Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Kiedy tak widziała jak Wave się wyrywa na chwilę wyszła z celi i po kilku minutach wróciła.

Słuchaj jeżeli się nie uspokoisz to ja będę zmuszona to zrobić.

Po czym zaaplikowała mu małą dawkę środka paraliżującego.

Będziesz świadom tego co do ciebie mówię i będziesz mógł gadać ale za to nie będziesz się tak wyrywał teraz. Powiedz mi no czemu ty tutaj znów przybyłeś czego ty ode mnie chcesz?

Link do komentarza

Odczepiła kajdany od ściany ale pozostawały wciąż na kopytach Wave. Złapała łańcuch i poprowadziła go w stronę odosobnionego pokoju.

Dobra tutaj można pogadać na spokojnie *zdejmuje kajdany* Siadaj i wysłuchaj tego co ci powiem. W tobie widzę pewien potencjał i mogę ci zaoferować wielką sławę, bogactwo, i  wielu wielu przyjaciół a kto wie może i znajdziesz swoją drugą połówkę. A więc Dark'u Flame chcę ci zaproponować byś do nas przystał.

Link do komentarza

Ucieszyła się po czym podeszła do niego i przełożyła jego kopyta za swoje barki i poszła z nim do Medyka. Kiedy dotarli do medyka od razy wziął się do roboty w pierw go uśpił za pomocą pewnej mieszanki ziół. Podszedł do szafki wziął skalpel i środki odkażające, nić z igłą, kilka śrub. Podszedł do Wave rozciął klatkę piersiową przedtem ją odkażając rozciął kilka tkanek mięśniowych. Kiedy medyk dostał się do żeber miał 5 złamanych żeber i przebite płuco. Medyk odkaził i zaszył płuco tak by było w stanie normalnie funkcjonować. Po czym zajął się żebrami jedno skruszałe wyjął i odstawił na bok resztę wkręcił na śruby ostatnie żebro zrobił z prętu stalowego który przypominał żebro wkręcił go i pasowało jak ulał. Kiedy doktor skończył zaczął zszywać tkanki mięśniowe i na koniec skórę. Po kilku chwilach gdy medyk skończył i po odstawiał narzędzia medyczne obudził Wave i podał mu kilka ziół przeciw bólowych.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Chodź .. - powiedział przykładając liść do rany która nadal krwawiła.
-Trafiłem ją tylko w nogę, następnym razem nic jej z tej nogi nie zostanie - gadał do siebie prowadząc Snow spowrotem do domku.
 

Link do komentarza

Medyk się odwraca i mówi. Ma 5 złamanych żeber i dziurawe płuco, płucem już się zająłem i robię czwarte żebro właśnie. Medyk odszedł i dalej operował.

No sama słyszałaś. Wiem i będę na niego uważać i to bardzo.

Odbiera lunetę od Socks i patrzy w kierunku plaży tam gdzie pokazała Socks. I widziała pentagram.

Zwykły widziałam takie znaki i to nie raz w jakiś zakonach to jest pentagram znak diabła.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

-Zostało nas dwoje Snow - powiedział Kruk.
Złapał za lunetę i spojrzał z nadzieją w stronę statku.
Nic nowego się tam nie działo.
Wbił nóż w stół obok i zaczął rozmyślać co się teraz dzieje z Dark'iem

Link do komentarza

Chaos korzystając z tego że nikt go nie pilnował, no przynajmniej na razie wytworzył cienką mackę zakończoną strasznie ostrym kolce, po czym zaczęło się szybko obracać i powoli acz niepowtrzymanie macka przewiercała się przez drzwi. Po drugiej stronie drzwi dało się zauważyć wychodzące coś w kształcie kolca. Jedyna wada była tego że musiał być w 90% skupiony w przeciwnym razie macka się "rozwieje"

Link do komentarza

Socks nie wiedziała co robić.Chodziła więc za Orange głośno komentując jej decyzje.

- Moim zdaniem lepiej go zostawić.A jak po wymianie ucieknie to będzie jeszcze pomagać tamtemu idiocie który zranił mnie w kopyto.Nie warto ryzykować dla jakiegoś zielska.A poza tym zachowujesz się tak jakbyś nie wiedziała że mamy siostrę jednej z rozbitków.Idę zobaczyć co u więźnia.

Gdy dotarła do celi zaczęła walić w zamknięte drzwi.Zauważyła mały kolec który powoli przewiercał się przez drzwi.

- Pobudka towarzyszu!Co tu kombinujemy?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...