Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Nowe życie (by Wizio)


Nightmare

Recommended Posts

AJ założyła naszyjnik i powoli wstała. Chwiała się na nogach, ale podeszła do reszty. Chwilę później nastąpił błysk. Kiedy otworzyłeś oczy, leżałeś na ziemi, a Powierniczki leżały obok. Po NMM nie było śladu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wstałem i w głębi duszy się ucieszyłem, lecz wiedziałem, iż tej przygody nigdy nie zapomnę. Przebiegłem kilka godzin bez wytchnienia, przekradłem się przez miasto omijając straże, zabiłem 4 strażników... patelnią oraz chyba uratowałem Equestrię. To mnie zmieniło i wiem, iż nie będę już nigdy taki sam... uśmiechnięty i słaby... Wiedziałem jednak, iż teraz muszę poczekać, aż one się obudzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój grzbiet natychmiast stał się czerwony od krwi. Rainbow otworzyła wszystkie drzwi w zamku, a Fluttershy obejrzała rany księżniczki. Jednorożki utworzyły pole ochronne dookoła AJ, aby nie spadła na podłogę, co tylko bardziej pogorszyło jej stan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zecora nasmarowała ją kilkoma olejkami, oblała rany płynem o zielonym kolorze, wlała jej do ust kilka napojów zdrowotnych i okryła wszystko bandażami. Na koniec oblała i je cieczą o niebieskiej, fosforyzującej barwie. Usiadła obok i uśmiechnęła się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...