Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Nowe życie (by Wizio)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Fluttershy posłuchaj mnie... musisz być teraz twarda, gdyż od tego zależy życie moje, twoje, ich - wskazałem kopytkiem na Applejack i resztę. - i całej Equestrii... Musisz być silna i nie dać się więcej zmanipulować, przez sztuczki Nightmare Moon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nightmare Moon?! - pisnęła i dopadła do skrzynki z Klejnotami, tuż przed NMM. Jeszcze chwila i elementy wylądowałyby w jej kopytach. Fluttershy założyła naszyjnik z motylkiem i posłała ci po podłodze resztę. Następnie ponownie rozpoczęła bitwę na spojrzenia z NMM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow zmieniła się w smugę, padła na podłogę i się rozmazała. Po chwili podleciała do ciebie.

- I co?! Teraz okey?!

Tymczasem Twilight przygotowywała stare, zapomniane zaklęcie "ostrej tarczy". (tarcza, która po naładowaniu energią zmienia się w portal, z którego wylatują setki noży, działa tylko na stworzenie stojące naprzeciw kucyka rzucającego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- U Zecory... mam nadzieję, lecz nie czas teraz na to. Musicie się opierać zaklęciu NMM jak długo tylko możecie... Proszę was... - powiedziałem podając każdej z nich element. Następnie schyliłem się do Applejack i zacząłem sprawdzać puls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...