę ze coś z niego wyjdzie. Szczególnie liczę na formę zabójcy, która niestety wygląda na słabszą od darkina póki co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Beczka, temat tak dawno założony przeze mnie, trochę żałość łapie czytając to co pisałem ahhahah XD dobry wehikuł czasu.

 

Ej, dobra wariaty, jeśli ktoś tu żyje, jeśli ktoś jeszcze gra, podzielcie się swoim zdaniem o gierce dziś, a kiedyś 😉 Osobiście w lola już od dawna nie gram, raczej sporadycznie gdy zostane zaproszony przez znajomków, przerzuciłem się lata temu na damdamdaaam.. dote 💥

 

Co do ligii, ehh niestety urok dla mnie prysnął, granie 5 straciło totalnie sens gdy jestem zarzucany toną bohaterów. Odebrano funkcje aktywne wielu przedmiotom, kreska się zmienia, społeczeństwo jakie było – takie zostało. Ja wiem, że gierka jest coraz bardziej dynamiczna i coraz bardziej arcade, kupuje to, ale nie moja działka.

 

Ciekawe czy jest opcja pograć na zasadach z poprzednich sezonów, to by było coś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...