Skocz do zawartości

"Ja, mój lis i przygoda!" KitsunePl


Wizio

Recommended Posts

"Kiti. Co on powiedział?" - Zapytałem się.

"No w zależności od dialektu to powiedział "Ogórki kiszone dobrze smakują z elektrycznym dźemem", albo "Je parle francais?". ON NIC NIE POWIEDZIAŁ! Wycie u każdego psowatego jest tylko sygnałem, tak jak kuce i

wrzeszc...." - Kiti zatrzymał swój tok myślenia - "Czekaj....Czy przypadkiem wilki nie chodzą w watahach?"

Obydwoje zaczęli się rozglądać za kolegami wilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 504
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kiti trochę się zdziwił jak usłyszał szczeki wilka. Widocznie rozmawiał telepatycznie ze mną i szczekał w tym samym momencie.

"Dzięki" - szczeknął wesoło Kiti - "Mamy takich samych przodków, to nic specjalnego, że trochę wiem o wilkach" Kiti jednak zmienił nastawienie - "Wiem, że umiesz szczekać. To szczekaj mi tu, czego chcesz"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Mówi nam, żebyśmy się wynosili, bo to niebezpieczne miejsce " - powiedział mi Kiti, bo zauważył, że trochę jestem skonfundowany tą całą psią gadką.

"Heh, a sam nas tutaj przyciągnął" - powiedziałem pokazując na ślepia wilka - "Zapytaj o co chodzi i czy możemy jakoś pomóc"

Kiti szczekaniem zadał pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki superowym zdolnościom orientacji, boskiej pomocy lub po prostu szczęścia głupiego wyszliśmy z lasu Everfree nawet nie używając mapy.

"To co teraz robimy?" - zapytał mnie Kiti

"Cofniemy się do chatki. Jeżeli wilk mówił prawdę i nie oni byli źródłem tego dziwnego światełka, to mój nóż może się przydać. Widelcem przecież nikogo nie ugodzę" - powiedziałem lisowi - "No, a potem udajemy się do Pinkie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My przecież już skończyliśmy przygodę w San Palomino, ale kto to mógł napisać.Widocznie kto napisał tę kartkę to musiał też rozwalić nam chatkę. (lol rym :derptongue:)" -Rozmyślałem.

"Dobra nie ma co rozmyślać. Mieliśmy iść do Pinkie c'nie?" -Powiedziałem do Kitiego

"Kyaaa~!" - ucieszył się lis.

Postawiłem tymczasowe drzwi w postaci mojego łóżeczka i wyruszyliśmy w stronę miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No to co....wbijamy?" - powiedziałem lekko się wstydząc, wchodziłem pierwszy raz do domu(?) dziewczyny którą kocham

Kiti nic nie powiedział. Wziął tylko rozbieg i przepchnął mnie przez próg Sugarcube Corner.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...