Skocz do zawartości

(Wizio) Dla matki Rosji!


PumpkinWave

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dwie osoby poszły w twoje ślady, byli jednak uzbrojeni w Nagaty wz. 1895. Pozostali osłaniali was, niemalże niemym ostrzałem, pozbywając się coraz większej ilości wartowników. Zauważyłeś, że jeden z nich był uzbrojony w Gewehr 43 (nie określiłeś dokładnej daty, więc daję ten, bo lubię) z celownikiem optycznym ZF 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój cel upadł, po twoim celnym strzale. Ktoś z twojego oddziału podbiegł do niego, wziął półautomat i rzucił w twoją stronę.

- Nie ma za co! - powiedział, po czym podszedł do innego ciała, podnosząc pistolet maszynowy MP 3008. Sprawdził stan magazynka w broni, po czym wziął jeszcze dwa z ciała żołnierza. Następnie zaczął iść przez obóz, strzelając krótkimi seriami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwyciłem broń i momentalnie sprawdziłem stan i ilość naboi w magazynku. Żołnierzowi posłałem tylko lekki uśmieszek i skinięcie głową, a następnie ruszyłem do ciała, aby sprawdzić, czy osoba ta nie miała jeszcze zapasowych magazynków. Z jednym magazynkiem daleko nie zajdę, a zawsze jest to jakiś plus jeśli chodzi o przeżycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...