• Ogłoszenia

Tarreth

Odcinek 19: Odcinek z Psami i Kucykami

15 postów w tym temacie

Od tego odcinka polubiłem Rarity ,wcześniej za nią nie przepadałem ale te dialogi z psami były kapitalne,w szczególności pokaz marudzenia i kopanie.I ten głos! Angielski Dubing ociera się o perfekcje!! WHINING I'M NOT WHINING IM A COMPLAINING!!!!Kocham te scenę -

0

Link do postu

Nie mogę się wprost doczekać by usłyszeć jak spartolą te scenę w polskim dubbingu. Ta scena (oczywiście jedna z wielu) pokazuje arcymistrzostwo angielskojęzycznych aktorów głosowych perfekcja!W tonie głosu każdego kucyka przemawia odcień jego charakteru(nie wiem jak inaczej to określić) mistrzostwo myślę ze dubbing to jedna z najważniejszych rzeczy które wniosły ten serial na tak wysoki poziom.

0

Link do postu
Ronninie! Twoje słowa są niczym miód! Trafne komentarze w każdej sentencji. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na polski gniot.
0

Link do postu

-Spike! SAVE ME! -Nooooooooooooooo! Najlepszy tekst xd Ta "chrypa" Rarity rządzi (chrypa? bo mówi jakby miała chrypkę)

0

Link do postu

-Spike! SAVE ME!

-Nooooooooooooooo!

Najlepszy tekst xd Ta "chrypa" Rarity rządzi (chrypa? bo mówi jakby miała chrypkę)

Nie, to typowe rozpaczliwe załamanie głosu. Do chrypy daleko xD

0

Link do postu

no ten odcinek , to jak dla mnie , był przeciętny , nie najgorszy , ale najlepszym u mnie nie zostanie raczej . za to najfajniejsza tutaj była rarity i te jej jojczenie nice !!!:molestia:

0

Link do postu

100x lepsze, niż poprzedni odcinek.

Plusy:

-Te całe Diamond Dogs. Nawet fajne postacie. Zwłaszcza ten dryblas i kurdupel. Fajne mają teksty oraz głos.

-Rarity - Od tego odcinka mocno ją polubiłem. Zwłaszcza te jej marudzenie XD.

-Dość dużo fajnych momentów, głównie w wykonaniu psów i Rarity:

*Psy wciągają Rarity do dziury: "Spike! Ach, brud!" :D

*Spike próbujący powiedzieć mane 6 (a tak właściwie to 5) gdzie jest Rarity: "Rarity... las... klejnoty... psy...dziura...zabrana... RATUJCIE JĄ!"

*Wizja mane 5, że psy żądają skarbów, a Rarcia strzela śmieszne miny i mdleje.

*Spike po tej swojej idiotycznej wizji ratowania "Księżniczki" Rarity, prawie całuje AJ, a ona: "spokojnie, kochasiu". HAH

*Prawie wszystkie kuce są wciągane do dziury, a Pinkie: "Czekajcie na mnie! Łiii!"

*Rarity ciągnie wóz z diamentami i ciągle marudzi, a psy z każdym ujęciem mają inny, jeszcze śmieszniejszy wyraz twarzy.

*http://www.youtube.com/watch?v=csPPqdbcVwM, zwłaszcza od "Thiiis iiis whiiining! (...) why do I have to pull it?! oraz to "But I thought you wanted whiiining!" HAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

*Płacząca Rarity i jej teksty, zwłaszcza "I don't believe you! You never liked me!", i ten jej głos. LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

Minusy:

-Ta porąbana wizja Spike. Jest strasznie głupia a Spike ma szczękę jak Schwarzenegger.

-Te psy się tak poddały i jeszcze oddały mi całe łupy. Mogli by zrobić że ją wyrzuca, ale te kamloty sobie zachowają (no chyba, że Rarcia je sobie "wymarudziła")

Ocena:7.5/10

Odcinek, w porównaniu z poprzednim, jest śmieszny i fajny. Nie nudzi i coś się dzieje. Diamond Dogs są fajne a Rarity jest świetna zwłaszcza w tym: "But I thought you wanted whiiining!" oraz ""I don't believe you! You never liked me!". Tylko Spike jest jakiś taki dziwny, a ta jego wizja odbijania Rarity jest zdrowo pier-(...)-nięta.

0

Link do postu

Rarity czasami bywa nieznośna (ten odcinek to świetny przykład). ;D

0

Link do postu

Ten odcinek mi nie przypadł do gustu, bo trochę moim zdaniem jest nudny. Więc odcinek mi nie pozostawił wyboru i dam mu 4/10 . 

0

Link do postu

Dzięki temu odcinkowi poznałem nowe słowo: "jojczenie" :D

Dzięki temu odcinkowi można pokochać Rarity i chyba nie jestem jedyny z tego, co tu widzę, co tak miał :D

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
0

Link do postu

Po czym poznać, że się lubi/kocha dziewczynę/kobietę? Gdy się lubi słuchać jej jojczenia :D W myśl zasady: "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Gdy jest to dla Ciebie tylko zrzędząca baba, to uciekaj od niej, gdzie pieprz rośnie :D

0

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz