Skocz do zawartości

Świat Tamary


~Tamara~

Recommended Posts

Jeśli idzie o wilczki, bardzo dobrze jest rysować na początku ze zdjęć: nie mówię o takim typowym przerysowywaniu, ale o patrzeniu na jakieś zdjęcie, na którym się wzorujesz.
Ja wiem, że w takich społecznościach jak DeviantArt tępi się to jak nic innego, ale jest to największa głupota, która została uznana tam tak łatwo.
 
Rysujesz im niesamowite pyszczki, ale anatomia drugiego pozostawia wiele do życzenia.
 
A kucyki? Cudo ;___;
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli idzie o wilczki, bardzo dobrze jest rysować na początku ze zdjęć: nie mówię o takim typowym przerysowywaniu, ale o patrzeniu na jakieś zdjęcie, na którym się wzorujesz.
Ja wiem, że w takich społecznościach jak DeviantArt tępi się to jak nic innego, ale jest to największa głupota, która została uznana tam tak łatwo.
 
Rysujesz im niesamowite pyszczki, ale anatomia drugiego pozostawia wiele do życzenia.
 
A kucyki? Cudo ;___;

 

 

A ja nie rysuje wilków :v tylko takie mutanty wychudzone :_: nie wiem jak innym, ale mi się to podoba :lunaderp:

Dziękuje że kucyki ci się podobają! :lunaderp:

~Dr.Tamara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra - :ming:

 

Chciałam coś narysować, ale zawsze mi ktoś przerywał, to pograj w tf'a, to pospamuj mi aska (czego szczególnie nie lubię...), to pozmywaj naczynia, to wbij na skype, no LUDZIE! CO WAM? 

 

Pograłam w TF'a i przypomniał mi się Christian Brutal Sniper, jest tak epicki że miałam zamiar go narysować. :soawesome:

A to że ja kocham, uwielbiam, jestem psychopatką to już inna sprawa, tak się tych dwoje spotkało i wyjdzie z tego bardzo krwawy i nie poprawny obrazek, którego przez regulamin tutaj nie wrzucę (ewentualnie w spoilerach, jeśli można), ale szkicem was zapcham.

 

Nie bądźcie ostrzy, to jeden z moich pierwszych ludzi i w ogóle wcześniej nic nie rysowałam, a to powstaje o pierwszej w nocy...

insanesniper_by_hiddencannon-d6p3nc5.png

Szczękę muszę mu poszerzyć i myślę że nie będzie tak tragicznie...

~Dr.Tamara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jednak Christian nie ma blizn.  :squee:

Ale i tak dziękuje! :hug:

 

I have no idea, what i'm doing! :rainderp:

 

Szkic, takie sobie bazgroły Herr Doktora.

maske_by_hiddencannon-d6qqdl0.png

 

Tutaj OC Didi - odświeżóna po latach...

refreshdidikiri_by_hiddencannon-d6qqsv3.

Jeśli chcecie oślepnąć, macie dla porównania wersję sprzed 3, jak nie 4 lat.

didikiribandrawthisagain_by_hiddencannon

 

~Dr.Tamara

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okeee,teraz będziesz miała co robić xDDD

Proszę o Goldenkę,Isia i Nor`a w wilczych wersjach  :yay:

Iś i Goldie mogą być na jednej kartce,jak wolisz.

Golden - [link]

Islandia - kucykowa wersja/normalna

Norwegia - kucykowa wersja/normalna

Ludzie robią po 100,700 czy nawet 2000 punktów :ming:

Ile mi to wyjdzie? :ming:

Edytowano przez Mrs.Octavia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już mam zajęcie na dzisiejszą noc, bo tamto powyższe robiłam od wczoraj wieczór do 5 rano :ming:

O jejciu...czyli 30 pts, ale z tej sytuacji że jesteś ekstra, miła, fajna i wgl pierwsza, to...20pts? :rainderp:

Ano, wiem że po takich kosmicznych cenach - nie raz widziałam ^^


Nawet moja przyjaciółka robiła po 200 pts! :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O EM DŻI,DOSTAŁAM ZNIŻKĘ,CHYBA WYGRAŁAM ŻYCIE ;U;

DISHKFNCIEDSKHFCNVIORDFLKHGCNVIFKCHNGB RJFK,MVCNGV IFDKC,GNV FKDCGJNVF DJKCM BEKON NCIDSKHXFNCID SKLJFNCEODSKLXFJNMCMEDKX WOW HNDICESDKHFXNCIDKHGNVFJKDCGHNV FJKCG,NV  SOŁ MENI ŁONDER JHNFCEIDSKNFVRIFDKYHNBYTIOGLK DED 

Już płace~ 

 

Huh,sama walnęłam wysokie ceny chociaż i tak mam zamknięte żeby ludzie nie brali,jak brałam niskie to co chwilę były nowe wiadomości :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...