Skocz do zawartości

Przyjaźń według Kiepskich [Human] [Crossover] [Komedia]


Gość Iluzja Pie

Jak oceniasz tego Fica drogi czytelniku ?  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz tego Fica drogi czytelniku ?

    • Jesteś Pani genialna ! W mordę jeża ! (8,9,10/10)
    • Całkiem całkiem panie Paździoch...(5,6,7/10)
    • Nie no , co to ma być ? (3,4,/10)
    • Z czym do ludzi koleżanko ?(0,1,2/10)
      0


Recommended Posts

Lepsze rozdziały krótkie, ale częste :cGfSS:

Rozdział bardzo dobry, fantastyczne odwzorowanie dialogów Ferdka, Cyca i Paździocha. Pomysł z przenoszeniem całego "ekwipunku" do WC iście Ferdkowy. Na podstawie tego ff można nakręcić odcinek "Kiepskich" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no genialne. Naprawdę się uśmiałem. Choć z początku byłem nastawiony, że popsujesz klimat ŚWK, ale się myliłem. Odwzorowałaś to bardzo dobrze. I muszę przyznać, że crossover MLP I ŚWK to ostatnia rzecz jaka przyszłaby mi do głowy...Co nie zmienia faktu, że pomysł przedni :D. Czekam na kolejne rozdziały, haha. Ciekawe, czy się kuce schleją...Na przykład taka Pinkie...To byłoby interesujące :D. I tak zgadzam się, to byłby niezły odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Dodałam możliwość głosowania co się myśli o tym FF'ie w ankiecie ale proszę z całego serca aby na tym nie poprzestać i wyrażać opinię w komentarzach drodzy czytelnicy :)

Uwagi, hejterskie czy miłe są naprawdę ważną częścią przy pisaniu jak najlepszego Fica :>

Dziękuje za uwagę.

Pinka :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Rozdział jeżeli mi się uda to jutro, ale mam troszkę zawalenie pracy w piątki więc zobaczymy jak to się potoczy Kochani ! :)

Dziękuje Krytyk, ale chyba przesadzasz, nic nie pobije ,, Najpiękniejszej z Najpiękniejszych "

Pozdrowienia

Pinka :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Rozdział 2 ukaże się dzisiaj wieczorem (Nie wiem czy zdążę )

albo jutro po południu :)

Dziękuje że jesteście ze mną i oczywiście z Ferdkiem :rd6:

Pinka De Pie :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Mam już cztery strony ale uznałam że to za mało więc jutro dopiszę jeszcze trochę i udostępnię :)

Przepraszam za lekkie opóźnienie ale dzisiaj miałam ważne spotkanie

Liczę na waszą wyrozumiałość Bronies i Pegazis :> Do jutra z nową dawką humoru :pinkie2:

Pinka De Pie :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nie zawiodłem się czytając rozdział I. Klimat serialu jest bardzo dobrze oddany. Bardzo dobre połączenie Świata Według Kiepskich i MLP FiM. Całość zawdzięczają wypowiedzi Ferdka "żywcem" wyrwane z Kiepskich.

Co do całej tej historii. Nie mogę doczekać się nowego rozdziału ostatnie zdania Applejack tylko potwierdzają, że szykuję się ostra impreza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...