Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Siemka :brohoof:

mam takie małe pytanko czy gadzety MLP w stylu koszulek albo przypinek mozna kupic na ponymeetach czy ta sa raczej takie małe spotkanka gdzie jest góra 20 ludzi? 

i jeszcze jedno czy takie same rzeczy jakie napisałem wyżej znajde na imprezach typu pyrkon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Zeus napisał:

Siemka :brohoof:

mam takie małe pytanko czy gadzety MLP w stylu koszulek albo przypinek mozna kupic na ponymeetach czy ta sa raczej takie małe spotkanka gdzie jest góra 20 ludzi? 

i jeszcze jedno czy takie same rzeczy jakie napisałem wyżej znajde na imprezach typu pyrkon?

Większość dużych imprez, które są ogłaszane takie jak Wiosenny Łódzki Ponymeet (na który serdecznie zapraszam) czy Mec na pewno znajdziesz sklepiki. Na minimeetach, organizowanych lokalnie i cyklicznie w większości przypadków już nie. 

Jest jeszcze możliwość zakupu przez internet u danego sprzedawcy. Na Pyrkomie znajdziesz, ale w mniejszych ilościach, dużo wiekszy wybór jest na docelowych imprezach.

Edytowano przez Chief
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Większość dużych imprez, które są ogłaszane takie jak Wiosenny Łódzki Ponymeet (na który serdecznie zapraszam) czy Mec na pewno znajdziesz sklepiki. Na minimeetach, organizowanych lokalnie i cyklicznie w większości przypadków już nie. 

Jest jeszcze możliwość zakupu przez internet u danego sprzedawcy. Na Pyrkomie znajdziesz, ale w mniejszych ilościach, dużo wiekszy wybór jest na docelowych imprezach.

Chyba nadszedł czas żeby sie na to wybrac. Gdy juz bedzie prawo jazdy nic mnie nie powstrzyma jedyne czego sie obawiam to, to czy sie tam odnajde :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem. Na arosie zamówiłem też następujące pozycje :)

 

Zawartość zamówienia:

1 x My Little Pony Pinkie Pie i szalone Skałkoparty, EAN: 9788328112377, cena brutto: 10,49 zł
1 x My Little Pony Rainbow Dash, EAN: 9788328112384, cena brutto: 10,49 zł
1 x My Little Pony Applejack i pamiętna pomyłka, EAN: 9788328112391, cena brutto: 10,49 zł
1 x My Little Pony Equestria Girls Czas zabłysnąć, EAN: 9788328111844, cena brutto: 17,49 zł
1 x My Little Pony Najpiękniejsze opowieści, EAN: 9788328108646, cena brutto: 17,50 zł

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenie, na rogu ulicy Górczewskiej i Prymasa Tysiąclecia w Warszawie, odbywa się co niedziela bazarek, na którym można kupić różne rzeczy. Dziś i tydzień temu była kobitka, która sprzedawała różne figurki kucyków. Jedne takie miniaturki, drugie większe, ale tandetniejsze. Z postaci, to tylko rozpoznałem Lunę, nie przyglądałem się zbytnio :D Nie kupowałem tego, bo mnie zbieranie figurek z MLP nie interesuje, ale jeśli jest jakiś wielbiciel tych figurek i mieszka w Warszawie, to może sobie sprawdzić, co tam ma do zaoferowania. Prawdopodobnie za tydzień też się może pojawić ta kobitka z towarem. Miejsce napisałem na początku posta, bazarek jest spory, więc trzeba się rozejrzeć, ale sprzedawała to dziś w tej samej miejscówce, co w poprzednim tygodniu.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do reszty zbieraczy... I do młodszych, chyba bardziej pasuje.

Spoiler

EA08877E-5894-40CE-93EC-7A921D00ED93.JPE

 

Ma któryś taki "gadżet"? Duży taki plecak IRL?

A z nowości, Koszula nocna :)

Spoiler

oH0Li.jpg

 

Żeby nie robić doubla... Poniżej coś ze starszej generacji.

Spoiler

oUd1X.JPG

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

Spoiler

1.thumb.jpg.309af28fc8e8ea84e1201749eb5e

 

Jedząc dzisiaj obiad i przeglądając reklamy ze sklepów zauważyłem coś ciekawego. Jak ktoś z was poluje na najnowsze lalki MLP Chibi Equestria Girls, to od 21 maja mają wejść na półki sklepowe w Auchan. Szczerze to jestem zaskoczony jak Hasbro szybko rozpowszechnia swoje produkty na całym świecie, bo EgD wczoraj mówiło, że produkt jest dostępny wyłącznie na chińskim Ebay'u. Może Polska aż tak zacofana nie jest :yay:.  

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu The Silver napisał:

 

  Ukryj zawartość

1.thumb.jpg.309af28fc8e8ea84e1201749eb5e

 

Jedząc dzisiaj obiad i przeglądając reklamy ze sklepów zauważyłem coś ciekawego. Jak ktoś z was poluje na najnowsze lalki MLP Chibi Equestria Girls, to od 21 maja mają wejść na półki sklepowe w Auchan. Szczerze to jestem zaskoczony jak Hasbro szybko rozpowszechnia swoje produkty na całym świecie, bo EgD wczoraj mówiło, że produkt jest dostępny wyłącznie na chińskim Ebay'u. Może Polska aż tak zacofana nie jest :yay:.  

 

Wielkie dzięki za info, już poszukałem sklepu w Tarnowie. Repka leci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...