Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Nowe życie (by Wizio)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zowu to uczucie. Jakby kilka kucyków gapiło się na ciebie. W pewnym momencie cię otoczyli. Były to... Powierniczki Harmonii?! Nawet AJ. Wszystkie miały oczy wyglądające jak ślepe. Zaczęły się powoli do ciebie zbliżać, z każdej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra teraz już się boje - pomyślałem. Wiedziałem, że każda może być niebezpieczna, lecz miałem pewnego haka. Element Lojalności... - Rainbow... naprawdę zdradzasz swoje przyjaciółki i całą Equestrię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegazka, która jeszcze kilkanaście godzin temu była nieśmiałą opiekunką zwierzątek, sama zmieniła się w rządną krwi bestię. Tymczasem Pinkie uderzyła ciebie balonem z wodą. Płyn zlepiał ci sierść i raczej nie była to woda. Rarity lewitowała mnóstwo ostrych kamieni szlachetnych, które w każdej chwili mogły przebić cię na wylot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uścisk na nodze zelżał, a na sekundę jej oczy wróciły. Następnie ponownie wgryzła się w twoją nogę, powodując przenikliwy ból. Tymczasem Twilight wykonała ogniste bariery po obu stronach korytarza. Byłeś w pułapce. AJ stanęła do ciebie tyłem i przygotowała się do kopnięcia. Zauważyłeś, że mogła tym samym zmiażdżyć czaszkę Fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy puściła nogę, czym uchroniła się od natychmiastowej śmierci. AJ posłała cię kopniakiem na ścianę. Miałeś w płucach ogień, a każdy haust powietrza piekł cię i palił. Powierniczki zbliżały się do ciebie. Fluttershy miała na pyszczku twoją krew i podeszła najbliżej, z zamiarem ponownego wgryzienia się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...