Skocz do zawartości

Tabletowe Rysunki Raven


Recommended Posts

Dziękuję Pięknie ^^ Bardzo mi miło.

 

Chyba tylko Jack sparrow miał tępy wyraz twarzy... Johnny depp nie ma tępego wyrazu tewarzy. W niektórych wilmach wręczy wyrafinowany i powazny wyraz twarzy.

Poza tym nawet Jack sparrow nie miał aż tak tępego wyrazu twarzy. Tyle ze Depp grał tam wiecznie pijanego pitara...

 

Ale doprawdy nie powinieneś sądzić że Depp ma tępy wyraz twarzy... bo gra on na prawde dobrze również powazne/mroczne/staroświeckie role i świetnie manipuluje swoim idealnym do takich ról głosem.

A najbardziej wielbię filmy Tima burtona w których gra Depp (+Helenka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wow! Pięknie rysujesz! Strasznie podoba mi się sposób w jaki robisz oczy i włosy  :fluttershy5:

Długo już tworzysz? Ja dopiero zaczynam i jestem ciekawa ile zajmuję ogarnięcie tego wszystkiego  :/

 

Dziękuję ^^ 

 

Ja rysuję od kąd pamiętam... od zawsze było to moją pasją (: w przedszkolu... w podstawówce... i teraz.

Na komputerze rysuję od 3-4lat  (od 2-3 lat na tablecie) a same kuce rysuję od roku :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ^^ 

 

Ja rysuję od kąd pamiętam... od zawsze było to moją pasją (: w przedszkolu... w podstawówce... i teraz.

Na komputerze rysuję od 3-4lat  (od 2-3 lat na tablecie) a same kuce rysuję od roku :3

Długo :) Ja również wcześniej dużo rysowałam, ale dopiero teraz dosiadłam do tableta i kucyków =3

Na jakim programie pracujesz? Ja szukam od dłuższego czasu jakiegoś dobrego programu i nie mogę znaleźć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo :) Ja również wcześniej dużo rysowałam, ale dopiero teraz dosiadłam do tableta i kucyków =3

Na jakim programie pracujesz? Ja szukam od dłuższego czasu jakiegoś dobrego programu i nie mogę znaleźć :D

 

Nie potrzeba mieć super programu by rysować. Najważniejsze narzędzia to pędzel i gumka, a takowe sa raczej w każdy programie graficznym.

Ja pracuję w Gimpie od zawsze ;-; co prawda mam Ps'a ale ilekroć próbuje w nim coś narysować to i tak potem przekładam rysunek do gimpa.

Kwestia przyzwyczajenia :)

 

 

 

Kolejne pytanie proszę na pw (:

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba mieć super programu by rysować. Najważniejsze narzędzia to pędzel i gumka, a takowe sa raczej w każdy programie graficznym.

Ja pracuję w Gimpie od zawsze ;-; co prawda mam Ps'a ale ilekroć próbuje w nim coś narysować to i tak potem przekładam rysunek do gimpa.

Kwestia przyzwyczajenia :)

 

 

 

Kolejne pytanie proszę na pw (:

Rozumiem  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...