Skocz do zawartości

The Pinkamena - Sesja w krainie śmierci: Rozgrywka!


Lemuur

Recommended Posts

Kto wie...być może będzie to wyjątkowo długa Noc. Za namową osób trzecich i z uwagi że A) Jestem MG i B) Nie chciałbym żeby sesja o takim potencjale skończyła w koszu - to zgodziłem się na poprowadzenie tej wyprawy.

Tak, od dzisiaj będę waszym "Will-o-Wisp'em". Ale tu rodzi się pytanie, kto zechce udać się głębiej a kto sczeźnie w tej krainie.

Osoby które chcą dalej kontynuować wyprawę proszone są o wypełnienie tego:

Nick: Imię postaci(będzie i tak obowiązek pisania imienia na początku posta ale mimo to chcę się z wami zapoznać)

Link do Karty Postaci: tutaj wrzućcie odnośnik do waszej karty, to da mi szybki wgląd w kto i z kim gra.

Gdzie aktualnie stoję/co robię: Lemi pisał kilka postów owszem, ale potrzebna mi jest wasza interpretacja. Chcę wiedzieć innymi słowy jak wiele zrozumieliście z tego co Lemi pisał.

Dodatkowo chcę byście stosowali się do prostej zasady - Imię postaci pogrubioną czcionką na początku posta i kursywa w wypowiedziach wewnątrz posta np.

- Widzieliście go? - zapytał zdziwiony.

I taka mała prośba - starajcie się używać jak najmniej kolorku. Wiem że są pozwolenia itp, ale weźcie pod uwagę że mam nawyk odpisywać na sesje w godzinach Nocnych, a czytanie różnokolorowego tekstu po ciemku przy kiepskim monitorze to nic łatwego a już na pewno nie przyjemnego.

To chyba proste zasady.

Aha, jeszcze jedno, zapomniał bym a to najważniejsze. To jak dobrze będziecie się bawić zależy tylko od was. Ja mogę wam wykreować świat, mogę sprawić by żył, ale to od was zależy czy kiepski opis ducha będzie was przerażał lub czy silnie klimatyczny horror was rozśmieszy. To wy jako gracze musicie wykazać "wczucie" się w postaci. Im lepiej wam to pójdzie, tym większe będę miał możliwości a co za tym idzie, będę mógł dostarczyć wam więcej wrażeń.

Chętni proszeni są o jak najszybsze wyrażenie opinii w tym temacie, bo im szybciej uzyskam odpowiedzi tym szybciej wznowię przygodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mi też to odpowiada, już za długo czekamy na Lemuura.


Nick: Vivacious Lyrics

Link do Karty Postaci: Oto on.

Gdzie aktualnie stoję/co robię: Jeżeli wszystko dobrze zrozumiałem to stoimy teraz przed wejściem do jaskini i mieliśmy przegłosować czy do niej wchodzimy. Większość była za. Przyszliśmy tutaj górską ścieżką, dosyć stromą. Moja postać leży na kamieniach tuż przy wejściu do groty i rozmawia z innymi, jednocześnie strojąc mandolinę. Pomagają mu w tym szczury. Głazy na których się ułożyłem nie są najwygodniejsze, ale lepsze to niż leżenie na ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja - muszę prosić ewentualnych graczy o nie kreowanie świata. No chyba że naprawdę chcecie ograniczyć moje możliwości, to zgoda. Na chwilę obecną mamy osoby taaaak obeznane w krainie śmierci że lada moment wynikła by sprzeczka z natury "Ale ja tu byłem i to nie wyglądało tak". Wolę zawczasu uniknąć tego typu rozpraw, to ma być zabawa a nie walka o drobnostki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym natomiast prosił żebyśmy nie byli bardzo ograniczeni. Lemi sam mówił ,że kreujemy po części świat sesji. Oczywiście zgadzam się aby nie ingerować w niego nadmiernie.

A tu moja postać:

Nick:Anaid

Link do Karty Postaci: http://mlppolska.pl/Watek-The-Pinkamena-Sesja-w-krainie-smierci-ZAPISY--6014?page=3 Trzeba zejść trochę do dołu

Co aktualnie robię: Rozmawiam z RedSky'em i Shadowem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 8 graczy. Zapisy będą trwać do poniedziałku, a dokładniej do niedzieli do godziny 23.59. Potem w poniedziałek pojawi się stosowny post. "Offtopu" nie będziemy kasować, przynajmniej na razie, będę go potrzebował żeby sobie to i owo posprawdzać. Aha i jeszcze drobnostka. Piszcie akcje w czasie przyszłym niedokonanym - czyli nie "To ja go przecinam" tylko "to ja próbuję go przeciąć", zgoda? To pozwoli uniknąć drobnych niesnasek. No i jeśli już zaczniemy, to oczekuję aktywności ;> Jestem ciężkim MG, nie ukrywam i nigdy nie ma tak że u mnie bywa łatwo. Dlatego uczciwie ostrzegam, szykujcie się na wyprawę w Krainie Śmierci a nie zieloną łączkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się... powiedz mi, proszę, Zegarmistrzu: jakiej częstotliwości odpisywania oczekujesz? Jakie zajmujesz stanowisko wobec liczby postów graczy pomiędzy Twoimi odpisami?

Jestem także ciekawy tego, czy we wspomnianej przez Ciebie ,,namowie osób trzecich" uczestniczył Lemuur. Proszę Cię, uchyl rąbka tajemnicy, jeśli to nie kłopot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei - w kwestii pisania między graczami, chcecie sobie rozmawiać to nie ma problemu, pod warunkiem że chociaż jeden post będzie "pełnowartościowym odpisem na mój post" - a reszta jakoś się wyrówna.

Dwa - osoby które się nie wyrobią uznam za zaginione. W tej krainie to nie jest ciężkie. W jednej chwili siedzicie razem, a drugiej dość szybko pojawia się gęsta mgła i nagle ktoś znika. A to tylko najprostszy z przykładów.

Co do osób trzecich - tu niestety się nie wypowiem, wolę by moja wywiedź nie wpłynęła na relację pomiędzy ludźmi. Widzisz, inaczej gracze reagują kiedy MG jest wybrany odgórnie, inaczej kiedy gracze go wybierają a jeszcze inaczej jak jakiś MG sobie stwierdzi "O nikt nie prowadzi to się wproszę". Dlatego też ja nie podaję powodu, to pozwoli wam wyrobić sobie własne opinie co do stanu sytuacji w której jesteśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dobrze. Nie odpowiedziałeś w kwestii częstotliwości odpisywania, zatem przyjmę tę z Twoich działowych sesji.

Nick: Poll Nurdoo

Link do Karty Postaci

Gdzie aktualnie stoję/co robię: Znajduję się na grani, okalającej górę. Ze słów Pinkameny wnioskuję, że jest ona dosyć spadzista/nierówna/niebezpieczna. Szliśmy po niej już jakiś czas i śmiem przypuszczać, że rozciąga się stamtąd ładny widok na okolicę. Stoję obecnie przed jaskinią, wyrażam swoje zdanie w kwestii wyboru kolejnej części trasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będzie tego, Mamy minutowe spóźnienie drodzy państwo. Chcę żeby następne wasze posty jasno określiły którędy idziecie, jeśli Lemi nie odpisze jako Pinkamena to ja to zrobię, to te złe wieści. Te dobre są takie że nie musicie już czekać, zabawa ruszy tak szybko jak tylko postaracie się o odpisy :D Zatem, do dzieła.

Przypomnienie fabularne. Każde z was ma własne powody żeby uratować RD. Każde z was odważyło się wejść do tej zapomnianej przez bogów krainy. Nie wiecie już ile dni a może minut podróżujecie. Lub czy w ogóle Czas panuje w tej krainie. Po długiej wędrowce stromą górską ścieżką waszym oczom ukazała się mroczna jama. Kto wie co mogła skrywać, mógł być to skrót, ślepy zaułek lub śmiertelna pułapka na równi ze zwykła grotą. Trzeba było wybrać kierunek, pogoda w tym miejscu mogła być niecodzienna, wszak kłębiące się oleiste opary na tym, co można by nazwać niebem, ostrzegały iż być może zdarzy się opad czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to? Paląca się do sesji wataha milczy, a ja, tak mało czasu mający, odpisuję jako pierwszy? Zaiste ciekawe czasy nastały..


-Mam zatem nadzieję, że nie myślę zbyt głośno - odpowiedział jednorogini. Ton jego głosu zdawał się być niejednorodnym. Skrywał... strach? Rozbawienie? Słodko-kwaśną ironię...?

Jak kraina ta piękno wszystkich kolorów zabrała... w kubeł jeden wrzuciła, szarą masą zalała... pejzaż, co jak jego głosu barwa. Jak cała jego osoba - mdła i wytarta.

Wiele kryjąca i odpychająca.

...

Zwierciadłem duszy oczy. Po kompanach wiódł spojrzenie. Kuców stanowienie ogarnął w okamgnienie.

Dwojgu umysłom się ukazała myśl bynajmniej niezwykła -

-Decyzja zapadła - rzekł Poll, mrużąc powieki - proponuję więc, aby świecirożce ustawiły się na początku oraz końcu korowodu... zarówno ze względu na walory zmysłowe, jak i udaremnienie ewentualnej próby porwania... tych bowiem naruszenie zostanie zdecydowanie szybko zauważone.

Skierował swe kroki ku wejściu do jaskini, choć w nią samą się jeszcze nie zagłębił, oczekując na uformowanie szyku przez resztę grupy...

Któż mógł wiedzieć jak ciasną się ta dziura okaże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to że Lemuur pisał na kolorowo.

--------------------------------------------------------------------------

Anaid

-Więc ruszamy-powiedziałem

Słyszałem co mówił Poll. Ustawiłem się więc przy wejściu do jaskini i czekałem na resztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivacious Lyrics

- Ja już czekam. - Vivacious zaprosił szczury z powrotem do torby i zaczął powolnie i leniwie schodzić z posłania. Stanął, przeciągnął się, rozprostował skrzydła i stanął przed wejściem do pieczary. Zajżał do niej i stwierdził z sarkazmem - Piękna. Możemy już iść? -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety decyduję się eee... na... "zakończenie mojej wędrówki" Ostatnio rzadko zaglądam na forum a nawet jeśli to trochę na SB i na temat o Biwaku. Decyduję się nie brać już udziału w sesji. :derp4: Ostatnio dużo obowiązków... Jednakże dalej będę obserwować wątek i z zaciekawieniem czytać dalszą wędrówkę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...