Skocz do zawartości

(Wizio) Dla matki Rosji!


PumpkinWave

Recommended Posts

Kamarov siedział przy ognisku. Był w jednym z większych obozów Rosyjsko - Equestriańskich. Armia powoli posuwała się w stronę Berlina, lecz zanim tam dotrze, będzie musiała stoczyć jeszcze wiele bitew. Dimitry już miał wrócić do obozu, gdy ogłoszono alarm. Nazistowskie pegazy rzuciły się do szaleńczego ataku bombowego. Już pierwsze serie z działek przeciwlotniczych pozbawiły wiele z nich życia. Lecz, gdy cały obóz był zajęty odpieraniem całkiem licznych pegazów, obóz został zaatakowany jeszcze z dwóch stron, przez piechotę z północy, a także wojska pancerne z południa. Cały obóz był w patowej sytuacji, zwłaszcza że pegazy, jak się okazało, miały przypięte do siebie bomby z odliczaniem czasowym, co sprawiło że te, które spadły na teren obozu poczyniły całkiem spore szkody.

Stałeś zdezorientowany w środku całego tego zamieszania, słysząc krzyki, nawoływania, a także huk wystrzałów. Lecz nie mogłeś wyjść także z podziwu. Rodowici Equestrianie walczyli za Matkę Rosję z równym zapałem co ludzie i sponyfikowani. Byli prawdziwymi patriotami, nie tylko wobec swego kraju. To właśnie było w nich piękne. Gotowość do poświęcenia dla przyjaciół. Jednak walka nadal trwała, a ty musiałeś podjąć decyzję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(miło mi, że udało mi się to napisać tak jak zamierzałem)

Miałeś szczęście, ponieważ gdy tylko chwyciłeś za broń, pierwsi piechociarze III Rzeszy pojawili się w zasięgu wzroku. Gdy tylko znalazłeś dobrą pozycję strzelecką, zaczęli oni padać jak kaczki, pod ostrzałem twoich celnych strzałów. Będąc jednak zaabsorbowany strzelaniem do swoich celów, nie zauważyłeś że ktoś się do ciebie podkradł.

- A myślałem że ziemniaki nie nadają się do niczego. - usłyszałeś za sobą wypowiedziane w ojczystym języku, słowa wypowiedziane przez drugiego strzelca wyborowego w twoim oddziale, Ivana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Podpułkowniku Ivan! - szepnął z góry jakiś pegaz. - Powoli zaczynamy wypierać wroga! Czy przetestować manewr "Blitzstrahl"? - zapytał się pegaz. Sama nazwa miała w zamierzeniu parodiować Niemców, co udawało się z różnym skutkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A walcie w nich czym macie, zobaczą czemu nie warto było zadzierać z Matką Rosją, a także jej sprzymierzeńcami! Ich Blitzkrieg w Polsce zakończył by się niedługo po rozpoczęciu, gdyby nie my. a czym się odpłacili? Zdradą! Więc niech zobaczą co to znaczy prawdziwy Blitz krieg! - zakończył swój monolog z zapałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili zobaczyłeś jak chmury zbierają się w jednym miejscu, i zaczynają się coraz bardziej kondensować w dwie średniej wielkości chmurki, które były czarniejsze od nocnego nieba.

- A teraz zobaczysz co to znaczy prawdziwa "wojna błyskawiczna. - zwrócił się do ciebie twój towarzysz. Po chwili zobaczyłeś że wojska rosyjskie się wycofują wgłąb obozu, a chmury lecą w stronę wroga. Najpierw zaczął padać na nich rzęsisty deszcz, który wszystkich zmoczył. Następnie uderzył jeden, jedyny piorun. Wszyscy pozostali przy życiu żołnierze padli trupem, natomiast pojazdy zostały całkowicie zwęglone.

- i co ty na to, towarzyszu Dimitry? - zapytał się oficjalnym, lekko psychopatycznym tonem Ivan. - Jak myślisz, jakie możliwości da to podczas ataku na Berlin? Nawet się nie zorientują, gdy ich główne siły zostaną zniszczone! I to tylko kilkoma piorunami! Okażemy potęgę Matki Rosji wszystkim, którzy śmieli się ją kwestionować! - teraz brzmiał jak totalny fanatyk, którym w gruncie rzeczy był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wola Stalina jest święta, lecz oni nie zasługują na honorową śmierć. Nie ci zdrajcy! Nie mają nawet czym się pochwalić. Jeśli słyszałeś o Westerplatte, to wiesz o co mi chodzi... nie mówiąc już o Wiznie. - Powiedział z pogardą patrząc na zwęglone ciała Niemców. - Lecz masz rację. Powinienem się opanować. Bo MY jesteśmy lepsi od nich, i pokażemy im naszą wyższość, oraz łaskę Stalina, który pozwolił im zginąć z honorem, nawet jeśli na to nie zasługują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A czy oni zdają sobie sprawę z tego, co to honor? Lecz masz rację, zwyciężymy z honorem i udowodnimy że Gniew Matki Rosji jest straszliwy i każdy który ją zdradzi... pożałuje. - Widać było że Ivan jest prawdziwym fanatykiem, który zrobi wszystko, aby tylko pokazać wrogom swojej ojczyzny, że nie warto z nią zadzierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podpułkownika podszedł jakiś żołnierz.

- Podpułkowniku, dowództwo każe przegrupować oddział, musimy ruszać! - Wykrzyknął, po czym pobiegł roznosić wiadomość dalej.

Po przegrupowaniu, maszerowaliście przez zabłoconą drogę nie widząc niemal nic. Nikt nie wiedział jaki w tym sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dla ojczyzny warto poświęcić wszystko. Zanim dorobili mi tego chu@@ na czole, byłem polakiem, a walczę za Rosję, bo z wami Polska ma szansę znów zaistnieć na mapie... - wyznał jednorożec. - Lecz powiem ci, że nie wrócę tam... Rosja stała się dla mnie domem, za który będę walczył na równi co za Polskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...