Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Socks uniosła się najwyżej jak mogła by mieć oko na większy obszar wyspy.Jej uwagę przykuł jeszcze dymiący wrak samolotu.

- Lećcie tu ślamazary!Znalazłam coś ciekawego!

Podleciała trochę bliżej.Zauważyła jednorożca który leżał niedaleko wraku.

- Na Celestię!Czegoś takiego to jeszcze nie widziałam!No statki to ja rozumiem ale jakieś latające "coś" z żelaza?

Powiedziała pukając w kawałek skrzydła.Wyciągnęła swój kordelas.

- Dobra a ciekawe kim ten jednorożec jest.

Link do komentarza

-Jestem Chaos Star nie będe zdradzał więcej szczegółow bo mnie na stosie spalicie jeszcze-spojrzał na drugiego pegaza po czym powiedział

-To gorące? To jest chłodne- mówiąc to oparł się o wrak na jego twarzy nie było żadnych oznak bólu jeszcze powiedział

-A więc wy jesteście tymi piratami o których tyle słyszałem? Nie będe lepiej mówić co o was myśle

Link do komentarza

Imię: (Vortex
Rasa: Jednorożec, Więzień Piratów
Wiek: 17
Historia: Vortex przypłynął na tą wyspę w wieku szesnastu lat, dostał zadanie, aby skolonizować tą wyspę. Po kilku dniach, gdy zrezygnował z kolonizacji i wrócił na plażę, jego statek na morzy był już tylko wrakiem została tylko szalupa tkwiąca na plaży, był skazany na śmierć w samotności. Po wielu dniach oczekiwań na pomoc, na wyspę przypłynął dziwny statek, bez bandery, to byli piraci, w chwili gdy opuścili szalupę do wody, aby płynąć na wyspę, Vortex zaczął uciekać w stronę lasu, natknął się na jedną z pułapek, która złapała go za tylną nogę i pociągnęła do góry, co uczyniło go zwisającego do góry nogami, kilka minut później znaleźli go piraci, zabrali mu wszystko co miał, choć było tego mało, i wzięli do niewoli.
 

Umiejętności: 

Gdy jest w depresji, jego zdolność władania magią jest większa.


 


CM: Brak
 

Wygląd: Vortex to jednorożec, jego sierść to lekko ciemny odcień białego, oczy są koloru błękitnego. Kolory grzywy i ogonu to dwa odcienie niebieskiego, pierwszy kolor to granat a drugi jest trochę jaśniejszy.

 

Ekwipunek: 

Nic, został obrabowany

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

- Ja też się dołączę - powiedział Kruk i stanął jak gdyby nigdy nic obok Golden 
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
A czemu by nie ? ;D

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...