Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

12 minuty temu Gringo37 napisał:

Ma ktoś może polecić mi jakiś dobry sklep internetowy z pluszakami i innymi gadżetami mlp?

 

A o jakie konkretnie pluszaki i jakie gadżety chodzi? Ciężko znaleźć sklep, w którym będzie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Gringo37 napisał:

Ma ktoś może polecić mi jakiś dobry sklep internetowy z pluszakami i innymi gadżetami mlp?

 

http://maginarium.pl/pl/szukaj?tag=My+Little+Pony+MLP+kucyki

 

Pluszaków w prawdzie nie ma, ale dużo innych fajnych rzeczy. Jak chcesz pluszaki, to najlepiej na jakimś dużym ponymeecie, albo w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minuty temu karlik napisał:

 

A o jakie konkretnie pluszaki i jakie gadżety chodzi? Ciężko znaleźć sklep, w którym będzie wszystko.

 

47 minuty temu Salto napisał:

 

http://maginarium.pl/pl/szukaj?tag=My+Little+Pony+MLP+kucyki

 

Pluszaków w prawdzie nie ma, ale dużo innych fajnych rzeczy. Jak chcesz pluszaki, to najlepiej na jakimś dużym ponymeecie, albo w tym temacie.

Najbardziej chodzi mi chyba o pluszaki. Ostatnio zacząłem zbierać figurki, no ale przydałoby mi się coś ciekawszego, a jak oglądałem na necie kolekcje rosyjskich czy amerykańskich bronies to niektóre gadżety to naprawdę rewelacja. Pluszaki najbardziej mi się podobają, tylko z tego co słyszałem duża część z nich jest robiona przez fanów ciężlp jest takie zdobyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Gringo37 napisał:

 

Najbardziej chodzi mi chyba o pluszaki. Ostatnio zacząłem zbierać figurki, no ale przydałoby mi się coś ciekawszego, a jak oglądałem na necie kolekcje rosyjskich czy amerykańskich bronies to niektóre gadżety to naprawdę rewelacja. Pluszaki najbardziej mi się podobają, tylko z tego co słyszałem duża część z nich jest robiona przez fanów ciężlp jest takie zdobyć. 

 

O ładne pluszaki u nas ciężko, niestety. Większość tych oficjalnych to tragedia, przynajmniej moim zdaniem. Możesz zerknąć na Allegro, ale osobiście nie znalazłam tam nic godnego uwagi.

Jedyne pluszaki na oficjalnej licencji, które wyglądają naprawdę dobrze i nawet przypominają te zrobione przez fanów, produkuje firma 4th Dimension. Osobiście marzy mi się taka Fluttershy:

51QpXbPzKNL._AC_UL320_SR314,320_.jpg

Oczywiście w Polsce ich nie ma (liczę, że to się jeszcze zmieni), więc jedyną opcją pozostaje eBay albo flte.

 

Polecałabym więc skontaktować się z kimś z forum, kto robi pluszaki (dobry przykład powyżej).

 

5 minut temu szeregowy Joker napisał:

Co do pluszaków, to zdecydowanie polecam: https://www.facebook.com/TyroPlushies/?fref=ts

 

Od jakiegoś czasu czaję się na taką Maud, ale mimo że wyglądają super i w ogóle, to trochę mnie przeraża, że są... no, chińskie i bez licencji. Co innego fani, co innego jacyś anonimowi Chińczycy, którzy wkładają do swoich produktów różne nieciekawe rzeczy. Jak to jest z ich jakością? Gdzieś też czytałam, że wykroje do nich są kradzione od fanów, wie ktoś, ile w tym prawdy?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringo37 @karlik Zdecydowanie jeśli chodzi o pluszaki produkowane na masową skalę to bezapelacyjnie wygrywa 4th Dimension, nieco niżej są "chińczyki", takie jak u Tyro, a potem to już chyba nic. Sam mam od nich Dashie i polecam jak szalony, dla mnie jest idealna :) Zdjęcia i krótki opis wrzucałem zresztą tutaj.

Edytowano przez Malachi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu Malachi napisał:

@Gringo37 @karlik Zdecydowanie jeśli chodzi o pluszaki produkowane na masową skalę to bezapelacyjnie wygrywa 4th Dimension, nieco niżej są "chińczyki", takie jak u Tyro, a potem to już chyba nic. Sam mam od nich Dashie i polecam jak szalony, dla mnie jest idealna :) Zdjęcia i krótki opis wrzucałem zresztą tutaj.

Twoja RD jest rewelacyjna! Ja bym jednak chętniej kupił np. Lunę. Jak nie znajdę czegoś co mi się spodoba tutaj, to poproszę wuja z ameryki jak będzie jechał na wakacje do mnie, żeby mi w Stanach kupił.

Spoiler

Nawiasem mówiąc to byłaby bardzo dziwna prośba. :D 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha$bro coś mocno chce wypromować Wonderboltsów z serialu (wpierw pakiet figurek WB, a teraz to):

 

http://www.equestriadaily.com/2016/07/wonderbolts-academy-handbook-releases.html

 

Chociaż lepiej by to wyglądało, gdyby nie było tego obrazka w dolnej części oprawy. Realizm byłby w sumie ok, ale to moje zdanie. 

Edytowano przez The Silver
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu The Silver napisał:

Ha$bro coś mocno chce wypromować Wonderboltsów z serialu (wpierw pakiet figurek WB, a teraz to):

 

http://www.equestriadaily.com/2016/07/wonderbolts-academy-handbook-releases.html

 

Chociaż lepiej by to wyglądało, gdyby nie było tego obrazka w dolnej części oprawy. Realizm byłby w sumie ok, ale to moje zdanie. 

 

Mogę się mylić, ale ten obrazek to nie jest czasem tylko taka nakładka? Tak to wyglądało z poprzednimi książkami tego typu (Elements of Harmony The Journal of Two Sisters):

 

journal-of-the-two-sisters.jpg

 

Także pod spodem powinno być coś ładniejszego. W sumie wygląda to całkiem interesująco, ciekawa jestem, co konkretnie jest w środku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko przy okazji powiem, że polskie wydawnictwo (Egmont zapewne) zechlało sprawę Elementów Harmonii i Dziennika Dwóch Sióstr. Chodzi mi tutaj o okładki. 

 

Oryginały: 

Spoiler

mlp_the_elements_of_harmony_book_by_extr

the_journal_of_the_two_sisters_by_iliowa

 

I nasza jakże piękna (:forgiveme:) polska wersja: 

Spoiler

my-little-pony-dziennik-dwoch-siostr-b-i 

d152694.jpg

 

Co prawda "nasze" okładki nie są tragiczne, zwłaszcza ta od Elementów Harmonii jest ładna, ale zepsuli cały klimat. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Uszatka napisał:

Tak tylko przy okazji powiem, że polskie wydawnictwo (Egmont zapewne) zechlało sprawę Elementów Harmonii i Dziennika Dwóch Sióstr. Chodzi mi tutaj o okładki. 

 

Pewnie chcieli zaoszczędzić na tuszu lub uznali, że dzieci nie będą wiedziały co to dokładnie jest i zrobili taką okładkę, aby było wszystko widoczne. Ale podejrzewam, że chcą obciąć koszta. Nasza wersja nie jest pewnie w twardej oprawie, a za coś takiego trzeba już zapłacić sporo piniążków.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Uszatka napisał:

Tak tylko przy okazji powiem, że polskie wydawnictwo (Egmont zapewne) zechlało sprawę Elementów Harmonii i Dziennika Dwóch Sióstr. Chodzi mi tutaj o okładki. 

 

Całkowicie się zgadzam, byłam bardzo rozczarowana, jak je zobaczyłam. Niby najważniejsze jest to, co w środku, ale okładki też są zawsze dla mnie istotne i naprawdę szkoda, że to zepsuli. W oryginalnej wersji postarali się, żeby były klimatyczne i realistyczne, a naszych po prostu wrzucili brzydkie, zezowate wektory i chyba też zmniejszyli format. Zastanawiałam się nad kupieniem tych książek, ale jak już, to chyba wolałabym zainwestować w oryginały.

Gdyby faktycznie zależało im na przyciągnięciu dzieci, to raczej poszliby na całość i okładki byłyby po prostu różowe. A tak to w sumie nie wiadomo, co chcieli osiągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobają obie wersje (jeśli oceniać miałbym tylko okładki), natomiast treść jest nudna i raczej mało kto przeczyta całość... Przynajmniej tak mi się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karlik Skusiłam się na Elemnty Harmonii, bo ich okładka jest ładna. Wręcz uważałam ją za piękną dopóki nie zobaczyłam oryginału :spike: Dziennika Dwóch Sióstr nie mam i na pewno nie kupię. W każdym razie nie polską wersję. okładka jest paskudna i nie chcę mieć czegoś tak krzywego na półce ;__; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...