Skocz do zawartości

Wasze opinie oraz sugestie co do działu.


Cahir

Recommended Posts

To nic nie da. Musi to być coś niepowtarzalnego i niewiarygodnego jak RD. To przecież jej dział.

Hmm...?

Niestety ja nie mam pomysłu.

ALE,ale może konkurs: "Co chcielibyście w dziale?"

Tylko nie wiem czy na to ludzie pójdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakąś zabawę-multisesję? u Pinkie się pojawiła i jest popularna' date=' więc to może zwiększyć aktywność i tu. [/quote']

Czy ja wiem, po pierwsze prowadzenie sesji na poziomie nie jest takie proste, po drugie trzeba mieć na nią pomysł.

Konkurs jest taki niepotrzebny, jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę bardzo może się nimi podzielić tutaj czy samemu go zrealizować. Pomysły wymyślane na siłę nie będą zbyt efektywne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Co najgorsze zabawy w dziale RD stanęły w miejscu, typu Wonderbolts academy. Eliza powinna się tym zająć. Bo już miesiąc stoi bez ruchu : \

1. Dział RD jest mało popularny, bo tylko kilka osób się angażuje (CD, Eliza, jacob, Phinbella, Torronto, bećka i ja)
2. Tak jak powiedziała wcześniej bećka, wątek czy dział poświęcony Tanku, to może być fajne. Tank? Mało ciekawy?
przecież możemy mu dodać skrzydeł i epickości! To przecież zwierzak RD! Jak może być mało ciekawy?
Jak mówiłam wcześniej, temat poświęcony Tankowi!
3. Lecz nie zgadzam się z tym, że RD ma mniej fanów, bo ma ich wiele! Lecz tylko kilka osób angażuje się w dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Sugestie co do działu, ta? No więc tak:

 

Ponoć sporo ludu narzeka na coraz gorsze odcinki. Ponoć ( :rainderp: ) RD najlepszym kucykiem jest. A jak powiedział ktoś mądry: jeżeli weźmiemy gorszy materiał, i dodamy go do materiału lepszego, to efekt końcowy nie będzie miał takiej wysokiej jakości, jak lepszy z wykorzystanych materiałów. 

Blablabla, do sedna: awatar/regent rzuca myśl przewodnią/motyw/kilka losowych słów (np. czystość rasowa/sokowirówka/brzydkie konsekwencje niemycia zębów), a zadaniem userni byłoby wymyślenie fabuły dla odcinka, w którym występowałaby tylko Rainbow Dash (znaczy głównie ona, wiecie, jako główny bohater).

 

To tyle.

Pozdrawiam.

Ja.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Co to było to archiwum ssuperowości? Bo w tym się trochę nie orientuję ;)

Sesję planowałam, ale póki co nie mam pomysłu.

Coś się wymyśli  ;)

Ta, cytując cytowanie siebie... Albo nie. Tak, coś takiego jest lepsze. Takie przekształcenie na Rainbow. Myślałam o podobnym. Choć pomysł z książką bardziej mi się podoba.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat ten jest już długo nieaktywny, ale widzę, że odpowiedzi trzymają (trzymały) poziom, więc mam małą ankietę. Czy chcecie, by temat został w dziale (będzie wymagać to pewnej aktywności), czy uważacie że temat się wyczerpał i raczej nie będzie odpowiedzi?

Ty do każdego tematu z dyskusją będziesz robić ankiety, by dowiedzieć się, czy usunąć czy zostawić? Bo prowadzenie działu na zasadzie "wiwat, niech żyje demokracja" jest mocno bezsensu. Ty jesteś avatarem i ty decydujesz, co zostawić, a co usunąć.
Zasadniczo trudno o wyczerpanie tematu w temacie takim, w jakim umieściłaś ten post. Poza tym, jeśli odpowiedzi mają cały czas poziom i nie są powtarzalne, tworzą jakąś dyskusje, to można taki temat zostawić, nawet jeśli nie jest przez pewien czas aktywny. Chociaż najlepszym w tym wypadku rozwiązaniem jest próba ożywienia takiego tematu.

A, i ogarnij trochę odpowiedzi Rainbow, żeby były trochę zabawniejsze, czy tam ciekawsze, bo póki co, wieje nudą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...