Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

- Ostatnimi czasy wszystkich znajomych tak "zaskakuje" - mruknęłam. - Dobra już myje. - dodałam i odkręciłam kran, umyłam starannie kopytka i dla własnej wygody uzyłam magi żeby sięgnąć po ręcznik. Po chwili wytarłam kopytka i poszłam do stołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Emm... mamo, tato, mam wam a coś do oznajmienia. - zaczęłam spokojnie. Zaczerwieniłam się... - ja z Morning... jesteśmy... razem. - powiedziałam strasznie zaczerwieniona, nic nie poradzę to jest wstydliwa dość sprawa... i przytuliłam Star ktora chyba jadła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie lakonicznie, bo chory jestem i nie ogarniam.

___________________________________________________________

Na Twoje słowa Morning przestała jeść. Spuściła tylko łeb w dół i dała Ci się przytulić. Frost nawet się nie przeją tą sytuacją, tylko jadł w milczeniu dalej. Fire wypadł widelec z kopyta, a jej wzrok musiał utkwić na was. Czułaś to.

- Wy nie żartujecie? - spytała zdruzgotana Fire.

- To mi się zięć udał, fiu fiu... Daj spokój Fire.

- Ale... od jak długo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frost tylko ziewnął, odłożył widelec i wstał od stołu.

- Dziękuję za posiłek. Idę na kanapę w pudło popatrzeć.

Fire była w niemałym szoku. Nie potrafiła nic więcej powiedzieć. Siedziała z wami przy stole w zupełnej ciszy. Morning drżała. Ona również musiała być w szoku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire milczała. Wszystkie siedziałyście w ciszy... Upiornej, rozcinającej ciszy... Tą niezręczną sytuację przerwała Moon, która wparowała do was do domu.

- Dark jest w szpitalu! - krzyknęła. - Napadli ją.

Na to zdanie Frost poderwał się z kanapy i wyskoczył z domu... Fire opadła na krzesło. Na dziś starczyło już jej emocji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jakie szybko - mruknęła zszokowana Morning. - Tu trzeba ekspresowo - dodała.

Nagle poczułaś jak ktoś łapie Cię i zaczynacie lecieć. Tuż obok was leciała Moon. Po chwili byłyście pod kliniką. O dziwo Frost był przed wami. Wpadłyście do środka i widziałyście jak Twój tato dopytuję się o kogoś w recepcji... Nie trudno było wpaść na to, że chodzi o Dark. Obserwowanie gdzie pobiegnie Frost, zasłonił wam Twój ulubiony doktor...

- Witajcie dziewczynki. Czyżbyś Lightie postanowiła mnie odwiedzić? - odparł z uśmiechem... Tym razem trochę mniej irytującym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktor chwilę stał w zadumie. W tym czasie jego wzrok powędrował gdzieś na sufit. Po tej krótkiej chwili spojrzał na was dość poważnie.

- Nie mam pojęcia - odparł z nagłym głupkowatym uśmiechem. - Ale cieszę się, że mogłem pomóc... Zaraz to Twoja kuzynka? A co ona miałaby tu robić? Ten okaz zdrowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktor chwycił Cię, obrócił i spojrzał Ci prosto w oczy. Na jego pysku malowała się teraz pełna powaga.

- Było tak od razu. Zaraz się dowiem gdzie co i jak.

Morning i Moon na taką reakcje czekały. Frosta nigdzie już nie było. Twój ulubieniec stał przy recepcji i dopytywał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon tylko westchnęła i sama zaczęła dalej milczeć. Po chwili przyszedł do was doktor.

- No dobra... Sprawy nie mają się za ciekawie. Leży nieprzytomna w sali 34 w bloku "R" na pierwszym piętrze. Dostaniecie się tam windą, a potem w lewo do dużych białych drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minełyście długie białe korytarze i wiele innych sal. Po drodzę spotkałyście kilka pielęgniarek. Wreszcie stanęłyście pod blokiem "R". Teraz już krótka droga do sali 34. Po chwili byłyście już w upragnionym miejscu. W salce było jedno łóżko, a przy nim masa aparatury... i Frost. Siedział przy nieprzytomnej Dark. Miała na pyszczku maską tlenową.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...