Skocz do zawartości

Ogłoszenia - temat organizacyjny.


SystemShy

Recommended Posts

Właśnie że obchodzi - wiadomo do kogo się zgłosić z pretensjami :)

Oto moje wypociny - mam nadzieję że nie ma ortografa :)

Dołączona grafika

Wstawił bym to na imageshack ale coś nie chce działać ta strona - więc obrazek z tego linku pewnie po jakimś czasie zniknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hello everypony!

Przychodzę do Was z małą dawką informacji na temat tematów w dziale naszej złotej, różowo-włosej klaczy!

Sprawa pierwsza: Wątki Find a pet zostają wysłane do archiwum a na ich miejsce pojawiają się Nowe działy o dokładnie tych samych zasadach! xD Ma to na celu ogarnięcie tego lekkiego zamieszania, jakie pojawiło się ostatnio w tych tematach, dlatego wraz z Future Pony postanowiliśmy zrobić właśnie taki myk. Mam nadzieję, że pomoże to nam trochę usprawnić

Sprawa druga: Każda zabawa, która będzie miała około 30 stron, będzie czyszczona lub zostanie wysłana do archiwum. Dzięki temu nie będą te gry straszyć swoja wielkością i w pierwszym poście będzie dokładnie zaznaczone, co wynikło z poprzednich stron, jako podsumowanie...

Sprawa trzecia: Zostanie wprowadzona nowa gra o nazwie "Kołysanka dla pupilka"... Zapraszam więc do brania udziału w tych tematach (i nie tylko) gdy wreszcie wszystko zrobimy... Czyli jeszcze dziś.

Edit.

Wszystkie gry w dziale "Gry i Zabawy" zostały odnowione! Niektóre odeszły do archiwum, aby zrobić miejsce na dokładnie takie same gry, tylko, że wyczyszczone ^^ Zapraszam więc do brania udziału w grach!

Jutro niestety będę miał mało czasu, ze względu na zajęcia z rysunku... dlatego raczej nic nie uda mi się zrobić, chociaż może dodam pewną dyskusję, o której rozmawiam aktualnie z Future... ale to się zobaczy. W piątek natomiast mam ambitny plan wziąć się za Quiz i Zapytajki, które proszą się o małe zmiany. Mam nadzieję, że to wszystko pomoże Wam i nam w lepszej zabawie w cały dziale Fluttershy! :yay:

Edit2.

Wprowadzona została nowa dyskusja na temat pupila naszej bohaterki! W celu wyrażenia swojej opinii zapraszam tutaj. Odnowione zostały także pytania do Fluttershy! Jeżeli macie jakieś ciekawe pytania, to można je zadawać w tym temacie. Pozostaje jeszcze sprawa Pamiętnika... aby pomóc nam w pracy zapraszam do tematu organizacyjnego: link. Zapraszam serdecznie! :fluttershy5:

Pozdrawiam Avatar Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie ponownie!

Jak zapewne widzicie, cały dział przeszedł remont i co miało być zrobione - zostało zrobione! W tym "wszystkim" jest także obrazek powitalny przygotowany przez Grafika Forumowego, czyli Stabiego. Bardzo serdecznie dziękuję mu za włożona pracę i za przygotowanie tak epickiego logo!

Wszystko co miało być zmienione, zostało... za wyjątkiem pamiętnika. Wciąż czekam na Wasze opinie na ten temat!

Co do odpowiedzi, to pojawiają się one średnio co 1-2 dni.

Odpisy w zabawach są gdy tylko jest dostatecznie dużo postów, lub gdy temat stoi za długo.

Pamiętnik jest pisany raz na 1-3 tygodni. Zależy od weny i pomysłów.

Co do zabaw należy dodać, że są one odpowiednio podzielone między Avatara i Regenta. Dlatego też nie odpisuję w grach Futura, a on nie odpisuje w moich. Każdy z nas ma więc swoją pracę i stara się ją wypełnić jak najlepiej.

Już dzisiaj postaram się otworzyć temat z miesięczną pracą Avatara i Regenta.

Jeżeli ktoś ma pomysł na grę/quiz/zabawę to można śmiało zakładać tematy, lub jeżeli pomysłodawca nie ma czasu na prowadzenie tego, to można słać do mnie PW z pomysłami.

Cieszę się, że tu jesteśmy z Wami i że Wy jesteście z Nami ^^

~Avatar Stachul i Regent Future Pony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja chciałam tylko napisać...że dopiero co dzisiaj przeczytałam i dowidziałam się, że jest taki dział organizacyjny...jestem mało spostrzegawcza....złożyłam ci propozycję, Smoku Stachulu w "Zapytaj Fluttershy"...chyba się nie gniewasz?

Co do zakładania nowych tematów, to nie widzę żadnego problemu, jeżeli gra będzie funkcjonować dostatecznie dobrze. Jednakże każdy, kto zakłada grę, jest odpowiedzialny za nią, czyli Avatar i Regent nie mają obowiązku, by kontynuować grę. Dodatkowo, jeżeli temat nie wypali i będzie milczał przez około 2 tygodnie, to może zostać usunięty... To się tyczy KAŻDEJ gry zakładanej przez kogoś innego, niż Avatara czy Regent.

~Avatar Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witajcie drodzy użytkownicy i przyjaciele!

Chciałbym Was poinformować o pewnym pomyśle, który został podany przez Telewizora (Futura) i wraz ze mną przedyskutowany! Otóż, mamy zamiar wprowadzić system nagród w dziale.

Zapewne wiecie, że nagrody są, ale nikt nie uzyskał go w dziale FS. No cóż... jest to spowodowane tym, że uważaliśmy, iż będziecie aktywni bez potrzeby specjalnego nagradzania (wyjątek to Szopka), jednak widocznie się trochę przeliczyliśmy... nasz błąd.

Dlatego, aby obudzić dział Fluttershy postanawiamy wprowadzić specjalne odznaczenie za AKTYWNOŚĆ W CAŁYM DZIALE FS. Jak on będzie wyglądał? No cóż... to jest tajemnica ;3 Jeśli chodzi o sposób otrzymania, to będzie to przyznawanie raz w miesiącu jednemu użytkownikowi takiego odznaczenia (Future dorzuca Porshe!). Jedynie bardzo aktywny użytkownik otrzyma nagrodę. Może też być tak, że uznamy, iż w danym miesiącu nikt nie zasłużył na otrzymanie nagrody... wtedy nikt jej nie otrzyma i przepadnie ona :dunno:

Pracujcie więc ciężko i liczę na Waszą aktywną pomoc w działaniu działu!

Pozdrowienia ślą: Stachul i Telewizorę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W dziale z Twilight, Rarity, Applejack i Pinkie Pie zauważyłem tematy "Za co lubicie Rarity/Twilight" ale tutaj nie zauważyłem takiego (a także w dziale z Rainbow Dash ale to inna historia).

Proponuję żeby został założony podobny dział dyskusyjny, lecz tyczący się Fluttershy i tego za co ją lubimy.

Jeśli jednak jest owy dział, a ja go nie zauważyłem, prosiłbym o link do wątku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe info ode mnie: Jak zapewne wiecie już niedługo matury i no... ja tez je zdaję. Co za tym idzie próbuję cokolwiek się uczyć i ograniczać forum, by się przygotować do niej. Dlatego pragnę ogłosić, że moja obecność może być sporadyczna, a odpisy w mej strony będą pojawiać się rzadziej niż zwykle... spokojnie! Po maturach postaram się odrobić! No i może w czasie ich trwania też coś odpiszę... może, nie wiem :ming:
Odpisujcie więc dalej i bawcie się dobrze! Oraz nie martwcie... ja tu wrócę z pełną mocą :lunaderp:
~Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czas na małe ogłoszenia!
Dział Fluttershy powraca do życia, więc bardzo serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w zabawach! Już nie powinno być opóźnień, a odpowiedzi powinny być udzielane częściej! :yay:
Ruszył także Wielki wyścig! Wszystkich biorących udział zapraszam do tematu!
Również nasz drogi Regent i przyjaciel - Telewizor Zangetsu - powraca do gry i po zdaniu wszystkiego, znów będzie odpisywał w zabawach! Głównie tych dotyczących Króliczka Angel.
 
A teraz ogłoszenie mniej przyjemne, które może, ale nie musi, zamknąć znów ruch w dziale... Otóż wyjeżdżam na tydzień od jutra, tj. 20.06-27.06. Niestety ale obiecałem komuś, że pomogę mu wyremontować dom, więc zostać z Wami nie mogę... ale wrócę! A gdy to się stanie, znów będę działał, by wszystko ładnie chodziło!
Na czas mej nieobecności wszystkie możliwe prace i funkcje w dziale obejmie Telewizor. Mam nadzieję, że da z siebie wszystko, byście mogli dalej dobrze się z nami bawić! 

Pozdrawiam ~Av. Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

"Proszę pana, proszę pana, zaszła u nas wielka zmiana" parafrazując Jana Brzechwę chcę wam przekazać(bardzo spóźnioną) smutną nowinę.

Bardzo cenny dla nas współpracownik i przyjaciel Fluttershy: Stachul, niestety opuścił ten i dział i co gorsze forum. Czemu?! Ponoć nie ma już czasu na takie rzeczy no i poszczęściło mu się w życiu. Z tegoż powody zaszły duże zmiany w składzie. Dotychczasowy Regent Future Pony przechodzi na stanowisko Avatara a na jego miejsce przychodzi... KochamChemie

Tyle na początek, bo teraz przechodzimy do szczegółów.

Quiz

--->Ruszył znów Quiz, tym razem z prostszymi i niedwuznacznymi pytaniami.

Dyskusja

---> W dziale ruszyła nowa dyskusja pod tytułem "Czy Fluttershy zdziałała cuda - czyli wpływ przyjaźni na draconequusa", Fluttershy i Discord chętnie odpowiedzą na wasze pytania tutaj 

Zabawa

--->Dodatkowo wystartowała nowa zabawa:Podaruj owada !

 

Konkurs

--->Chyba nie muszę tłumaczyć na czym to polega, lepiej za to poświęcić czas naszemu konkursowi. Za zadanie macie namalować Fluttershy na wakacjach! Mamy nadzieję że macie dość talentu i natchnienia by stworzyć na prawdę niesamowite prace. No i to by było chyba na tyle? Do zobaczenia :fshug:

Edytowano przez KochamChemie
Takie tam szczegóły. I cyjanowy jest suuuper.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...


 

 

Nowe rzeczy w dziale... sprawdź koniecznie linki :squee: 

1.

Na początek chciałbym zwrócić waszą uwagę na pewne dyskusje jakie są prowadzone w naszym dziale. 

Coś o Discordzie i Fluttershy

2.

Może przełamiesz swój strach tutaj

3.

A może masz ochotę pochwalić się swoim zwierzątkiem? Taki tam link :c

4.

Jeśli lubisz główkować to może podzielisz się swoją opinią jakią profesję w Ponyville wykonuje Fluttershy? Link...LINK. LINK!!!

5.

Dyskusje wskrzeszone... a co powiecie na reaktywację quizu? --->Trwa to odtąd  dotąd 

 

6.

Zachęcam was również do wstawiania w  temacie PeEmFałek(PMV) z Fluttershy. http://mlppolska.pl/watek/7208-pmv-z-fluttershy/ 

Trochę was oszukałem bo to już trwa trochę  :rd11:

 

Zachęcam do odwiedzania działu i do konstruktywnej dyskusji!! :enjoy: (tak mało emotek z Fluttershy)

 

:fluttershy5: 

 

 

Psst... jeśli chcecie jakieś zabawy(oby inteligentne) to "szepnijcie" mi coś na PW :fluttershy5:

"szepnijcie" = przedstawcie dokładną propozycję i czekajcie na pomyślne rozpatrzenie podania... :rainderp:

Edytowano przez KochamChemie
Coś nie potrafię pisać w postów...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oto nowości na Halloween!!!

I nie tylko nowości :trollface:

1.

 

Stało się coś okropnego! Fluttershy zgubiła się w lesie Everfree, ale nie możemy z tego powodu wpaść w panikę. TUTAJ możecie jej pomóc.

 

2.

 

 Jeśli już uda się wam ją uratować to w TYM temacie spróbujecie ją namówić na wzięcie udziału w zabawach. Będzie to trudne, ale kto to zrobi jeśli nie my?

 

3.

 

 Jeśli nie lubicie tego święta, to możecie dać sobie z nim spokój i dać komuś kwiatka! Tylko TU!

 

4.

 

Opcjonalnie TU można też dać komuś zwierzaczka.

 

 

Dobra, to chyba na tyle. Jeśli macie pomysł na rozbudowę działu, oraz chęć by nim się z nami podzielić to szepnijcie nam coś na pw. Pewnie się dogadamy :yay:

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wesołych świąt wszyscy!

 

christmas_fluttershy_vector_by_alou3tt3-

Hoł, hoł, hoł!!! Mam dla was nowe zabawy z okazji świąt. 

Oto one:

 

 

 

 

 

 

 

1. Zbuduj karmnik! 

Tak, tutaj zdobywa się punkty na "Element Atmosfery"   :fluttershy3:

2. Odpicuj Renifera!

 

Są też stare zabawy.(nie aż tak stare...)

 

3.Bestia legend! YAY!

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam! Dalej serdecznie, mimo że powód dla którego piszę tego posta nie jest wesoły( podejrzewam że dla niektórych jest).

Jak pewnie już wiecie z powodu mojego lenistwa oraz ogólnego bycia nygusem zostałem pozbawiony posady Avatara.

I wiecie co? Nie ma tego dobrego o by na lepsze nie wyszło ^^! Dzięki awansowi KochamChemie oraz wybraniu nowego regenta dział znów dział pewnie ruszy z kopyta i stanie się czymś ciekawym i atrakcyjnym dla usera. Nie wiem dokładnie jak będą wyglądać  zmiany wprowadzone przez nową obsadę Fluttershy, ale jestem przekonany że będą fenomenalne 

Dobra, ale przejdźmy do sedna sprawy: Chcę was wszystkich przeprosić za to że za mojej kadencji dział nie za bardzo się rozwijał i tylko dzięki dużemu wkładowi KochamChemie coś się działo. Cieszę się że stało się tak a nie inaczej, sam sobie zapracowałem na taki koniec i....

Dobra, nie jestem za dobry w pisaniu takich ogłoszeń :ming:

Dziękuję za wszystko co zrobiło dla mnie My Little Pony Polska! Mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić!

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Pora coś ruszyć, pora na działanie!  

Moi drodzy, w dziale jest pełno nowych dyskusji i zabaw w których moglibyście się zapewne odnaleźć oto prezentuję wam niektóre z nich. (te najgorętsze i najświeższe) 

Oto one!

 

Dyskusja o przyjaciółkach Fluttershy. Która z "Mane6" jest najlepszą przyjaciółką?

http://mlppolska.pl/watek/9824-dyskusja-o-przyjaci%C3%B3%C5%82kach-fluttershy/

 

Co myślicie o dotychczasowych odcinkach z Fluttershy? Dobre? Złe? Za mało? Za dużo? (nigdy za dużo). W każdym bądź razie... zachęcam do wypowiadania się w tym temacie 

 

http://mlppolska.pl/watek/9038-odcinki-z-fluttershy-lepsze-i-gorsze/?p=444066

 

A co myślicie o hierarchii w Equestrii? Jak wygląda podział klasowy zwierząt?

 

http://mlppolska.pl/watek/9607-hierarchia-zwierząt-w-mlp/?p=483705

 

 

Fluttershy jest dualistyczna! Niczym światło... Ale o co chodzi? Jak wiecie, Fluttershy jest odważna i asertywna... będąc jednocześnie tę samą Fluttershy! Niesamowite! 

Może podzielicie się swoimi opiniami tutaj?

 

http://mlppolska.pl/watek/8844-fluttershy-o-odwadze-asertywności-i-przystosowaniu-do-życia/?p=433905

 

Plus bonus! 

Zabawa... 

 

Pewnie marzyliście o tym, aby pomóc Fluttershy z "walką" ze strasznymi potworami jakie mogą pojawić się w lesie Everfree? 

 No to spełniam wasze marzenia. Oto owa zabawa!

http://mlppolska.pl/watek/7922-bestia-legend/?p=394621 

 

 

 

Ech, dwa przedostatnie linki wyglądają na zepsute... ale tak naprawdę działają...

:skajzepsu:

 

Edytowano przez KochamChemie
soa3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Ogłoszenie


Witam serdecznie!

 

Nadszedł najwyższy czas, by dział Fluttershy przestał tkwić w degrengoladzie i zaczął błyszczeć tak, jak na to zasługuje. By jednak cokolwiek z tego wyszło, potrzeba zdecydowanych działań. Tak oto zdecydowaliśmy, że wszystko przechodzi gruntowny reset i ciężkie, ciężkie sprzątanie. Tematy-grobowce i rzeczy nieobserwowane od naprawdę dawna powędrowały do archiwum. Przykro nam, jeśli ktoś miał któryś z nich na oku, by w nim odpowiedzieć, jednak to czyszczenie jest absolutnie niezbędne. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byśmy przywrócili stare treści w nowych tematach. Sami możecie je zakładać (choć w dobrym tonie byłoby wspomnieć, że ktoś kiedyś już je założył) lub pisać do opiekunów działu w tej sprawie.

 

W tej chwili dział odchudził się o jakąś połowę postów i całe mnóstwo tematów. Pod młotek poszła większość zabaw, głównie przydzielanek, dyskusje, w których nikt nie udzielał się od paru miesięcy, odnowiona i wyzerowana została zapytajka. Dalsze zmiany w trakcie.

 

Do czego zmierzamy? Wkrótce pojawi się wiele nowych tematów, a kilka starych doczeka się zasłużonej, drugiej młodości. Nic z tego nie uda nam się jednak w pełni bez Waszej pomocy. W tej chwili przepraszam za kłopoty i apeluję o jeszcze odrobinę cierpliwości. Gdy tylko jednak pojawią się nowe treści, mam szczerą nadzieję, że Waszą aktywnością i mnóstwem postów zapełnicie je i uczynicie dział Fluttershy żywym i wspaniałym. Liczę na Was.

 

Pozdrawiam ciepło!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...