Skocz do zawartości

Kucyki oczami Green'a


D'yer'ailt

Recommended Posts

Witam wszystkich! W tym wątku będę zamieszczał to co wyszło spod mojego ołówka.
UWAGA!!!!
Nie jestem autorem tych obrazków, moje są tylko rysunki! To tylko moja wizja danego obrazka, rysowana samemu bez niczyjej pomocy. Proszę o szczere opinie, z przyjmowaniem krytyki raczej nie mam problemów. Jednak jeśli na coś przymkniecie oko to będę bardzo wdzięczny ;>.
:twilight2:
afcc5b24a1c3a84d71d57522050d8bac_500.jpg
8d47be665b0944c22435d00ffbe025d5_500.jpg
04b98d62edbb215ae090bff22f026cd5_500.jpg
af094ca4200016d2eea71c0f5ae800de_500.jpg
516f7632263c27afb9073dfd8aaf37aa_500.jpg
85fe21f5813a812e63970372cfdcd23c_500.jpg
938ccaad539f2339d82116a195525f19_500.jpg
5ee0a7eed2d02ed6d3c77acc9b7bec32_500.jpg
537adc4763055c704c4821861f021b81_500.jpg
c808e0e0eadeb379f7f28c9db750b1b6_500.jpg
bc64df410c0274d534b4ef8f84b8d448_500.jpg
a6ac1923d4a32478f139b778561fa07e_500.jpg
Cieszcie oczy i nasyćcie swój artystyczny głód ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiesz, ale po pierwsze - Derpy to klacz, po drugie - pisanie kolorem jest zarezerwowane dla ekipy forum (tzn. Administracji głównej i technicznej, Moderacji, Avatarów i Regentów, a także dla moderatorów mniejszych działów) Więc, w miarę możliwości sugeruję zmianę tego szczegółu w nazwie tematu i usunięcie koloru.

Co do rysunków, ładne, szczegóły ładnie dopracowane, choć brakuje mi cieniowania i detali bardziej podkreślających własny, unikalny styl rysunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiesz, ale po pierwsze - Derpy to klacz, po drugie - pisanie kolorem jest zarezerwowane dla ekipy forum (tzn. Administracji głównej i technicznej, Moderacji, Avatarów i Regentów, a także dla moderatorów mniejszych działów) Więc, w miarę możliwości sugeruję zmianę tego szczegółu w nazwie tematu i usunięcie koloru.

Co do rysunków, ładne, szczegóły ładnie dopracowane, choć brakuje mi cieniowania i detali bardziej podkreślających własny, unikalny styl rysunku.

Dziękuję za uwagę, już to zmieniłem. A co do "Derpy'ego" w mojej interpretacji jest to ogier (Tylko jeśli chodzi o używanie imienia na potrzeby forum). Jeszcze raz dziękuję za uwagę o cieniowaniu, pomyślę nad wprowadzeniem go w następnej pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ładne, ale u Rarity coś z oczami i cieniowaniem ogona poszło nie tak (oto moja Rarcia (nie patrz na nic poza ogonem lub grzywą, bo oślepniesz!)http://3.bp.blogspot.com/-98tVGQ3XWbU/UQ2H1nbZsEI/AAAAAAAAAQM/mYRInMSQUIY/s1600/20130202_211829.jpg ) To Twoje pierwsze prace? Jeśli tak, to brawo, a jeśli nie, to też brawo. Bardzo dobre odwzorowania.:twilight5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę części kuców, bo jest taki jakby błysk na środku rysunku.

Muszę się na prawdę dobrze przypatrzeć...

Przymknąć oko? Ale...przecież...Liczy się szczerość i jeszcze raz szczerość.

Jakbyś narysował bardzo brzydko i też byś poprosił o przymknięcie oka, to niczego byś nie poprawił w rysowaniu kucyków.

Popatrz (bo przecież nie słuchaj.:ming:), zawsze, ale to zawsze powinno się być szczerym, w tak ważnym temacie, a z krytyką to dokładnie będziesz wiedział co poprawić, co dopracować itp., bo nikt nie będzie na tyle głupi że napisze 'Brzydkie' bez wyjaśnienia.

Co do Twoich szkiców.

Te rysunki są cudowne.

Jakby z serialu (bajki,kreskówki?) wzięte. :ming:

Ale nie za bardzo przepadam za kopiowaniem całych detali kucyków.

Spróbuj znaleźć własny styl, jak Twoje kucyki będą wyglądać.

Cóż, kopiowane kucyków w Twoim wykonaniu jest bardzo złe.

Nie, nie chodzi mi o to że brzydko rysujesz.

Jesteś na wysokim poziomie rysowania poniaczy, spróbuj narysować coś CAŁKOWICIE własnego.

Myślę że Ty już podołać takiemu 'wyzwaniu'.

Błędy oprócz tych, które zauważyłam:

1.Twinkie ma dziwny róg, dziwnie wystaje z jej włosów.

2,Trudno rozpoznać tę tajemniczą postać, ze szkicu dziewiątego. Chyba to jest Pinkie, cóż.. piszę po grzywie, podobna do tej którą ma ów różowa klacz.

3.Scoot jakoś tak dziwnie wygląda.

Spróbuj jakiś obrazek pokolorować. Kredkami, flamastrami ewentualnie farbkami. ;>

Czekam na dalsze rysunki.

@łuna: Nogi Rarci wyglądają co najmniej dziwnie.

Zad taki 'spadzisty', trochę krzywo narysowane, pyszczek taki...Emm...Trójkątny(?)

Róg trochę za duży i za gruby, oczy takie trochę nie podobne do oczu Rarity.

Bardzo ładnie pokolorowane. ;)

Poćwicz trochę i będzie na pewno lepiej ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że ostatnio jest jakaś taka moda na Applejack (wrażenie?). Super wyszła :fluttershy4: (Fagglenorusie- mówiłam [pisałam], żeby nie patrzeć na nic poza grzywą. To pierwszy kucyk, którego kiedykolwiek narysowałam!) A i jeszcze jedno: co się stało z grzywą RD? Przez to rysunek wygląda na nieskończony. :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie ;>, schlebiacie mi! A co do "mody na Applejack" to jest to mój najukochańszy kucyk, bez którego nie wyobrażam sobie MLP i życia ^^. W kwestii grzywy RD to taka miała wyjść. Szkoda że Ci się nie podoba. Jednak myślę że mogę narysować RD jeszcze raz jeśli tak bardzo Ci zależy ;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...