Skocz do zawartości

(Posealor) W imię ojczyzny...


PumpkinWave

Recommended Posts

Swift, jam mówili na niego znajomi, został przydzielony do obrony Harvester - pierwszej ludzkiej kolonii, która wiele już przeszła. Miał on zastąpić miejsce poprzedniego speca od broni ciężkiej. Leciał właśnie statkiem, razem z pozostałymi Spartanami, przeznaczonymi do uzupełnień. Jako że było ich wielu, można było podejrzewać że ponownie zaczyna dziać się coś dużego. Siedzący na przeciwko Michaela spartanin zagadał do niego:

- Co się może dziać? Znowu jakaś otwarta wojna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Machnąłem lekceważąco ręką.

- Phi. Snajperka. Prawdziwa walka jest, kiedy stoisz twarzą w twarz z przeciwnikiem. Strzelba, lub ciężki karabin, tak powinno się toczyć walki. Ale muszę przyznać, że widok pocisku przelatującego przez łeb Elite'a jest niezły... Heh, może przydzielą nas do jednej drużyny. Powiedz, strzelałeś kiedyś z jadącego pojazdu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mów mi Schatten. z kolei jak ja mam się do ciebie zwracać? - Zapytał się spartanin, który przed chwilą się przedstawił. Gdyby nie jego hełm, można by zobaczyć na jego twarzy lekki uśmiech. Miał nadzieję że traficie do tego samego oddziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Też niezbyt za nimi przepadam... może i ma to swoją szybkostrzelność... ale na ch@j mu szybkostrzelność, jeżeli nie można z tego porządnie trafić, nie mówiąc o dotkliwym zranieniu? To nie to samo co snajperki, za mało finezji... zresztą daleko nawet do ciężkiej broni, która finezyjna może nie jest, ale za to zdecydowanie potężna... - Wasza dyskusja trwała w najlepsze, nawet nie poczuliście upływu czasu, gdy zaczynaliście się zbliżąć do celu waszej podróży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wylądowaliście, każdy otrzymał przydział do nadszrpniętych oddziałów. Jak się okazało, nie byliście z Schattenem do jednego oddziału, ale przynajmniej do oddziałów współpracujących.

- No zdaje mi się, czy będę musiał osłaniać twój tyłek, gdy wparujesz we wrogów? - zapytał się lekko złośliwym tonem snajper.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Do zobaczenia... - odpowiedział, po czym rozdzieliliście się. Swój oddział znalazłeś stosunkowo łatwo. Gdy tylko pojawiłeś się w zasięgu wzroku, ktoś wykrzyknął w twoją stronę:

- Ej, to ty jesteś tym nowym kierowcą?! - zapytał się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spartan 430 Jefe, miło mi poznać. Rozejrzyj się, przypatrz się pojazdom, daj mi znać którym najlepiej pokierujesz... niezbyt standardowa procedura, lecz to nie są standardowe czasy. Z każdego Spartana musimy wyciągnąć około dwadzieścia procent więcej. - Gdyby nie miał hełmu, widać by było jego lekki acz ponury uśmiech. - To nie są normalne czasy, to nie jest zwykła sytuacja... ostatnio zaczęło ginąć naprawde zbyt wielu Spartan i wiem że to nie przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra, idź do naszego mechanika... poznasz go od razu, zdecydowanie się wyróżnia... - powiedział Jefe, przy fragmencie o mechaniku będąc lekko skonfundowany. Nie było się czemu dziwić - miał on an sobie różowy pancerz, cały poplamiony olejem, smarem i wszelakimi innymi płynnymi substancjami, których używano w pojazdach. W kilku miejscach zdawał się być także poplamiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra, to czego ci trzeba? Mamy spory wybór... osobiście polecam Scorpiona, świeżo z dostawy... ale mam tu też niezłego weterana, jest tu chyba od początku wojny. Sam nie zliczę ile razy go już naprawiałem... stary dobry Gausshog. Jeśli wybierzesz drugą opcję pamiętaj o jednym: Jeśli go zniszczysz, a mi nie uda się go naprawić, to cię wykończę. - ostatnie zdanie wypowiedział grobowym tonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...