Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

- Aj tam!Chciała powiedzieć że wy chyba się w sobie kochacie a że ja uważam że tak nie jest to powiedziałam że równie dobrze mogła powiedzieć że ja cię kocham i by wyszło na to samo.A ty Ruffian nie musisz się od razu kulić!

Socks nie chciała jechać do tego "Nowego Yorku" ale wszystko lepsze od łażenia po piekle.

Link do komentarza

Wave usiadł przed Orange i Socks.

- Nudyyy!Pogadamy o czymś?

Powiedziałem do Socks i Orange.Wave nie wiedział sam co myśleć o tych którzy bez przerwy albo się kłucili albo obrażali ale w tym momęcie to było nie ważne.

- Co do tej nowej to wpakowałbym cały magazynek w głowę tej Sussan.

Powiedziałem tak by Orange i Socks usłyszały.

Link do komentarza

- Jest głupia i agresywna.I nie ma prawa tknąć moich przyjaciół.

Socks ciągle się uśmiechała.Cieszyła się że może wreszcie odpocząć chociaż wolała ruszyć dalej a nie tracić czas na jakiś "Nowy York".

- I chyba już wiem na co wydam moje życzenie.Chcę się przenieść w czasie do 2053!Oczywiście po powrocie do domu.

Link do komentarza

Śmierć wypił całą butelkę i kiwnął głową do kierowcy. Powiedział

- Jedź bo nigdy nie dojedziemy.

Po czym samochód ruszył. Śmierć powiedział do Susan

- Popilnuj ich a ja idę się napić.

Po czym Śmierć zaczął chlupać drugą butelkę. Powiedział do Ruff

- Chcesz Coca Coli Ruff?

Link do komentarza

Patrzyła cały czas na Socks a przez myśl przechodziło wiele pytań.

Socks ty jeżeli tam się przeniesiesz ja zniknę i będzie to tak jak byś my nigdy się poznali. *powiedziała*

Słuchaj wiem, że chcesz być w moich czasach ale wybacz ty musisz zostać w swoich. Bo tak to nie będzie jak teraz.

Ale nie martw się spotkasz jeszcze wielu zaufanych przyjaciół w swoich czasach.

Mówiła do Socks z przerażeniem jak i z kłamliwym spokojem tak jak by nic miało by się nie wydarzyć.

Link do komentarza

Stop. Koniec picia, myślenia i przesadnej miłości...eee...dobra to może zostać. Nastawiamy zabawę.

----------------

Nagle na limuzynę wskoczył jakiś potwór. Śmierć przestał pić wino i wyrzucił butelkę za okno. Powiedział

- Teraz nikt się nie rusza.

Nagle za oknem ukazało się wielkie oko. Śmierć zachwiał się. Nagle nastąpiło wstrząśnięcie i brak grawitacji. Śmierć powiedział

- O, o

Nagle uderzyliśmy z dużą siłą w ziemię. Śmierć powiedział

- No to mamy problem.

W naszą stronę biegł wielki wilkołak.

Link do komentarza

Gdy wilkołak leżał unieruchomiony i pobity.

Wave przytrzymaj go zabij co chcesz, ja muszę z Socks pogadać.

Po czym przekazała wilkołaka Wave. I po chwili podeszła do Socks.

Socks słuchaj nie możesz wypowiedzieć tego życzenia. Gdyż wtedy jak ty przejdziesz do moich czasów. Zniknie wioska Black Water w której się urodziłam znikną AeroSkrzydła zniknę ja. Więc lepiej bardzo dobrze to przemyśl.

Po czym spojrzała na Wave by zobaczyć jak radzi sobie z wilkołakiem.

~~~~~~~~~~~~~~~~

Z/w idę do kąpieli :P

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...