Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 864
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- D-Dobrze - powiedziała z uśmiechem, a następnie zabrała się za robienie herbaty. Fluttershy wszystko ostrożnie dobierała tak aby napój dla ciebie był idealny i wpasowany. Już po chwili kubek gorącej herbaty stał przed tobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ojej... - powiedziała Fluttershy, która uważnie widziała wszystko, co się stało. - N-Nic ci się nie s-stało? - zapytała po chwili, a następnie wstała z krzesła i podeszła. - P-Pokaż... zobaczę cz-czy to nie jest groźne... - nakazała, lecz to bardziej brzmiało jak sugestia. - O-Oczywiście jeśli p-pozwolisz... - dodała po chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy chwilę się na niego patrzyła, a następnie oddaliła się do kranu w kuchni. Odkręciła wodę i prawdopodobnie umyła swoje przednie kopytka, aby nie nabrudzić ci w buzi. Po chwili wróciła, a następnie delikatnie dotknęła swoim kopytkiem twojego języka, co skutkowało lekkim pieczeniem, które połączyło się ze swędzeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy po chwili niepewności powoli podążyła za tobą. Stawiała swoje kroki cicho oraz pewnie tak, aby nie fałszować twojego rytmu kroków, jak i nie przeszkadzać tobie zbytnio. Ty jednak udałaś się również wolnym krokiem do swojego pokoju. Powoli weszłaś po schodach, a następnie przeszłaś przez korytarz i weszłaś do swojego pokoju. Zastałaś go takiego jakiego go zostawiłaś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podeszłam do biurka i ustawiłam na nim szklankę, przy okazji wyglądając przez okno. Po chwili odwróciłam się i podeszłam do łóżka, po czym położyłam się na nim, otulając się całkowicie kołdrą. Dopiero po chwili uświadomiłam sobie, że nie wiem nawet, czy Fluttershy weszła za mną do pokoju. Wstrzymałam oddech i uniosłam uszy, nasłuchując.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłaś usłyszeć ciche kroki, które stawały się głośniejsze, lecz i tak były ledwo słyszalne. Po kolejnej chwili drzwi do twojej sypialni powoli się otworzyły, a stała w nich nikt inny, niż Fluttershy.

- Em... Cz-Czy mogę w-wejść? - zapytała niepewnie, a następnie spuściła swój wzrok z ciebie na podłogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...