Skocz do zawartości

(Posealor) W imię ojczyzny...


PumpkinWave

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Jasne, choć za mną, mam dwa Scorpiony, które ucierpiały podczas bitwy na północnej rubieży. - powiedział mechanik, po czym ruszyliście w stronę sporego hangaru - Z mojej wstępnej analizy wynika że jeden nadaje się teraz tylko na złom, natomiast drugi ma porządnie zdewastowany silnik. Wyobrażasz sobie że Convenanci niemal całkowicie okrążyli nasz obóz? Znaczy ruszyli na nas z niemal wszystkich kierunków. Masz szczęście, że wysłali cię na mniejszy oddział, bo byłoby kiepsko. W każdym razie na północy z tego co słyszałem, była przynajmniej setka Brute'ów. - mówił z przejęciem mechanik. - Tak przynajmniej mówili Ci, którzy tam walczyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Setka? Heh... Szkoda, że mnie tam nie było.

Powiedziałem to lekko żartobliwym tonem, po czym zaśmiałem się. Po chwili jednak spoważniałem.

- Pokaż mi tego Scorpiona, co na złom się nadaje. Raz pomagałem takiego naprawić i udało nam się go uruchomić. Nie był najlepszej jakości, ale dało się go wysłać do walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jest tam. - wskazał na drugi koniec hangaru. - Jak chcesz, możesz spróbować, ale jak ci się odechce, po prostu rozbierz go na części. Ja się zajmę tym. - powiedział, podchodząc do bliższego scorpiona, po czym rozpoczął wstępne oględziny. - Ta, do wymiany... - zaczął mruczeć pod nosem, jakby w transie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszedłem do wskazanego czołgu. Faktycznie był w okropnym stanie... Ciekawe komu chciało się go tu przytargać? Nie byłem pewien czy uda mi się go uruchomić, nawet wątpiłem w to... Ale cóż, Spartani zostali stworzeni do osiągania niemożliwego. Chwyciłem narzędzia i zabrałem się do pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli mijały godziny, natomiast ty nadal grzebałeś przy tym przeklętym silniku. Zastanawiałeś jak to się stało, że połowa silnika była spalona niemal na popiół, natomiast druga podziurawiona jak ser szwajcarski. Z drugiej strony, jeśli faktycznie było tam aż tak ostro...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...