Skocz do zawartości

"Ja, mój lis i przygoda!" KitsunePl


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 504
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zatrzymałem się przed sklepem i przyglądałem się jego architekturze. Kto zbudował tą karuzelę to musiał być nieźle zakręcony. Był to jeden wielki jasnokolorowy budynek przyozdobiony jakby w frędzelki. Weszłem do środka. Tam wszędzie walało się sukno i nici.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Towarzyszu popełniliście pierwszy błąd. Nie wolno wam ZBYT bardzo ingerować w to co widzicie >

Zauważyłeś Pinkie, która rozmawiała z piękną białą klaczą jednorożcem, która miała długą, granatową, kręconą grzywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Chciałem opisać ale pomyślałem: "Kur** każdy wie jak to coś wygląda* >

Klacz zinfiltrowała cię wzrokiem.

- No tak nie może być! Potrzebna ci porządna odnowa biologiczna w SPA! - krzyknęła oburzona chwytając cię za kopytko i wychodząc z butiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie, ja muszę iść. ŚWIAT MNIE POTRZEBUJE!"...No dobra trochę dramatyzowałem. Jednakże, martwię się, że Kiti jak się obudzi to spali dostawców (a co najważniejsze sofę)

//Co powiesz na transmisje co sie dzieje u Kitiego, jak tutaj Kitsuna maltretują?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Jak chcesz. Możesz pisać nawet to i to ^^ >

- Świat poczeka! Musisz wyglądać jakoś - powiedziała dramatycznym głosem gdy włożyła ciebie do wanny z błotem. Ona również weszła. - Czujesz to... odprężenie? - powiedziała rozmarzonym głosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szczerze powiem, już do jednego bagna wpadłem i nie było to najlepsze uczucie. Głównie przez Boogie Many. Ale teraz w takim towarzystwie. Jest nawet fajowo" - Uśmiechnąłem się przez rumieniec. Gdybym miał skrzydła to by mi teraz stały dęba

//Confound you Wizio. What do you drive me to do >w<

***

Tymczasem Kiti obudził się.

*Zieeeew* Ziewnął delikatnie i począł się rozglądać.

Zauważył, że spał na sofie na której to się położył.

Spoglądał wokół.... i zauważył, że nie jest już w sklepie.

Zaczął się wiercić kręcić i panikować.

Potem na domiar złego zauważył, że nie ma tutaj Kitsuna, a blisko są tylko pegazy dostarczyciele.

Spojrzał złowrogo na jednego z nich i ogon zaczął mu się tlić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chyba się ten lis obudził - rzucił od niechcenia jeden do drugiego.

- Spokojnie... lisku? Twój pan, który chyba Kitsume się nazywa kazał ci to przekazać - podał Kitiemu opaskę.


- Mówiłam ci kochany, że to ci pomoże - powiedziała Rarity która miała już maseczkę na twarzy. Tobie również ją szykowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiti zgasił swój płomień. "On się nazywa Kitsune, nie Kitsume" - fochnął się Kiti. Panowie dostarczyciele nie słyszeli jego myśli, bo tylko Kitsune umie to zrobić.

Lis podszedł ostrożnie do kuca pokazującego mu opaskę. Powąchał kopyto z czerwonym polarem.

"Tak to na pewno jest Kitsuna, więc musiał kupić tą sofę i ci mili panowie ją tylko donoszą. Fajnie, że dał mi pospać =3"

Kiti wdzięcznie wziął opaskę i założył ja na ogon.

Po czym ustawił się na przedzie sofy. Stanął na dwóch tylnych ławkach i niczym sam George Hoofington przemierzający rzekę Delaware wskazał swoją łapką na chatkę, którą już było widać na horyzoncie.

***

Tymczasem Kitsune w Spa przeżywał katiusze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegazy już po chwili doleciały na miejsce i jak gdyby nigdy nic zostawiły kanapę przed drzwiami.


- Nie wierć się tak - powiedziała Rarity przytrzymując cię magią. Po chwili miałeś już na twarzy maseczkę, a po jeszcze drugiej chwili weszliście do gorącego źródełka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitiego trochę wstrząsnęło lądowanie po padł twarzą na ziemię.

"Boże jak oni latają, jeżeli dobrze widziałem to jeden miał jakiegoś zeza" - pomyślał Kiti.

Jako, że nie miał nic specjalnego do roboty to począł łapać motyla, który koło niego przeleciał.

***

Kitsune i klacze siedzieli w gorącym źródełku. Kitsune spojrzał na zegar wiszący na ścianie SPA.

-"O! Już powinna przyjść moja nowa sofa" -powiedział uradowany Kitsune i zmył z siebie maseczkę - "Pinkie? Chcesz zobaczyć moją chatkę" - Powiedział po czym czmychnął ze SPA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kobito ty nie próbuj mojej cierpliwości, mój lisek mnie potrzebuje!" Wrzasnął Kitsune wyskakując ze źródeł jak tylko Rarity umieściła go w nich.

"Wybacz za ostre słowa, ale wolę się przespać dla urody, niż cierpieć"

Tym razem Kitsune poszedł w długą

***

Kiti dalej beztrosko gonił motyla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//Newsflash: Kilka postów temu zmyłem maseczkę

"Jaka maseczka? Dawno, żem ją zmył." Eh trzeba się uciec do ostatecznych środków. Uuuu oby książki mamy mówiły prawdę.

Śpieszno mi jest droga waćpanno

Gdyż następnego dnia muszę wstać godziną ranną

A było by straszną katastrofą

Gdybym nie mógł się napawać moją nowo kupioną sofą

Żegnam się więc

,gdyż muszę do swego kompana szybko biec

I Kitsune zniknął w parze wodnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiti uradowany szybko pobiegł do Kitsuna i ulizał go serdecznie. Oddał mu też jego opaskę

"Dzięki wielkie, że dałeś mi pospać. Fajnie się też bawiłem z tymi pegazami dostarczycielami, chociaż do przewozu osób bym ich nie dał" -Powiedział telepatycznie Kiti - "Ale...." - Zamyślał się po czym się zaśmiał - "Co ty taki wypindrzony xD"

-"Nie pytaj...w straszne bagno wpadłem" - Oznajmił Kitiemu kuc

Po czym zwrócił się do różowej klaczy: "Pinkie jak żeś tu dotarła? Nie powiedziałem ci gdzie mieszkam."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No to cóż zapraszam do mojego domku. Mi casa es tu casa" -Powiedział Kitsune - "Ale....najpierw trzeba jakoś wnieść tą sofę" - Przypomniał sobie, że drzwi są małe. A jedne małe drzwi + jedna większa sofa po prostu się nie dodają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...