Skocz do zawartości

Nowi antagoniści.


Recommended Posts

Cokolwiek by nie mówić, w generacji pierwszej byli całkiem fajni antagoniści. Przynajmniej z wyglądu - wyguglujcie Scorpana, Tireka albo Grogara. Sprawiają wrażenie niezłych badassów, choć nie wiem jak się zachowywali, bo starych generacji nie oglądałem.

Rzekłbym wręcz, że są zbyt mroczni jak na obecną generację ;) Ale kto wie, może będzie jakieś nawiązanie.

Uwielbiam Grogara! troche wygląda jak..jak Turoń!..i ..i.. i MA DZWONEK!! :pinkie2:

grogar.jpg

JESTEM ZA!

Link do komentarza

Star Swirl the Bearded mógłbyś świetnym złym. No bo zobaczcie Twilight przebrała się za niego w noc koszmarów a wtedy wszyscy zwykle przebierają się za coś strasznego. Mówiła też że był czarnoksiężnikiem (chociaż to było tylko w polskiej wersji więc tego nie należy traktować poważnie) a Celestia powiedziała że nie rozumiał przyjaźni. Więc może jest on zły lub co najmniej nie taki do końca dobry.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Dobra dajcie mi chwilę, już kogoś wymyślam....

Najlepiej było by, jęsli byłaby by istota nietuzinkowa:

Najlepiej jakiś boss rebeli, przeciw Dwóm Siostrom. Wyrzucony z królewskiej rodziny Alicorn, który pragnie się zemścić za wygnanie poza granice Equestrii. Alicorn byłby bardzo możliwy, może jakiś uczeń Celestii z przed 800 lat, ktoś podobny do Twilight jednak, zamiast odnaleść przyjaciół studiował starożytne księgi na temat czarnej magii. A moc jego potężniejsza od magii miłości(silniejszej od Celestii). I po zebraniu czarnoksiężników z całego świata(mogły by być zebry, jacyś aztekowie, chińczycy oczywiście kucykowi) atakuje Equestrię. A sposób pokonania jeszcze nie wymyślił.

Oczywiście to tylko podwaliny pod nowego antagoniste :rd5: takie wymyślone w pare minut XD

Link do komentarza

Ludzie w Equestrii?

WTF! Już sobie wyobrażam... USMC wjeżdżający Abramsami i Black Hawkami do Ponyville vs Mane 6 :D

A tak na serio to nie powinno tam być dh'oine (jak ludzi nazywają elfy w świecie Wiedźmina). Natomiast uważam, że całkiem fajny pomysł na antagonistę to byłby lider Psów na Diamenty, który chce zagarnąć Ponyville.

Link do komentarza

Twi jako antaonistka?

Też jestem za tym, Twi zawsze pasowała mi na kogoś, kto mógłby w końcu przejść na ciemną strone, oczywiście nie na zawsze. Ale to byłby cholernie ciekawy scenariusz, mogła by jej troche uderzyć do głowy władza i wpływ innego anatagonisty, co by doprowadziło do tego ze przejeła by całkowitą władze, pokonała by celestie, lune i cadence, i tylko reszta mane 6 mogła by z nią jakoś walczyć. Tak, to jest mój wymarzony scenariusz, oczywiscie z happy endem, najlepiej na wiecej niz 2 odcinki.

Link do komentarza
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...