Skocz do zawartości

[Kucyki] Przygoda z boginią toru


inka2001

Recommended Posts

Tina znowu gdzieś polazła gdyż nie obchodziło jej nic co było związane z szałasem. Powiedziała do siebie

- Niech się bawią w biwak, ale niech mnie w to nie mieszają.

Po czym Tina usiadła pod drzewem i zaczęła bawić się sztyletem.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Green nagle otworzył oczy.Tęczówka zmieniła się z niebieskiej w czerwoną.Usiadł,schował twarz w kopytach i zaczął mamrotać coś do siebie.Zaczął szukać czegoś w plecaku.

Jego oczy można było doskonale zauważyć.

Link do komentarza

Green w między czasie wyciągnął pastylkę. Wziął ją i oczy wróciły do normy.Usłyszał odgłos uderzenia,odwrócił się w miejsce ułożenia Ruff i wybiegł jak poparzony.

Spostrzegł że Orange jej pomaga wstać.Podszedł do niej i pomógł pomóc.

Link do komentarza

-Właśnie trzeba moja droga.Jesteś jeszcze zbyt słaba.-Green jej odpowiedział biorąc ją znów na grzbiet.

-Teraz to nawet nie przejdziesz stu metrów-Dokończył i zaczął iść pod górę do szałasu.Spostrzegł Tine.

-Zaniosłem ją tu jak się domyślasz.

Link do komentarza

-Ile razy będę cię mieć na grzbiecie Ruff?-Zapytał się żartobliwie klaczy.

Wszedł do szałasu położył Ruff na tym samym miejscu co wcześniej.Spojrzał na leciutko zarumienioną Tine.

-Ja lepiej pójdę uzupełnić zapasy wody w swojej manierce...-Wyszedł i zwrócił się w stronę wodospadu.

Link do komentarza

No dobra to jak się trafi dobra okazja to powiesz. Jeżeli będziesz tylko chciała*uśmiechnęła się*

Po czym weszła do szałasu i się położyła w miejscu gdzie wcześniej leżała.

No i najwidoczniej jesteśmy prawie że same ale ona śpi to nic nie usłyszy. Albo możemy wyjść kawałek na zewnątrz.

Link do komentarza

Tina spojrzała się szybko na Ruff po czym oznajmiła siadając

- Śpi...

Po czym wyjęła medalion i rzuciła Orange. Było w medalionie zdjęcie ogiera. Tina powiedziała smutna

- Szukam jego. To mój chłopak. Zaginął niedawno...

Link do komentarza

Tina lekko się uśmiechnęła  się uśmiechnęła i powiedziała

- Wszyscy uważają mnie za okropną klacz i dlatego boję się mówić o tym że go kocham gdyż mogą go zacząć gnębić.

Po czym Tina oparła się o ścianę i dodała

- Moje życie jest do bani...

Link do komentarza

Spojrzała na Tinę lekko zesmutniała.

Wiesz wy się kochacie i to jest najważniejsze, prawdziwej miłości nic nie zatrzyma*uśmiecha się* A co inni mówią o tobie to ignoruj albo przywal w dziób i z głowy następnym razem się zastanowi co mówi.

Powiedziała ostatnie zdanie dość stanowczym głosem.

Link do komentarza

Jak tylko Tina powiedziała te słowa od razu cała się zarumieniła.

Eee...T-t-tak *uśmiechnęła się głupio* Emm ale nic mu nie mów... To będzie na trochę później takowe wyznanie. To jest D-d-dark.

Po powiedzeniu tego zaczęła się lekko chichotać za mocne rumieńce nie schodziły z jej pyszczka. 

Link do komentarza

Tina uśmiechnęła się  i powiedziała

- Widziałam go i powiem ci że to jest przystojny ogier. Pasujecie do siebie jak jedna kropla wody.

Tina zachichotała i spojrzała się na sztylet z niejakim zdziwieniem gdyż był wyjątkowo błyszczący. Powiedziała

- Skąd pochodzicie?

Link do komentarza

Green doszedł do wodospadu,nabrał wody do manierki i patrzył na taflę spadającej wody.

-Heh...ładne to nawet...-Zauważył coś za taflą,o trochę innym kolorze niż skała.

-A to co?-Wszedł do wody zostawiając na brzegu plecak.Przeszedł przez wodospad i wszedł do ciemnej jaskini.

-Cholera....nic nie widać.-Wrócił do miejsca szałasu i już miał wejść gdy usłyszał ostatnie słowa Tiny i Orange.

-No to wybrałem sobie moment...zaraz tu wrócę.-Pomyślał i szedł do zarośli.

Link do komentarza

Tina prychnęła i powiedziała

- Nie musisz się bać. Ja nie raz przeniosłam się do przyszłości. Zazwyczaj kończyło się to tym że ja mdlałam i od razu wracałam, ale to była przyszłość.

Po czym Tina schowała sztylet i wyjęła z plecaka piersiówkę i z dużą szybkością wypiła trochę. Widać było że jej kopyta się trzęsły, ale po wypiciu napoju od razu przestały.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...