Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Nowe życie (by Wizio)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- May we have a problem - powiedziała Rainbow wskazując czarną Celestię. Jej znaczek był doskonale widoczny. Sierp księżyca. Fluttershy pomogła ci wstać, a reszta ustawiła się na przeciwko CC. Jej róg zaczął lekko się jarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Odsuńcie się, a ja to spróbuję załatwić. Nie po to biegłem tutaj kilka godzin, zabijałem strażników i spróbowałem was uwolnić z tego cholernego czaru abyście teraz mi pomagały. Dotarłem sam tak daleko i sam to zakończę - powiedziałem stając naprzeciw Czarnej Celestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeszcze niedawno przeszedłem bez chwili wytchnienia przebiegłem kilka godzin, zabiłem bez emocji twoich strażników i wyzwoliłem je z tego zaklęcia, więc teraz nic mi nie robi różnicy - powiedziałem podchodząc bliżej. - Myślisz, że chowając się za strażnikami to jesteś jakaś wielka? Ci idioci nawet nie mogą zabić głupiego kucyka takiego jak ja. Nawet jak teraz zginę to i tak mi to nie robi różnicy. Chciałem zmienić swoje życie odkąd wyrwałem się z farmy, a ono zmieniło się właśnie w tym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NMM się wkurzyła. Krótko mówiąc. Nagle zza ciebie wyskoczyła AJ i rzuciła się na nią, waląc ją gołymi kopytami. Rainbow zaczęła kopać czarnulkę po łbie, a Fluttershy wzdrygnęła się. Popatrzyła na nie i podbiegła do NMM.

- Nie wiesz, że nie wolno krzywdzić innych kucyków?! Mogłaś zrobić im krzywdę! - wrzeszczała, używając Spojrzenia, pod którym kopytka NMM lekko się ugięły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz miałem totalny mętlik. Czy brać elementy i biec do Celesti zostawiając Lunę może i na śmierć czy im pomoc? Byłem zirytowany sytuacją, lecz uklęknąłem przy Lunie i zrobiłem jej resuscytację krążeniowo-oddechową. (usta usta)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wybacz księżniczko, lecz był to jedyny sposób aby cię w obudzić - powiedziałem spokojnie z lekkim rumieńcem. - Teraz jednak twoja siostra potrzebuje pomocy - podszedłem do Elementów po czym zabrałem je i powoli udałem się do wyjścia z komnaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tam pobojowisko. AJ leżała na podłodze w kącie z rosnącą kałużą krwi pod nią. Sytuacja Pinkie i Rainbow była podobna. Twilight leżała obok księżniczki, a Fluttershy wciąż mierzyła NMM spojrzeniem. Dawało one niewielkie efekty. Rarity leżała na podłodze przy wejściu do podziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...