Skocz do zawartości

The Pinkamena - Sesja w krainie śmierci: Rozgrywka!


Lemuur

Recommended Posts

Abyssal Outlaw

 

Abyssal zaczął już powoli rozróżniać otaczające go kształty, gdy przez grotę potoczył się jakiś koszmarny głos. Ogier zastrzygł uszami, usiłując zidentyfikować z której strony dobiega. Zdawało mu się, że z kierunku wyspy...

 

– Szlag by to... – wymamrotał odruchowo Abyssal – potężne, złe istoty muszą atakować akurat, gdy nic nie widzę.

 

– Heeej, mam do was małą prośbę! – zawołał w stronę, w której jak sądził stała reszta jego towarzyszy. W rzeczywistości krzyczał do ściany, ale wystarczająco głośno, by inni byli w stanie go usłyszeć – Czy ktoś mógłby mnie łaskawie poinformować, co za pokraka chce nas zabić tym razem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

TRAVELLY

(Przepraszam za brak odpowiedzi ale nie miałam czasu i głowy do pisania postów)

Travelly rozejrzała się po grupie. Ze strachem zobaczyła że ilość kucyków zmniejszyła się znacznie. //Ta kraina coraz mniej mi się podoba... Zbyt dużo kucyków zniknęło w tajemniczy sposób. // Rozejrzała się po jaskini. Zatrzymała swój wzrok na wyspie i kucyku stojącym na niej. // Po co on tam polazł? Mało mamy kłopotów?//

Słuchajcie! - powiedziała głośno do wszystkich a zwłaszcza do Pinkameny - Jaki mamy plan działania? Nie możemy stać tutaj i czekać aż to coś nas zje. A tak w ogóle gdzie jest wyjście?

(Piszę z telefonu więc myśli Travelly są oznaczane // // )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...