Skocz do zawartości

Tęcza ponad wszystko [Z][Romans][Random][Crossover]


Co sądzisz o moim pierwszym FF?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o moim pierwszym FF?

    • Zawalisty! Pisz więcej albo przyjdę i zmuszę Cie do pisania!!!
    • Dobry ale jest w nim masa błędów...
    • Może być ale nie chce czytać tego badziewia
    • Haha weź to spal człowieku!!!


Recommended Posts

Co do fica:

Trochę charaktery bohaterek odbiegają od przyjętych standardów.

Vinyl - nie mam zastrzeżeń lecz trochę ją obraziliście w 6 rozdziale. Nie ładnie z waszej strony.

Twi - nimfomanka no proszę was. Od razu kojarzy mi sie fic "Wake up. See This. What do?" - ale tam jest to ładnie wytłumaczone przynajmniej.

W waszym ficu wszystkie klacze zobaczyły ogiera i od razu do łóżka. I do tego jeszcze tylko na 1 noc. Postarajcie się bardziej to rozwinąć. Wiem że teraz Sail będzie w szpitalu jeżeli przeżyje, ale przydała by się mała awantura klaczy (pogoń w stylu Benny Hilla), że "on to tylko mnie kocha itd". Niech dostanie po dupie za swoją skoki w bok i nauczy się ze z klaczami się nie zadziera.

Takie jest moje zdanie - bo jestem bardziej za trzymanie jednej klaczy (max lekki harem, ale wszystkie kocham tak samo), ale nie uganianie się za każdą napotkaną klaczą. Przypomina się jeszcze inny fic gdzie gościu miał 4 żony i 26 kochanek - która większość była żonami swoich najlepszych kumpli i jeszcze zrobił jednej dziecko. Od razu mnie takie coś zraża.

Jeżeli kogoś uraziłem przepraszam.

Mam nadzieje że to rozwiniecie bo aktualnie fabuła nie jest niczym nadzwyczajnym. Zawiera dużo dziur.

Dodatkowo słownictwo kuleje.

Aktualnie oceniam 4/10 - tylko dla tego że jeszcze się broni kilkoma aspektami, zachęcając czytelnika do przeczytania kolejnego rozdziału. Zobaczymy jak to się rozwinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, będzie krytyka. Może to dlatego, że mam trochę kiepski humor, ale cóż...

1. Śmierć, flaki, demony, wulgi... E... To już nie jest śmieszny fic, który może podbić serca, to takie powolne opadanie w dół w świat coraz większej przemocy...

2. Łączenie ficów - naprawdę? Nie można pozostać przy jednym pomyśle?

3. "Zabito mojego najlepszego przyjaciela, a po 5 minutach będę się ścigał z moją dziewczyną, to takie normalne..."

To tylko kilka z tych rzeczy, które w tym rozdziale mi się nie podobały... Ale nie chcę wypisywać wszystkich, bo to już by raczej były szczegóły... Nienajlepszy rozdział, według mnie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko na szczęście jutro X rozdział i kończę bo widać brak weny i czytelników. Pozdrawiam

3. "Zabito mojego najlepszego przyjaciela' date=' a po 5 minutach będę się ścigał z moją dziewczyną, to takie normalne..."[/quote']

A co miałem opisywać przez pół rozdziału jak to wszystko przeżywa? Im szybciej człowiek z klęski się podniesie, tym szybciej dojdzie do zwycięstwa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zrobił coś Twojemu kumplowi, zamiast płakać idź tego gościa naje zglanować. Takie jest podejście Lisa, co widać w ff :rd6: Zresztą gdyby opisał na pół strony jak to jest mu żal przyjaciela, co trzecia osoba ominęłaby ten fragment. W tym pewnie ja :lazyrainbow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...