Skocz do zawartości

[Kucyki] Przygoda z boginią toru


inka2001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Taa....teraz TO ma sens.Ale sensu NIE MA to,dlaczego zamieniłaś się w wilka?!-Powiedział Green.Zaczął patrzeć na wszystkich dookoła.

-Rozumiem,że jestem jedynym ogierem...jeszcze lepiej...Klacz w zbroi,bogini toru która zmienia się w wilka i nie wiem tylko kim jest tamta.Choć wydaje mi się że wiedzieć nie chcę...-wskazał na Śmierć.

Link do komentarza

Green nie odpowiedział nic ale widać było że się załamał psychicznie.Poszedł do wodospadu i zanurzył łepetynę w wodzie.Była ona zimna,a co za tym szło,orzeźwiająca.

podszedł znowu do Ruff i zaczął pytać

-Więc,droga Ruffian,skąd pochodzisz??

Link do komentarza

(po pierwsze jestem w zbroi po drugie w zbroi mam zupełnie inny głos wyraźnie nawet napisałem ale już niech będzie)

 

Kiedy rozpoznała Ruffian zdezaktywowała swój system obronny i cała zbroja zaczęła znikać z jej ciała i ukazała się innym oczom pomarańczowa klacz z złotą grzywą.

Witam*powiedziała normalnym głosem* Jak wy się tutaj znaleźliście?*spytała*

Link do komentarza

-Cóż,ja myślę że to przez mój wynalazek który miał mnie przenosić z miejsca na miejsce się tu znalazłem.Pewny być nie mogę ale...

Green spojrzał na Orange

-Jak ty się tu znalazłaś?I co to za strój który miałaś?

Link do komentarza

Przyleciałam tutaj*zaśmiała się* Ale silniki szlak trafił. A po za tym nie mam pojęcia czy nadal w swoich czasach jestem. Czy tylko tak szybko leciałam i przygrzmociłam o drzewo.

Podeszła do wody wzięła kilka łyków.

A to są moje AeroSkrzydła a to co przed chwilą widziałeś był mój system obronny dzięki niemu żadna broń białą się nie przebije.

Link do komentarza

Spogląda na zasięg czy ma możliwość kontaktu z światem zewnętrznym.

Szlak! Muszę się wdrapać na tą górę by mięć jakikolwiek zasięg, zresztą mam nadzieję że będę miała jakikolwiek zasięg. Zaraz do was wrócę.

Po czym ruszyła w stronę góry aktywując system obronny gdyby napotkała dzikiego zwierza.

Link do komentarza

(Ludzie to nie jest Śmierć to jest Tina!!! Dlaczego wszyscy zawsze myślą że moja postać to Śmierć??)

Tina zdziwiła się i zapytała

- Przecież ja powiedziałam metaforycznie. Nie mówiłam o żadnym Śmierć. Ty go znasz?

Po czym nadal trzymała sztylet na wszelki wypadek.

Link do komentarza

Podeszła do skałki gdzie zaczęła się wspinać (mogła by polecieć ale ma na sobie za duży ciężar) po woli wstawiając jedno kopyto za drugim. Po chwili wspięła się na górę i próbowała złapać jaki kol wiek zasięg. Po chwili złapała kreskę i próbowała się połączyć ze swoją drużyną ale nie mogła ni jak nawiązać kontaktu więc postanowiła zrestartować datę i godzinę. I to co zobaczyła dosłownie ją zszokowało. Po około 15 minutach zeszła ze skały i dołączyła do grupy dezaktywując swój system obronny. Dało się za uwarzyć jej zszokowaną minę.

Link do komentarza

Imię i nazwisko: Dark Flame

Płeć: Ogier

Wiek: 16 lat

CM: Winylowa płyta

Rasa: Pegaz

Wygląd: http://i48.tinypic.com/1568mww.jpg

Historia: Dark kiedy usłyszał o dziwnym zniknięciu dopalaczy które były jeszcze w testach i o tym że Orange też zniknęła postanowił jakoś ją sprowadzić. Flame siedział nad dopalaczami kilka godzin by zrobić takie same jakie Orange zabrała. Udało mu się zmontować podobne dopalacze i kiedy nadszedł czas by wyruszać strażnicy którzy go zobaczyli chceli go zatrzymać lecz nie udało im się gdyż Dark był szybszy. Flame kiedy był już w locie odpalił dopalacze przy swoich AeroSkrzydłach i wleciał w tunel czasoprzestrzenny. Przeniosło go do tego samego miejsca gdzie wcześniej wylądowała jego przyjaciolka. Nie wiedział co Nim sie stanie więc aktywował swoje systemy obronne, wyglądał jak robot w kolorze czerwieni. Chodzi po dżungli szukając Orange.

Link do komentarza

Dark szedł przez las niedaleko wodospadu. Zauważył grupkę kucyków przy wodospadzie. Między drzewami słychać żelazny odgłos kroków. Szedł i patrzył ma grupkę lecz na początku nie rozpoznał Orange. Dark na sobie miał ciężką zbroję koloru czerwonego w której miał robotyczny głos. Darl chodził na około grupy w zaroślach.

Link do komentarza

Skierowała uszy w stronę żelaznego stukotu.

Ej uwaga ktoś tu jest*szepnęła do grupki*

Po czym aktywowała system obronny i na jej ciele zaczęła rozkładać się zbroja. I aktywowała zaraz po tym system ofensywny.

Poczekajcie tutaj chwilę.*szepnęła*

Po czym ruszyła z żelaznym stukotem i rozglądała się wokół próbując namierzyć oponenta na podczerwień.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...