Skocz do zawartości

Odcinek 20: It's About Time (Pora na Czas)


Lukiner

Recommended Posts

Dołączona grafika

ENG:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=M5BQBM69IdQ&hd=1

Napisy PL (by PhosiQ):

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=s45bFGbYrzg

Tytuł: It's About Time

Emisja: 10.03.2012

Opis: Twilight otrzymuje ostrzeżenie od.... siebie samej z odległej przyszłości?! Czy Twilight wpadnie w szaleństwo, a może jednak przyjmie informacje na spokojnie i będzie chciała zmienić los?

@@

dobra ten gif jest o wiele lepszy. WHEN I'M MEME <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

10/10

plusy:

trolestia

metalgear sparkle

spike i lody

pinkie pie cyganka (friendship is witchcraft)

fluttershy i cerber

nowe miasto los pegazos

night guardzi w zamku

sporo randomowych akcji

minusy:

noc + canterlot = gdzie jest luna ....

a gdzie list/raport???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twilight wpadnie w szaleństwo, a może jednak przyjmie informacje na spokojnie i będzie chciała zmienić los?

I jedno, i drugie ;]

Bo zaczęła szaleć, ale też chciała zmienić los, doprowadzając tym samym do tego wszystkiego, przez czym FutureTwi chciała ją ostrzec.

Ale ciekawe, że NIKT nie był zaskoczony widokiem Twilight z najbardziej strzeżonej części archiwów - nikt nawet nie spytał, czemu wygląda jak wygląda xD

Trollin' episode and so random Pinkie. I like that.

Ale fakt - zakończenie mogło być lepsze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż obejrzałem i dam wnikliwą ocene odcinka: plusy: pinkie pinkie cyganka ogon troling spike lody z znikąd(myślę że tworzy je z powietrza) cerber(poprzednim był Minotaur wiec odcinki mlp maja troch postaci z mitologi greckiej) nie ma już asertywnej Shy(Bogu dzięki) minusy myślałem że będzie luna ciemni strażnicy na to wskazywali odcinek 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Random pinkie. Trolling Spike. half-troll Celestia. Czegóż chcieć więcej?

Piosenki, Braeburna, Luny, shippingu, Derpy nie widziałem... Hm. Coś tam by się jeszcze wymyśliło xd

Co oczywiście nie znaczy, że odcinek mi się nie podobał ^^ Fajnie powalony (choć nie tak jak Lesson Zero), duużo randomowej Pinkie i Spike'a. Gosh, gdyby nie PP to ostatnie odcinki byłyby naprawdę dużo słabsze ^^

Anyway, nie chce mi się więcej pisać, bo tym i tak zajmie się Ecape (o ile już się nie zajął i nie walnął posta pierwszy xd). Odcinek oceniam na 8+, choć ocena pewnie i tak się jeszcze zmieni po powtórnym obejrzeniu w HD ;p

Btw.

Mass Effect. ME everwhere. Przerwałem grę, wchodzę na kucyki i co słyszę?

CERBERUS.

Akurat z nimi walczyłem O.o

Dobra, wracam do gry. NIE ODDAMY ZIEMI!

A no i fakt, zakończenie to niezła copypasta poprzedniego fragmentu odcinka :D Mogli się bardziej postarać ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,7/10!

+ Pinkie wróżbita w Tureckim ubraniu

+ Pinkie łamie prawa fizyki

+ TWILIGHT GEAR SOLID, SNAKE FTW

+ TWILIGHT GEAR SOLID x2

+ TROLLESTIA COMES BACK

+ Spike i Dashie - EPIC TROLLING

+ Od razu widać, że Spike ma nielegalny trakt handlowy z Trollestią na lody

+ METAL GEAR PONIES AGAIN

+ CERBER

+ CERBER POŻERA TRUSKAWKĘ, NASZ KOSZMAR PODCZAS REKLAM

+ Mamy dwa nowe miejsca w świecie kucyków.

- NO LOONAH

- Słaby udział Flutter, Rarity, Jabolki i Rainbow

- Armia Lunarnej Republiki zamierza dokonać odwetu...

- Fluttershy jest mało asertywna, jak na poprzedni odcinek.

- Słabe zakończenie.

- Nie było listu.

- NIE BYŁO PIOSENKI

Ogólnie reansumując - mamy ponad dziesięć materiałów na memy, kolejna akcja rodem z Metal Gear Solid, zaraz wejdą wektory z TwiSnake i mieliśmy dużo muzyki, lecz nie piosenki. Mało udziału reszty mane 6, aczkolwiek może i wyszło to na dobre. Słabe zakończenie, Night Guard, Trollestia returns i Spike Ice-cream troll. I tak dużo lepiej wyszko, biorąc pod uwagę ostatni odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: 8,5/10 Sczerze to się zawiodłem trochę :(. Odcinek spoko, ale sadziłem że będzie bardziej epicki. Początek genialny, future twi powalająca, niestety później się okazuje że to nie taka bardzo "future" i wcale nie taka "poszkodowana" (oko, szrama itd.). Plusy: + pinki, pinki i pinki + madam pinkie i kolejne akcje z pinkie + fajny design future twi + scena ninja + reakcja straży + spike jak zawsze w formie :) Minus: - nawet jak na taką baje dla małych dziewczynek to i tak za bardzo przewidywalny :( - za mało zwrotów akcji - słabe zakończenie... a wsumie jego brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Little Pony: Time Paradox and You

jednak jeśli chodzi o poziom szaleństwa to nie przebił Lesson Zero

plusy

- Splike i jego lody ;p on może nawet ma fetysz z lodami jak jednocześnie śnią mu się lody i Rarity (W sumie Rarity to taka chodzą pianka więc może on lubi łakocie ;p)

- Pinkie = to chyba standard że ona musi coś odpalić w każdym odcinku ;p

- wejście Cerberusa i postawa Twi (herp derp nie boje się Cerbera ale Ursa minor to już nieco tak ;p)

- przy okazji ona ma że tak powiem "jajca" bierze sobie na spacer Cerbera i jeszcze odprowadza go do Tartaru ....

- Twilight terminator

- Twilight Solid Snake

- Twilight w latexie :heart:

- Twilight i spółka jako ninja team :heart:

- pojawienie się Lunar/Night guardów i tym razem jednorożców /)^ɛ^(\

- ona chyba seryjnie zapomniała że każdy guard ją zna ;p

- Twi panikuje? Trolling time ^^

minusy

- jak wspomniałem liczyłem na większy poziom szaleństwa coś jak w LZ

myślałem że będzie luna ciemni strażnicy na to wskazywali

- seryjnie myślałem że natknie się na nią jak będzie szukać tej komnaty i dopiero Luna jej pokaże gdzie to jest

- czegoś brakowało z zakończeniu... nie potrzebnie powtórzyli całe spotkanie obu Twi, wystarczała by sama końcówka jak znika i dzięki temu mogli by coś wsadzić więcej do odcinka

- nie widziałem Derpy ale to pewnie się nadrobi jak obejrzę jeszcze raz gdy będę w 100% lepiej się czuł, bo i tak ledwo żywy oglądałem ten odcinek >.<

- JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST DR. WHOOVES skoro to odcinek o czasie ? ;p pewnie sobie razem z Luną której tez nie było w Tardisie wspólnie podróżuje.

ale mimo wszystko to odcinek z Twi więc

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki mamy sezon 2 nie spocznę w ocenianiu odcinków :P. Kolejny tydzień czekania i kolejny odcinek do obejrzenia. Zapytać się czy było warto byłoby oczywiste: w końcu każdy z nas czeka na nowy odcinek . Zaś czy odcinek jest wart dobrej oceny? Jak to ze mną już bywa z moimi postami napiszę o tym zaraz. Spoiler czyli minutowy clip z odcinka zapowiadał się bardzo interesująco. A odcinek dla mnie był po prostu ciekawy. Aczkolwiek przyznam nie było jakiegoś wielkiego szału. Jak już zauważyłem są pozytywne opinie o odcinku od innych. Jednak jeśli chodzi o mnie przyznam był okej jednak do perfekcji brakowało mu. Ocena odcinka z mojej strony będzie. Oczywiście po raz kolejny w klasycznym przeze mnie stylu czyli po wymienieniu plusów i minusów ^^ Plusy: + Future Twilight - tu chodzi o sam jej wygląd - z większością kojarzy się z serią Metal Gear Solid czy z Terminatorem + Scenka z Twi i Twi - Twi nie umiała się dogadać z Twi ;p + Dodatkowa wiedza o Equestrii - wiemy o istnieniu miejscowości Los Pegasus (jeszcze jedna chyba była podana - na chwile obecną nie pamiętam jak się zwie) + Pinkie Pie oraz po raz kolejny jej randomowość >> Jej przebranie za cygankę >> Twitchy-twitch w akcji czyli alarm o niebezpiecznych rzeczach >> Zachowanie się podczas skradania się do biblioteki >> Haters gonna hate czyli jej chodzenie w powietrzu z balonikami :D + Mane6 - choć na krótko to jednak małą rólkę odegrały + Panikująca Twilight - I'm fine with this ^^ + Cerber + Spike - aż dziwnie go mi dawać do plusów ;p + Reakcja nocnego strażnika - epic xD >> Swoją drogą nice design mają + Celestia - ukazała się od dłuższego od czasu >> Która zachowywała się jakby również trollowała Twilight + Wzmianka o Starswirl the Bearded - miło, że wciąż o nim się pamięta Minusy: - Akcja mogłaby potoczyć się lepiej mimo wszystko - No Derpy (?) - Zakończenie odcinka - pętla czasowa, która w zasadzie nic nowego nie wniosła - Brak morału (?) Szczerze to trochę się zawiodłem, bo clip zapowiadał się na naprawdę zacny odcinek. Niestety nie wypadł tak wspaniale, ale również nie wypadł źle. Nie dam 10/10 głównie ze względu na zakończenie - coś w nim brakowało zdecydowanie. Najbardziej pasuje mi tu ocena 8,5/10. Niektórzy oczekiwali drugiego Lesson Zero - dobry odcinek, ale nie wiem czy chciałbym po raz drugi ją w takim stanie zobaczyć. Również zauważyłem, że wielu wspomina o Dr. Whoovsie - oh you silly fandom :D Odcinek dobry aczkolwiek nie zachwycający. Powyżej przeciętnego jednak dał radę osiągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie podejrzewał, że to kiedykolwiek napiszę...

Ale...

...ranking kuców:

1. Twilight Sparkle (2.)

2. Applejack (1.)

3. Fluttershy (3.)

4. Rarity (4.)

5. Rainbow Dash (5.)

6. Pinkie Pie (6.)

Tja, Applejack spadła na drugie miejsce :P

Co do samego odcinka:

Odcinek PROFESOR

Co tu dużo mówić, jest genialny (mimo tego, iż oglądałem po angielsku).

Chętnie obejrzę po raz drugi, tak więc afk :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny odcinek :> Twilight jak zwykle panikuje, gdy nie ma zrobionego planu :F Bardzo dużo fajnych rzeczy było w tym odcinku, wymienię te, które pamiętam: - Pinkie Pie unosząca się na balonach - Pinkie Pie pytająca, czy ktokolwiek chce z nią panikować - Pinkie Pie cyganka - panika Twilight - chodzenie w kółko Twi, aż "uszkodziła" podłogę :F - Spike - monologi Twilight - dialog Twilight z Twilight z przyszłości - Pinkie Pie: "I HAVE NO IDEA" - Cerberus; potrzeba więcej nawiązań do mitologii! - Twilight: "Muszę tylko zabrać Cerberusa do Tartaru!". Moja reakcja: "WHAT THE HAY IS GOING ON?!" - Fluttershy bawiąca się Cerberusem i jej milutki głosik :> - Celestia w bibliotece: "Oh Twilight, to ty. Życzę ci miłego wtorku!". Moja rekacja: "WHERE THE HAY DID SHE COME FROM?!" - skradająca się Twi Jedynie szkoda mi Fluttershy, która chyba już nie jest tak asertywna... Chociaż mówiła, że za następnym razem będzie "niosła" baloniki, więc może postawi na swoim :P 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek autorstwa M.A. Larson :

Swarm of the Century, Sonic Rainboom, The Cutie Mark Chronicles, The Return of Harmony Part 1, The Return of Harmony Part 2, Luna Eclipsed, Secret of My Excess, The Super Speedy Cider Squeezy 6000 and It's About Time.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek autorstwa M.A. Larson :

Swarm of the Century, Sonic Rainboom, The Cutie Mark Chronicles, The Return of Harmony Part 1, The Return of Harmony Part 2, Luna Eclipsed, Secret of My Excess, The Super Speedy Cider Squeezy 6000 and It's About Time.

czyli master of the epic/most crazy episodes strikes again... no może poza CMC ;p

zaraz dodam odcinek z YT do main posta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super odcinek! Oby więcej takich :D

Plusiki:

- Twilght "Big Boss" Sparkle!!!

- "sneaking mission"

- wszelkie odpały Pinkie Pie

- Spike a la Johnny pod koniec ("Oh my stomach!" xD)

- reakcja tłumu na rewelacje Twilight xD

- taki super dialog:

  • "Zniszczyć Equestrię?!"
  • "Tak! Czyż to nie wspaniałe?!"
ROFL

- Tartar jest obok Ponyville :D

- LOL Twilight chciała doradzić samej sobie, jedynie aby nie przejmowała się przyszłością. Co za ironia xD

Minusiki:

- GDZIE LIST JA SIĘ PYTAM?! NO GDZIE?!

Tja, Applejack spadła na drugie miejsce :P

Ja tam nadal będę wierny AJ, ale AVATARA CHYBA NIGDY NIE ZMIENIĘ!!!

BTW po raz pierwszy oglądałem bez napisów, ale wszystko zajarzyłem :D Teraz to już chyba o napisy nie bd się martwił. Hieh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Dodatkowa wiedza o Equestrii - wiemy o istnieniu miejscowości Los Pegasus (jeszcze jedna chyba była podana - na chwile obecną nie pamiętam jak się zwie)

Jakoś mi się zdaje, że chyba Baltimare :D Ale może się przesłyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek genialny :D. -Masa losowości, -w mire sensowny udział większości z mane6, -więcej kucyków ninja (niby do ninja trochę brakuje, ale wyobraźnia robi swoje), -dużo Pinkie, w jej najlepszym wydaniu, -cerber z nikąd xD No i sam styl... po prostu prawie wszystko co najlepsze w MLP :D. Zabrakło chyba tylko listu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

It was amaziing! :soawesome: -Twilight Spy -Pinkie w trzech wcieleniach -Spike trollujący Twi -Rainbow Trollująca Twi :) -Tro...Celestia trollująca Twi -Poczwórnie ztrollowana Twi :trollface: -Fluttershy poskramiająca Cerbera -Do ostatniego momentu nie umiałem wywnioskować, czy Twilight popełni ten sam błąd przy próbie zmiany przeszłości -Obraz całej misji -Future Spike Faktycznie, jedynie zakończenie mogłoby być lepsze. P.s- Nie martw się Twi i tak Cię lubię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem czas i obejrzałem najnowszy odcinek. I był epicki. Lesson Zero w wersji light - znaczy nie przegięty do granic absurdu. No i na słodką Celestię Pinikie Pie RZĄDZI!!! (Oraz Fluttershy nic się nie nauczyła z poprzedniego odcinka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ogłaszam ten odcinek MOIM ULUBIONYM! Hmm... jakby tak się zastanowić nad tym, że Tartar jest w pobliżu Ponyville i wziąć pod uwagę losowego cerbera, to dochodzi się do wniosku, że ktoś tu chyba dużo zioła wypalił xD Ale ja UBÓSTWIAM takie odpały :D BTW mam pomysł na szyld reklamowy w Ponyville: "Tartar - blisko, szybko, wygodnie!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerber zniszczył system xD Kto się go spodziewał w MLP? W sumie odcinek jeden z najlepszych, niestety Rarity miała trochę małą rólkę (spodziewałem się po początku, że będzie jej trochę więcej). Na końcówce się wcale nie zawiodłem jak inni, była świetna :D Imo najlepszy odcinek, gdzie jest mało Rarci.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...