Skocz do zawartości

Dziwne rzeczy z... Kucykami


Harpen

Recommended Posts

humanizacji lub cosplayów to fapping

Fapping, w końcu to wersja "człowiecza"

Zoofilia to chęć uprawiania stosynku seksualnego ze zwierzeciem' date=' postacie z MLP nawet jesli są przedstawione jako zwierzę, tj. kucyk, nimi nie sa, są tylko postaciami fikcyjnymi, więc to okreslenie mija się z prawdą.[/quote']

Zgadzam się w zupełności. Zresztą, clopy są fajne :ming:

Polecam (+18):

Proszę o nie wrzucanie linków do Rule 34! ~Siper

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Bardziej od zoofilii wrzuciłbym to pod termin fetyszu po prostu. Każdy ma swój mózg, swoje zachcianki i nikt nikomu nic nie zabroni. Najlepiej jednak, aby wszystko miało swoje granice i nie wybiegać z tym do świata rzeczywistego. A generalnie czasem musimy porwać się ułańskiej fantazji, aby móc normalnie żyć. To naturalne. ;)

Link do komentarza

Jak to powiedział Casper , też mam swoje ,,zboczenia" jak pewnie każdy . Ale jak można lubić kucyki robiące , no wiecie co . Z jakimś anime czy coś to rozumiem , w nich jest taki nasz normalny świat pokazany w inny sposób ale w nich są ludzie i wydaje się to normalne że mają taki pociąg , ale kucyki które żyją w krainie szczęśliwości i spokoju w którym nie ma przemocy wycinają sobie to i owo i robią coś takiego to jest po prostu nienormalne . Mam na to jedno określenie , a jest to zoofilia . Takie jest moje zdanie w tym temacie .

Widzisz, właśnie w tym rzecz że w anime też są zwierzęta (kto się domyślił o jakie anime chodzi dostaje 10pkt do za****stości), ale mówiłem, głównie chodzi mi o to że tęsknię za tą kreską, chcę nowych obrazków z tą kreską, nowych filmów z nią, ale nigdzie tego nie znajdę, poza tymi Clopami.

Link do komentarza

Trochę się zapędziłem to fakt , ale wg mnie to jest po prostu baardzo dziwne. Aha znam takie anime . Spicy and wolf ?!?

Żaden z was nie zgadł : )

Furry chyba taką mocną podpowiedzią nie będzie, ale trochę pomoże dla bardziej szczegółowych gości ; )

(a tak w ogóle to sory za offtop")

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...