Skocz do zawartości

Zombie Edition[Dark][Violence]


Foley

Jak oceniacie fika?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie fika?



Recommended Posts

Tak, wiem i przepraszam- post pod postem:flutterblush: Ale muszę jakoś zawiadomić o nowym rozdziale. Więc zawiadamiam "Rozdział 7 ukończony!"

Byłoby więcej, ale miałem niewiele wolnego(musiałem pisać wczoraj w godz. od 22 do 1 w nocy:twilight6:) z uwagi na to, że brałem udział w szkolnych mistrzostwach w szachy. Zdobyłem srebrny medal :fluttershy5:

No i jak zwykle... Czytajcie i komentujcie, a wszelkie sugestie chętnie przyjmuję na PW :rd8:

Mam nadzieje, że Wam się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Już jestem Ciekawa jakie ,,małe zmiany'' wprowadził Discord w Ponyville :D

A tak wogóle to bardzo dobre Foley , czekam na reszte :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 8 gotowy, życzę miłego czytania.

I muszę się pochwalić, że w tym rozdziale nie ma nic brutalnego mimo, że pisząc go słuchałem dziesięciogodzinnej wersji piosenki Rainbow Factory :dunno:

Dotarłem do 58 minut, zanim skończyłem :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nieee! Już nie będę :OTE2F:

Proszę bardzo ROZDZIAŁ 10. Specjalnie skupiłem się też trochę na innym milszym wątku. I ograniczam liczbę zombie. Ale oczywiście musi ich trochę być, bo w końcu o tym jest opowiadanie :rd8:

Może nawet wrzucę trochę humoru, żeby nie wylądowało to w MLN:twilight3:

Zresztą i tak mam zamiar tam coś napisać(czyli Gore/Grimdark), ale póki co to tylko faza przygotowania :fluttershy4:

Miłego czytania! :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ograniczyć liczby zombie. Po prostu nie daj się ponieść, i uważaj z opisem obrażeń. Wiesz, żeby nie było rwania kończyn, hektolitrów krwi i tak dalej. Na razie trzymasz się nieźle, ale zaczątki takich akcji się pojawiły. I pamiętaj - jeżeli będziesz miał wątpliwość co do jakiejś sceny możesz do mnie napisać - rzucę okiem i od razu Ci powiem czy się nadaje, czy raczej jej miejsce jest w MLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 11 ukończony :pinkie2: Sam nie wiem jak mi się udało napisać 3 rozdziały w 3 dni, w końcu jestem strasznym leniem :lazyrainbow:

Miłego czytania, oczywiście chętnie przyjmuję wszystkie skargi, zażalenia, komentarze i sugestie :rd6:

A i jeszcze jedno. Kto znajdzie moje nazwisko w Rozdziale 10 wygrywa... Gratulacje :fluttershy4: Napisałem je przypadkowo, oczywiście jest z małej litery. Użyłem jako synonimu. :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 12! Pisany wczoraj w nocy i dziś na lekcji j.angielskiego :rdwild:

Zapraszam do czytania tych, którzy jeszcze wytrwali przy tej historii (wątpię czy ktoś taki jest:twilight3:)

No i zawiadamiam, że powoli zbliżamy się do końca. A to z powodu coraz mniejszego małego jak zawsze zainteresowania ff oraz z powodu braku pomysłów na jeszcze dalszy rozwój akcji. Do końca może rozdział, może dwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym' date=' że zainteresowanie jest małe. Wręcz przeciwnie. Pamiętaj, że sporo ludzi czyta, tylko trudno zapędzić ich do komentowania - leniwi są, ot co![/quote']

I tu Opiekunie Księgozbioru się z tobą w pełni zgadzam.

Rozdział XII ciekawy, pomysł z s... bardzo dobry.

Wydaję się, że atak, przerwa i tak w kółko będzie dominować w opowiadaniu o zombie. Zostałem zaskoczony pozytywnie przez tą historię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, prezentuję Wam ostatni rozdział tej historii... Na pocieszenie dodam, że jest dłuższy niż zwykłe :rd6:

Czy będzie druga część? Bardzo możliwe, ale na razie nie mam na nią pomysłów. Epilog napisałem tak, żebym w razie czego mógł bez przeszkód powrócić do opowiadania oraz tak, żeby skłonić Was do przemyśleń i "rozkminy"

Dziękuję tym, którzy dotrwali do tego momentu :efWiK:

Wszelkie pytania, komentarze etc. mile widziane, zresztą jak zwykle.

Zdradzę Wam, że już szykuję się do kolejnego ff, więc mogę śmiało powiedzieć, że Foley jeszcze nie raz zaspamuje Wam dział z opowiadaniami :5N9ul:

PS: 150 post! Jupi :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż moje opowiadanie to dno a na VI rozdziale się zaciąłem więc co powiesz na zaczęcie fabuły nowego ff? A co do twojego opowiadania na serio bardzo przyjemnie się czytało lubię jak jest troche rozpierduchy. Fajnie też że tego ff właśnie tak skończyłeś i jest możliwość kontynuwania tego dzieła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...