Skocz do zawartości

Sezon 4


Slaye

Jaki będzie 4 sezon ?  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie 4 sezon ?

    • Fajny
      302
    • Nudny
      12


Recommended Posts

Najbardziej smuci mnie to, że czwarty sezon to ostatni sezon. Podobno wszystkie zostaną księżniczkami ( choć tego baaardzo nie chcę). Podobno też Nightmare Moon powróci *U* ale chciałabym żeby w czwartym sezonie Chrysalis była :|

Zwykłe bzdury i spekulacje, Hasbro nie zarżnie szybko kury znoszącej złote jajka.

Edytowano przez Syrenka Airlick
Link do komentarza
Gość Skurwysyn

Hasbro dobrze wykonuje swoją robótke i wątpie, że Sezon 4 bedzię porażką.

Raczej jest to już opinia widzów.

 

Choć bedę troche zawiedzony gdy ujrzę Flash Sentry w jednym z tych odcinków.

 

Nieważne. Dobra Animacja, Dobry "Plot"

 

Nie jest źle  :crazytwi:

Link do komentarza

Piszecie że jak MLP będzie miało dużo sezonów to stanie się nudne,a skąd takie wnioski?Simpsonowie mają bodajże 24 sezonu  a nadal się fajnie ogląda  :crazytwi3:

Zgadzam się Simpsonowie mają pełno sezonów a wciąż mi się podobają kolejne sezony więć myśle że jeśli MLP będzie ich miało sporo to też temu serialowi nie grozi nuda

Link do komentarza

Zależy też od writerów i innych osób w ekipie, ale narazie dużej grozy nie było, więc na pewno podtrzymają serial przy życiu i ciągle będą zaskakiwać czymś świetnym, nowym :D

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza

Najbardziej smuci mnie to, że czwarty sezon to ostatni sezon. Podobno wszystkie zostaną księżniczkami ( choć tego baaardzo nie chcę).

Po pierwsze, skąd wiesz że ostatni? Nie tylko ty nie chcesz, ale to tylko plotki. Hasbro nie zepsułoby serialu czymś takim. To by była beznadzieja. Już to sobie wyobrażam. Mane 6-alicorn tylko nie to. Edytowano przez Hole Hooves
Link do komentarza

Po pierwsze, skąd wiesz że ostatni? Nie tylko ty nie chcesz, ale to tylko plotki. Hasbro nie zepsułoby serialu czymś takim. To by była beznadzieja. Już to sobie wyobrażam. Mane 6-alicorn tylko nie to.

Tak to jest, jak ktoś ogląda dzieła fanów i traktuje je zbyt poważnie.
Link do komentarza

Nie będzie to pierwszy odcinek o kucykach-superbohaterach, prawda...? Tak jakby był już taki odcinek o Mare Do Well, i wątpię, żeby ten bardzo mocno się różnił. Na fali popularności ekranizacji komiksów Marvela i DC trudno się dziwić, że i w MLP pojawi się do nich nawiązanie - tym bardziej, że nie będzie to pierwszy raz.

Link do komentarza

Nie będzie to pierwszy odcinek o kucykach-superbohaterach, prawda...? Tak jakby był już taki odcinek o Mare Do Well, i wątpię, żeby ten bardzo mocno się różnił. Na fali popularności ekranizacji komiksów Marvela i DC trudno się dziwić, że i w MLP pojawi się do nich nawiązanie - tym bardziej, że nie będzie to pierwszy raz.

Widziałam że mane 6 i Spike jakimś cudem znajdują się w Maretropolis? Jakoś tak i stają się super-kucykami. Tylko to wiem.
Link do komentarza

Jako iż już jesteśmy po premierze, moja opinia jest taka:

 

Świetnie wyszły Hasbro te dwa pierwsze odcinki. Ciekawie wyszło im Drzewo Harmonii (takie chyba będzie polskie tłumaczenie Tree of Harmony czy jakoś tak).

 

I najciekawsze - Twilight umie wykonać Ponaddźwiękowe Bum :cheese: Chyba jedna z niespodzianek sezonu.

Edytowano przez kuracyja
Link do komentarza

Mam mieszane odczucia, co do odcinka.

Pierwsza cześć była bardzo dobra, ale w drugiej akcja znów toczyła się zbyt prędko. Nie mówiąc już o tym nieszczęsnym Sonic Rainboom, wykonanym przez Twi, która dzień wcześniej ledwie latać potrafiła.

Edytowano przez Eivel
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...