Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 864
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Może zapomniałaś, lecz Applejack wyjęła już babeczki przed twoją rozmową z nią, a one stygły sobie na talerzu. Kusiły one zapachem jak nigdy, a był on wyjątkowo mocy i aromatyczny co tylko bardziej wzmagało apetyt, nawet u najbardziej wybrednego kucyka. Wracając do Applejack to w kuchni jej już nie było. Zostawiła jedynie fartuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- I co? - zapytała Pinkie, która dopiero co otrząsnęła się ze swoich przemyśleń. - Spaliły się? A może nie? A może tak? A może i to i to? - zadawała błyskawicznie pytania przez co większości nie dało się zrozumieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pytałam czy się spaliły, czy się nie spaliły, czy to i to, czy może zostały zaatakowany przez budyń, a może galaretkę. Pytałam jeszcze czy tam są, czy ich tam nie ma, czy może zostały zjedzone przez Parasprity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Och... jaka ja głupia - powiedziała Pinkie z uśmiechem stukając się kilka razy w głowę. - Ty musisz wiedzieć gdzie są te babeczki. Powiesz? Powieszpowieszpowieszpowieszpowieszpowieszpowieszpowiesz... - nabrała powietrza - ...powieszpowieszpowiesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...