Skocz do zawartości

Dyskusja na temat odpowiedzi


Applejuice

Recommended Posts

Ufff... Jak już zapewne zauważyliście, nastąpiły duże zmiany w odpowiedziach u AJ! Mam nadzieję, że tym razem jest o wiele lepiej :) Chciałabym poznać waszą opinię na temat nowych odpowiedzi. Wszelkie komentarze i sugestie są mile widziane! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Odpowiedzi jak zwykle fajnie się czyta. Tylko mała uwaga z mojej strony podczas czytania:

Ooo, Dashie... Znowu ona... Hej, czy naprawdę aż tak widać?! To znaczy, ja ją lubię... Mmmm, naprawdę ją lubię. Pewnie teraz śpi słodko na chmurce... Ciekawe, czy na tej chmurce jest jeszcze miejsce dla drugiego kucyka... *Hik!* A może o mnie śni...? Ech, pewnie nie, nawet mnie nie pamięta! Nie pamięta mojego imienia...!

Ten tekst brzmi (patrząc na kolorek) jakby to Martinez odpowiadał za AJ (czyżby również lekko pijany żeś? xD). Tak więc do poprawienia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Co sądzicie o kolejnym evencie w dziale zapytaj? Ostatnio coś "umrzył" xd. Proponowałabym Babcię Smith, bo mogłaby powiedzieć wiele ciekawych historii, albo Apple Bloom. Chyba, że nie chcecie żadnej takiej nowości :shrug: A może macie lepsze pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeden głos na AB, jeden na Big Maca i jeden na Babcię Smith... Cóż, nie ułatwiliście mi wyboru xD Event będzie na pewno, może jeszcze w tym tygodniu. Ale zdecydujcie się na jakąś postać ;p Każdą postaram się (lub Soczek) odegrać jak najlepiej, więc kierujcie się tylko tym, który kuc jest dla Was najciekawszą postacią ; >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 10 months later...
  • 2 years later...

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, ale jest pewna kwestia. Nie ma odpowiedzi na te pytania:

8.Czym zajmowałaś się na poprzednim zjeździe rodzinnym, znaczy się przed tym, który sama organizowałaś?

9.Czy cenisz sobie przyjaźń ze stworzeniami, które nie są kucykami?

10.Jak podobasz się sobie z głosem Moniki Pikuły?

 

Sądzę, że to przeoczenie, ale jeśli specjalnie pominęłaś te pytania, to nie musisz na nie odpowiadać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...