Skocz do zawartości

Prace Magpie'a


Recommended Posts

Dziękuję za komentarze! :)

Zwłasza Minor Sax za tak obszerny post ;)

Miło mi, że rysunki się wam podobają ^^

 

 

Chciałbym cię poprosić o Requesta, oczywiście jeśli znalazł byś czas i chęci. Mianowicie: Czy mógłbyś narysować, namalować, stworzyć, jakkolwiek tego by nie nazwać, mojego OC? Dodatkowo czy mógłby stać na tylnych kopytkach i grać na...miedzianym puzonie? Byłbym iście zachwycony, oczywiście jeśli podąłbyś się tego zadania.

Nie ma problemu, tylko daj mi troszkę czasu :)

 

 

Uwaga rikłest. A ja to bym chciała Twili i AJ w szkolnej ławce. Tak od przodu. Dla kumpeli. Można? ^.^

 

Można ^^  mają być w szkolnym wieku, tak?

 

 

Co ci narysować ?

 

Ślicznie proszę o słodziutką AJ z pofalowanymi włosami i kokardkami ^^  (coś jak w mojej sygnaturze, uwielbiam to <3 )

 

 

 

Dzisiaj w szkole narysowałem Twilie dla Raindrops. Nie wytrzymałem i musiałem się pobawić z jej grzywą ^^

twiii.jpg

 

 

 

 

UWAGA:

Od tej chwili nie przyjmuję zamówień, ale nie bójcie się, wrócę do tego po maturach xD Może nawet trochę wcześniej ^ ^

Poinformuję kiedy to się zmieni ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilicorn to jest czysta niesamowitość. A tak nie lubię słodzić, no! Uwielbiam to, jak rysujesz piórka. I grzywki. I oczka. I ogólnie cud, miód i śladowe ilości orzechów arachidowych.

Byłoby miło, gdyby były w szkolnym wieku, ale jeśli wygodniej Ci rysować duże, to też będzie super ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przyjmujesz requesty lub art drades?

 

 

Od tej chwili nie przyjmuję zamówień, ale nie bójcie się, wrócę do tego po maturach xD Może nawet trochę wcześniej ^ ^

Poinformuję kiedy to się zmieni ;)

 

: >

 

 

 

Twilicorn to jest czysta niesamowitość. A tak nie lubię słodzić, no! Uwielbiam to, jak rysujesz piórka. I grzywki. I oczka. I ogólnie cud, miód i śladowe ilości orzechów arachidowych.

Byłoby miło, gdyby były w szkolnym wieku, ale jeśli wygodniej Ci rysować duże, to też będzie super ^_^

Dzięki ^ ^

Będą w szkolnym wieku, nie ma problemu  ; )

 

 

 

dokończyłem rysunek dla kuzynki : )

 

mane6.jpg

 

 

 

i AJ dla Moonlight  ^ ^

 

ejdzej.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany rany  jestem niepokonany te rysunki są prześliczne! :lunaderp:

Miałam nadzieję że zechcesz pobawić się grzywą Twi :twilight2:

A te mane6... cudo! Najbardziej podoba mi się Rainbow, Rarity i Twilight :pinkie2:

Ta Applejack jest piękna.. słuchawki <3

I jak będziesz przyjmować zamówienia, narysuj mi Zecorę. Nie mogę wyobrazić sobie jakie cudo by powstało w twoim wykonaniu :pinkie2:

Oczywiście nie musisz... nawet nie musisz rysować, tylko jak będziesz mieć ochotę i czas... :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O rany rany jestem niepokonany te rysunki są prześliczne!

Miałam nadzieję że zechcesz pobawić się grzywą Twi

A te mane6... cudo! Najbardziej podoba mi się Rainbow, Rarity i Twilight

Ta Applejack jest piękna.. słuchawki <3

I jak będziesz przyjmować zamówienia, narysuj mi Zecorę. Nie mogę wyobrazić sobie jakie cudo by powstało w twoim wykonaniu

Oczywiście nie musisz... nawet nie musisz rysować, tylko jak będziesz mieć ochotę i czas...

 

 

dzięki : )

Pomyślę o tym ; )

 

Mówiłam to już, ale powtórzę: Jest cudna! Bardzo bardzo bardzo bardzo dziękuję :ajhug:

Rysujesz pięknie i masz bardzo ciekawy styl.

Najbardziej podobają mi się te cudne grzywy, są świetnie pocieniowane.

Nie będę Ci więcej słodzić, cukier jest niezdrowy ^ ^

haha, dzięki : D

nie ma za co ^ ^

 

 

 

request od GoldenLeaf : )

ajtwi.jpg

 

 

 

 

i taka AJ, z dedykacją dla Moonlight  ^ ^

a.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe komentarze ^ ^

 

 

To jest arcydzieło, ile już rysujesz ogólnie? Rysujesz tylko kucyki? 

Rysuję od dziecka : P Dawniej rysowałem głównie samochody i może jakieś zwierzęta czasem. Ostatnio rysuję właściwie tylko kucyki. Hmm, może wrzuce tutaj też coś innego?

 

 

 

Kuc z puzonem dla  Minor Sax

minorsax.jpg

 

 

 

 

Aha, w najbliższym czasie niestety nic się tutaj nie będzie działo, mam sporo rzeczy na głowie : /

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacne instrumenty rysujesz Mistrzu Placuszku :) kucponowa kapela byłaby świetna *.* Ostatni obrazek sympatyczny, ale szara część wydaje mi się "płaska". Ale szary to dosyć wredny kolor, tak mi się zdaje. Trzeba uważać, żeby się nie zrobił czarny ani biały. Aczkolwiek ogólnie jest super i tyle w temacie ^_^

PS. Jak matura?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suuper! Bardzo zręcznie Ci wychodzą te blaski we włosach i świetnie wyszła trąbka. Widać ten metaliczny połysk, widać że złota. Tak lubię oglądać Twoje prace, nie dość że są bardzo udane to jeszcze są ciekawe i zawsze się tak czeka kiedy to Magpie znów coś nowego wrzuci^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Często zaglądam na twój temat i patrze sobię na te obrazy. Mają one w sobie to "coś" co większość na tym forum nie posiada. Można to określic, że posiadają "duszę". Jeżeli robione są z wyobraźni, a tak jest i nie wątpie w to to jesteś geniuszem, te cieniowania coś wspaniałego. Spróbuj może narysować coś odmiennego niż kucyki, jakieś stworzenie (potwora) albo coś, jestem bardzo ciekaw jak Ci to wyjdzie ale zapewne super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie, dłuuuuugo mnie nie było i trochę zaniedbałem wątek. Wynagrodzę to sporą liczbą rysunków w tym poście : >

 

 

 

Bardzo zacne instrumenty rysujesz Mistrzu Placuszku kucponowa kapela byłaby świetna *.* Ostatni obrazek sympatyczny, ale szara część wydaje mi się "płaska". Ale szary to dosyć wredny kolor, tak mi się zdaje. Trzeba uważać, żeby się nie zrobił czarny ani biały. Aczkolwiek ogólnie jest super i tyle w temacie ^_^

PS. Jak matura?

 

Dzięki ^ ^  Szara część jest płaska bo za słabo ją pocieniowałem : P

Matura...  na szczęście już jestem po tym wszystkim. Miałem ją tak głupio rozplanowaną, że prawie cały maj się musiałem z nią męczyć. Ale poszła nawet dobrze, tak sądzę xD Tragedii nie będzie : P

 

 

suuper! Bardzo zręcznie Ci wychodzą te blaski we włosach i świetnie wyszła trąbka. Widać ten metaliczny połysk, widać że złota. Tak lubię oglądać Twoje prace, nie dość że są bardzo udane to jeszcze są ciekawe i zawsze się tak czeka kiedy to Magpie znów coś nowego wrzuci^^

Dzięki, to miłe ^ ^

 

Często zaglądam na twój temat i patrze sobię na te obrazy. Mają one w sobie to "coś" co większość na tym forum nie posiada. Można to określic, że posiadają "duszę". Jeżeli robione są z wyobraźni, a tak jest i nie wątpie w to to jesteś geniuszem, te cieniowania coś wspaniałego. Spróbuj może narysować coś odmiennego niż kucyki, jakieś stworzenie (potwora) albo coś, jestem bardzo ciekaw jak Ci to wyjdzie ale zapewne super.

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa : )  

Tak, moje kuce są rysowane z wyobraźni ^ ^

Hmm, coś odmiennego niż kucyki pojawi się jeszcze w tym poście : >

 

 

A zatem, oto obiecane na wstępie rysunki ^ ^

 

Jakiś request

cooo.jpg

 

odmalowany szkic

japkowkapeluszuu.jpg

 

 

OCek Moon

Mooncia.jpg

 

Nowy avek dla CzArnego xD

avvvvvv.jpg

 

 

 

 

iiiiiiiiiiiiii.... uwaga! coś czego się nie spodziewacie! xD

 

 

Na początek takie dwa starocie z czasów gimnazjum XD

kocoor.jpg

jam.jpg

 

 

 

zarabie.jpg

 

 

Auta rysowane na ścianę do klasy ^ ^

dodge.jpg

pontiac.jpg

ford.jpg

 

 

To by było na tyle : P

Mam nadzieję, że spodoba się wam ta odmienność xD

 

 

 

 

Aha, niedługo zacznę znowu przyjmować requesty. Robię sobie jeszcze trochę odpoczynku, no i muszę narysować parę rzeczy, więc wybaczcie, ale jeszcze troszkę poczekacie : P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...