Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Awesome! *krzyknęła* Dobra tylko będziemy musieli coś zrobić z tą zszytą raną po operacji. Bo ty będzie problem. Daj mi chwilę coś wykombinuję albo sam wpadniesz na jakiś pomysł.

Poszła do Golden i powiedziała jej o planie.

Golden słuchaj mamy plan niedługo będziemy mieli Tunder na pokładzie ale jest małe ale Dark po operacji ma ranę zszytą i póki co nie ma jak wykonać tego planu. Chyba że znasz się na alchemii by rana jego się zagoiła. 

Link do komentarza

Idę do swojej kajuty zobaczyć co z Grape Jam.

Po czym udała się do swojej kajuty ale kiedy wychodziła ze spiżarni za uwarzyła skradającego się Dark'a do jej kajuty. Kiedy wszedł do środka podeszła cicho bliżej swojej kajuty i przysłuchiwała się. I kiedy usłyszała co powiedział Dark' wkurzyła się.

Osz ty! *otwiera drzwi mocnym nerwem* To ja ci oferuje wspaniałe rzeczy a ty mnie zdradzasz! Ja ci dam zabiję cię!*i jej oczy mówiły same za siebie*

Wyjmuje swój miecz po czym podchodzi powoli do Dark'a.

A ty młoda lepiej zostań tam gdzie jesteś i się nie ruszaj!

Dobrze*powiedziała przerażona*

Link do komentarza

Chaos słysząc że ktoś coś do niego mówi zachował milczenie, rozproszenie było by dla niego katastrofalne w skutkach. Mały kolec już się przewiercił i wyszedł za drzwi, kolec zmienił się klucz który dopasował się w dziurce i przekręcił, drzwi się otworzyły Chaos resztką swoich sił teleportował się za pirata i zaczął uciekać na pełnej szybkości

Link do komentarza

Dobra zapiszę się z własnej woli gdyż nudzi mi się.

Podanie:

 

Imię: Jacob

Przezwisko: Śmierć

Rasa: Pirat  (Jednorożec)

Historia: (Nieznana)  Został znaleziony dryfujący na części wraku statku.

Historia dotarcia na wyspę: Jacob został wyrzucyny ze swojego statku za niesłuchanie kapitania i próbowania wszcząć bunt oraz przejąc statek. Dostał szalupę i plecak z jego rzeczami. Po 8 dniach został wyrzucony na brzeg wyspy.

Umiejętności: Szybkość, skradanie, walka oraz przetrwanie.

CM: Czaszka ze wbitą kosą.

Ekwipunek: (Maczeta balistyczna, bandaże, suche pożywienie [suchary i sproszkowana woda] x4)

 

Proszę o jakieś wprowadzenie.

Link do komentarza

Zauważył, że kopuła ochronna wokół wyspy słabnie

Czas poświęcić trochę energii... Znowu

Powiedział do siebie, po czym jego róg zaświecił i w stronę nieba wystrzeliła z niego niebieska wiązka, widzialna niemal z całej wyspy

Świetnie, to było dziwne, teraz każdy idiota wie gdzie jestem...

Wytworzył wokół swojej małej osadki ścianę energetyczną, która w żaden sposób nie może zostać zniszczona. Gdy to zrobił, zemdlał jak zawsze po użyciu tego zaklęcia

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...