Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie


eragon333

Recommended Posts

Kiedy Dark wszedł do kajuty od razu zamknęła drzwi kajuty i staneła przed drzwiami by uniemożliwić komukolwiek wyjście. Rozwiązała ją i rozbroiła przy okazji ją budząc.

Witaj Tunder*uśmiecha się* Pewnie chcesz wiedzieć co tutaj robisz?

Trzyma miecz w pochwie(bez skojarzeń:P). I wygląda na to jak by miała go zaraz wyjąć

Dobrze się spisałeś Dark'u Flame. Weź bandaż z mojej szafki i zabandażuj se kopyto.

Link do komentarza

Młoda przestań udawać no chyba że chcesz się z nią pożegnać. *krzyczy*Przyprowadzić mi ją!

Po chwili do kajuty wchodzi Grape Jam.

Tunder!*Krzyknęła* Obudź się. *próbuje się wyrwać*

Młoda spokojnie albo stracisz coś zaraz.

Grape Jam się uspokaja. Orange podchodzi do Tunder i podnosi wiadro z zimną wodą po czym na nią wylewa.

No to mi opowiesz co nie co.

Link do komentarza

Otworzyła drzwi i jest w środku XD.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Socks usłyszała jakieś dźwięki w kajucie Orange.Zaciekawiona zapukała w drzwi kajuty i otworzyła drzwi.

- Cześć szlach...Orange co tu się dzieje na Celestię?!

Nie spodziewała się że będzie musiała "coś wykombinować" tak szybko.

- Cholera muszę to jakoś uspokoić.

Dodała w myślach.

- Orange przestań w tej chwili.Każdy wie że jej nie zabijesz.Jest ci potrzebna.

Link do komentarza

Tunder siadaj na krześle. Wyprowadzić mi stąd Grape Jam.

Grape Jam została odprowadzona do celi. Orange siada na krzesło i odkłada swój miecz na stolik.

Słuchaj nikt cię tutaj nie zabije powiedz mi tylko ci chcę wiedzieć. To więc przestań płakać i mów. Gdzie ma cie swoją kryjówkę i gdzie jest wioska tubylców.

Odpowiedz mi na to a spotkasz się z siostrą.

Link do komentarza

Spogląda na Socks.

Czy ty mi rozkazujesz mam ci przypomnieć kto jest starszy rangą! Wyprowadzić mi Tunder do celi Grape Jam

Po czym Tunder zostaje wyprowadzona ale nim wyprowadzono ją z kajuty.

Nie próbujcie żadnych głupich sztuczek.

I podeszła do Socks chwytając ją za kopyto którym próbowała wyjąć pistolet. Uderzyła ją w brzuch i przewróciła rozbrajając ja z pistoletu.

Ty zdradliwa gnido!*krzyknęła*

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...