Jump to content

Recommended Posts

Służę uprzejmie.

Odcinek Apple Family Reunion. W którymśtam momencie, kiedy Granny Smith mówi, że nie wszyscy będą mogli przybyć za rok, na niebie widać dwie spadające gwiazdy. W internetach podniósł się krzyk, że to symbolizuje zmarłych rodziców AJ, BM(W) i AB, zaś twórcy na bodaj twitterze to potwierdzili.

Link to comment
Czyli że co.? Scootaloo jest sierotą. Zostaje więc pytanie gdzie mieszka. W sierocińcu dla źrebiąt.?

Krąży kilka teorii na ten temat jedni twierdzą że w domku na drzewie a inni że u rodziny zastępczej. Możliwe że dowiemy się czegoś w 4 sezonie.

Link to comment
  • 3 weeks later...
AppleBloom to siostra AppleJack a nie sierota gandzia !!! A Scootalo ' date=' ma tylko przybraną siostrę RD.[/quote']

Słuchaj kolego Applebloom jest siostrą Applejack która jak potwierdzono nie ma rodziców, więc Applebloom również nie ma rodziców.

Link to comment

AppleBloom to siostra AppleJack a nie sierota gandzia !!! A Scootalo , ma tylko przybraną siostrę RD.

Yyy, nie. Sierota to określenie na dziecko, które nie ma rodziców. Co z tego, że Apple Bloom ma siostrę Applejack? To nie oznacza, że nie jest sierotą.

Rainbow Dash to przybrana siostra Scootaloo... One nie są rodziną. Rainbow Dash TRAKTUJE Scootaloo jako swoją młodszą siostrę, a dla Scootaloo Rainbow jest bohaterką.

Link to comment
AppleBloom to siostra AppleJack a nie sierota gandzia !!! A Scootalo ' date=' ma tylko przybraną siostrę RD.[/quote']

Jest dokładnie tak, jak napisali kamraci powyżej. Sierota jest wtedy, gdy dziecko nie ma rodziców. AB ma rodziców? Nie, bo wcześniej wyjaśniłem, że zmarli. Amen.

Link to comment

Skoro mamy w tym temacie rozważać domek Scoot, to może ona go nie ma? Może wychowała się na ulicy ?

Albo się wychowała albo przybyła do Ponyville sama np. uciekła z domu, podczas wycieczki wsiadła nie do tego pociągu co trzeba. W każdym bądź razie albo dowiemy się w 4 sezonie albo to pytanie będzie nurtować bronych i pegasis przez najbliższe 1000 lat. Osobiście stawiam na motyw z ucieczką z domu.

Link to comment

Ja natomiast, myślę że rodzina jakoś zginęła, jednak nagła śmierć CAŁEJ rodziny, jest mocno podejrzana i mało wiarygodna raczej, bo śmierć tylko rodziców jest bardzo możliwa.

Link to comment

Mnie bardzo długo nurtowało to pytanie, więc przeczytałem fica "Too many secret orgins of Scootalo". Od tamtej pory już nie chcę wiedzieć :ming: A co do rodziców AJ, to ktoś gdzieś pisał, że 4 sezon wyjaśni. Ale to nie jest potwierdzone f'kors.

Link to comment
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...