Skocz do zawartości

"Ja, mój lis i przygoda!" KitsunePl


Wizio

Recommended Posts

<Uśmiechnęła się ponownie dwa razy bez zmiany miny. New academy record :spitfire2:  >

Wsłuchiwałem się w słowa Pinkie, po czym bez większego ostrzeżenia pocałowałem ją w policzek i lekko się zaśmiałem:

-Hehe. Pinkie powiem Ci, że ty nie jesteś normalna, ale właśnie to w tobie lubię. Nie znam innej klaczy, która byłaby zdolna do rozprzestrzenia uśmiechu tak łatwo i niezależnie od sytuacji. Po prostu jesteś unikalna =3

A co do wypieków. Nie chowam faktu, że lubię je jeść i że są pyszne. Ale jakbym był zbyt nabuzowany to Kiti by ze mną długo nie wytrzymał :fluttershy5:

-powiedziałem po czym zamyśliłem się na chwile i z uśmiechem na twarzy zapytałem klacz - Mamy jakieś plany na dziś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 504
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

< :yay: >

 

Pinkie nie przestała się uśmiechać, a w odpowiedzi lekko zaśmiała się. Po tym jak pocałowałeś ją w policzek, to lekko się zarumieniła, a następnie zaczęła się wsłuchiwać w twoją dalszą wypowiedź. Gdy skończyłeś, to lekko się zamyśliła, a uśmiech na jej twarzy zastąpiła skupiona, jak na Pinkie mina. Wyglądała trochę zabawie, lecz nie na długo, gdyż zaledwie po chwili podniosła głowę, wyrywając siebie z zamyślenia i popatrzyła ponownie na ciebie. 

- To może... przejdziemy się po mieście... znowu, a ty poopowiadasz mi co robiłeś u Applejack... znowu - powiedziała, a następnie po raz który się uśmiechnęła, i zaczęła z niecierpliwością wyczekiwać na twoją odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł robienia tego samego niezbyt mi pasowało, dlatego tylko lekko odchrząknąłem w sprzeciwie

-Hmmmm - zamyśliłem się - OK! Mam pomysł! Możesz mi jeszcze trochę pokazać Ponyville. Dla przykładu nie udało mi się jeszcze odwiedzić twoich koleżanek pegazic - powiedziałem do Pinkie i czekałem na reakcje klaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A skąd wiesz, iż mam przyjaciółki pegazice? - zapytała z nieukrywanym rozbawieniem, a następnie odkaszlnęła - Cóż... jeśli chodzi o moje przyjaciółki, które są pegazami, to jak pewnie wiesz, są dwie. Rainbow Dash oraz Fluttershy. Raczej zdążyłeś już je poznać na swojej imprezie, więc z zapoznaniem was nie będzie problemu . Teraz pytanie, do której chcemy iść pierwszej. Ja bym poszła do dwóch na raz, lecz tak się nie da, gdyż ja jestem jedna, a one są dwie. Kiedyś było mnie dziesiątki, lecz nikomu się to nie spodobało, gdyż wszystkie Pinkie niszczyły, bawiąc się. Dlatego też Twilight zrobiła test, który wygrałam... - powiedziała, a następnie przerwała. - Ops... chyba znowu odbiegłam od tematu - zachichotała, a następnie zaczęła niecierpliwie, zresztą jak zawsze, czekać na twoją odpowiedź.

Edytowano przez Wizio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korciło mnie, żeby zapytać o te dziesiątki Pinkie, jednakże się powstrzymałem. Znając ją to chciałaby odtworzyć tą sytuację. Jedna Pinkie to już dużo energii, ale jakby miała być uwolniona siła setki Pinkie...to nie wiem czy nie doszłoby do przedwczesnej apokalipsy.
Wracając do pytania Pinkie:
-Pójdźmy wpierw do Fluttershy. Niezbyt udało mi się ją poznać na imprezie - nawiązałem do tego jak to ją przestraszyłem.

Tym razem nie czekałem na reakcję Pinkie tylko wyskoczyłem z szybkim - Chodźmy! - i udałem się w losowym kierunku mając nadzieje, że trafiłem na dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...